+1 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (1,752 puan) tarafından
Camı sileeken nedem iz bırakor kızlar okdr ugrsıyorum yinede iyice parlamıyor

29 Cevaplar

0 oy
(44,664 puan) tarafından
Pella bezle siliyorum sikıp direk siliyorum kurulama yapmiyorum
-Reklam-
0 oy
(907 puan) tarafından
Ayyy al benden de o kadar canim cikiyor ugras ugras gunes vuruyor jopp mal meydanda )) almanyada yasiyorum sirkeli temizlik malzemwsi var kesin turkiyedede vardir onu kullaniyorum aimdi piril piril oluyor kurulamadan cip sak 
0 oy
tarafından
Şampuanla siliyorum çok güze parlıyor
0 oy
tarafından
Bulasik deterjanı ve gazeteyle
0 oy
(7,735 puan) tarafından
Çok deterjan koyma ben bazen farmasi genel temizleyici bazende emvay cam temizleyicisini
0 oy
(503 puan) tarafından
Bir bezim var ismini bilmiyorum islatiyorum siliyom çok güzel oluyor
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bimin mikrofiber bezleri var desenli olanlar 3 tane var içinde onlarla kurularim hep hic iz kalmaz. Bide parlasin diye de domestoslu su yapiyorum hem yagmur yağdığında su tutmuyor
0 oy
tarafından

Eşim siliyo kuzum kendisinin mesleğide cam üzerine pırıl pırıl yapıyo canm kocam :)

(1,752 puan) tarafından
Ne güzel neyle siliyor bacım
tarafından
Havlu kağıt yokmu onla siliyo canm bi fısfıs şişesinin içine biraz bebek şampuanı ve su koyuyo fıslatıyo cana arkasndanda havlu kağıtla siliyo
(1,752 puan) tarafından
Tmm dir cok teşekkür edrım;)
0 oy
(261 puan) tarafından
Silmiyorum:) bekarkende hiç sevmezdim anneme ne gerek var cami silmeye derdim :) evlendim ev 7. Kat neyseki birini alıyorum mecbur :)
0 oy
(2,555 puan) tarafından

Bulasik makinasi parlaticisi camasir suyu koyuyorum don atlet parcasiyla piril piril oluyor :D

Valla almadigim bez kalmadi deri bez aldim mikrofiber aldm belki evde 200 tl lik bez var igrenc yapiyolar hepsi duruyo

(4,040 puan) tarafından
Kesinlikle atletten daha iyisi yok
0 oy
(17,762 puan) tarafından
Çamaşır suyu ile :) hem mis gbi oluyo
0 oy
(546 puan) tarafından
Sampuanli suyla sil 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
bir cam ustasi esi olarak sirke tavsiye ediyorum canim :) 
(1,752 puan) tarafından
Sirkeyi hiç denememiştim bide onu denim
0 oy
tarafından
Silmiyorum :D 5.kat zaten her yer cam evde bir başlasam 5 gün cam silerim. En iyisi mi ellemiyorum 
0 oy
tarafından

Ben sadece suyla siliyorum canım penye atletle de kuruluyorum kesinlikle iz kalmıyor denemedigim Bez deterjan kalmadı marifet atlet ve duru suymuş :D

0 oy
(1,845 puan) tarafından
Şampuanla siliyorum herhangi bir bezle yada süngerle sonra peşinden cam bezi ile kuruluyorum tertemiz oluyor . Bezin iz bırakıyor olabilir .
0 oy
(119,319 puan) tarafından
bakim yorumlara      
0 oy
(216 puan) tarafından

Kuzum camlarin kenarlarını domestoslu suyla siliyorum camın kendini de bingo fresh toz al diye bisey gordum gecen gun temizlikcide denemek için aldim gerçekten mükemmel kuruslamaya bile gerek kalmıyor mikrofiber bezle siliyorum kendi kuruyor 

image

0 oy
tarafından
Ben bulaşık deterjanı ile su yapar kabasını onunla alırım sonra kuru toz bırakmayan bi bezle durularım 
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Ben önce nemli bezle camurunu aldiriyorum daha sonra cam sil sıkıp el çekpasi ile suyunu aldırıp bezle kurtuluyorum iz kalmıyor bez cok önemli ben su a101 bimde satılan 3 lü bezler var ya bi yüzü desenli bi yüzü beyaz onla kurulama yapıyorum bazi bezler iz bırakıyor bazıları tüy 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 148 göst.
0 oy
17 cevap 1,491 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ezgiarss (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 403 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu