0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Bebegim 8aylik hep sac cekiyor yüzümü çiziyor babasinada öyle yapiyor her sacimi cekince saclarim elinde kalıyor bir yere gidince topuz yapmak zorunda kalıyorum ne zaman birakir bu huyu sizinde bebekleriniz oylemi ya cok canimizi yakiyor

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
13 aylık çekiyo valla 
(143 puan) tarafından
Cok canım yanıyor artık yapma dedikce gülüyor bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimki 5bucuk aylık sacimi yoluyor. Zaten doğumdan sonra da çok dökülme oldu sacim elinde kalıyor bebişimin
(143 puan) tarafından
Valla ya heryer sac doldu oglum yüzünden bide cok canım yanıyor
tarafından
Doğrudur canim. Bırakırlar bu  huylarini inşallah :)
0 oy
(1,506 puan) tarafından
14 aylık tiftik tiftik ediyor valla beni yola yola her taraf saç yazma takıyorum çekip onu da atıyor 
(143 puan) tarafından
Niye öyle yapiyorlar acaba
(1,506 puan) tarafından
Valla yolarken gayet mutlu keyif alıyor :) babasına da aynı
(143 puan) tarafından
Benim oglumda gülüyor sanki hosuna gidiyor
0 oy
(3,282 puan) tarafından
14 aylık olcak yoluyo valla
(143 puan) tarafından
Asiri hizli çekiyor canım yanıyor
0 oy
tarafından
2 tel saçım var saolsun onuda oglum cekiyor
(143 puan) tarafından
Bacim valla cok can acıtıyor ne yapacam birakmasi icib
tarafından
Cok basit saç kalmicak o zaman çekmeyi birakirlar☺☺☺
(143 puan) tarafından
Ozaman kel yaptırayım hahaha
0 oy
tarafından
15aylik canim cekmiyo. Cunki cekerken tepki vermiyorum. Gulmuyorum mesela, oyun hali gibi gelmedigi icin ona da, cekmiyor. Tepkisiz kalin yani sacinizi cekerken biseye odaklayin onu sirf cekme demeyin inadina ceker
(143 puan) tarafından
Yeminle cnm tepkisiz kalamıyorum cok canimi yakıyor birakmak bilmiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
1 süre sürekli çekti oyuncak bebeğinin saçlarını yoluyordu şimdi cici yapmayı öğrettim çekmiyor her dokunduğunda cici yapıyor babasının saçlarında benim saçlarımada sürekli ısrarla cici yapmaya göster ellerinle okuyor benim kıxım bırakıyor çekmeyi 
(143 puan) tarafından
Tamam canım sağol denicem
(7,376 puan) tarafından
Sürekli göster vazgeçme kısa sürede bırakıyor cici yaptığında aferin sana hadi alkışlayalım de onu teşvik edersin doğru bir şey yaptığını anlat her sferinde bu tepkiyi ver cici yapınca benim kızıma şimdi bir şey yaptı mı aferin derim kendini alkışlıyor
(143 puan) tarafından
Tamam canım cok sağol deniycem inşallah birakir
(7,376 puan) tarafından
Kolay gelsin
(143 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
tarafından
Hemde ne çekmek kafami koparıyor resmen
(143 puan) tarafından
Benimde öyle ya elinin ici sac doluyor
0 oy
tarafından
Doğdu doğalı çekiyor dökülmesi yetmezmis gibi bide pitircikla ugrasirim hosuma gidiyo bi yönden halasiyla babaannesinin sacini tutar kafalarını egdirene kadar çeker babasinin halasinin kimin yüzünü bulursa cirmalar ahahaha benim aileme yapmaz ama egitimli çocuk  saka saka eğitimli degil hastanede benden sonra nnemin kokusunu aldı sanirim aliskin sadece sac çeker yuz cirmalama huyu yok esimin tarafına daha cok eziyet çektirdi
tarafından
Kalca cikikligi var ama cok şımartilmis onu görünce allah affetsin şeytan görmüş gibiyim bir cocukta kufr edilmesini ve isimlerle seslenmesini asla sevmem o cocukta bnm butun sevmedigim huyları kapmış mübarek
(143 puan) tarafından
Annesi gil tepki göstermesi lazim bu neya isimlerle sesleniyor
tarafından
Anası kendi anasindan terbiye almamış ki kendi kizina gostersin hahhaha
(143 puan) tarafından
Haklisin cnm annesi gil nasilsa cocukta öyle olur
tarafından
Esim kayinbabam ve kayinim hariç sülalece arsızlar birde akrabayiz kendi annemle kaynanam kuzen
0 oy
tarafından
21aylık çekme ne yoluyo sürekli yapmasada günde dört beş kere yapıyo dün ağlayacaktım kimse yoktu evde elinden alamadım kaç kere uyardım son çare biraz elinin üstünü çimdirdim ne yapıyım ☹️ gülmeyin sakın birine yapınca gülünce komik olduğunu düşünüyolar biz kaç kere uyardık ama olmadı
(143 puan) tarafından
Afedersin ama skrm yengemi dedi ve ben orda ona dogrulari anlatinca bu kelimeyi kullandi hic şiddet eylemim yok ama oracikta bir tokat atacaktim kendimi zor tuttum bir sey yapincq aferim benim ogluma diyorlar öküzden
tarafından
Aaa çok ayıp kaç yaşındaki bu çocuk okuldada küfredecek her yerde küfredecek iyi bişey mi bu yaptıkları normal insan gibi eğitim vereceklerine nasıl eğitim veriyolar çocuklara çok ilginç ya senin yerinde olsam bende kızardım haklısın öyle şey mi olur yazık çocukta anlamının ne olduğunu bilmeden konuşuyo etrafındakilerde gülüp alkışlıyo çocuk ne yapsın yani :(
(143 puan) tarafından
10 yasinda sanki 30 yasinda gibi herseyi biliyor
tarafından
Okuldan sürekli şikayet gelecek bu onlarında hoşuna gidebilir bazı insanlar öyle oluyo çünkü
(143 puan) tarafından
Evet cnm malesef
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Gözüme parmak atiyo kulagimi cekiyo saçlarımı yoluyo burnunu bana sürüp duruyo :D

(143 puan) tarafından
Abo kızmak lazım az önce kizdim gülüyor
(1,785 puan) tarafından
8 aylık ya nasıl kizayim minnosuma :D
(143 puan) tarafından
Benimkide 8aylik ama herseyi anlıyor
(1,785 puan) tarafından
Bazen kızıyorum agliyo hemen oyuzden karışmıyorm :D
(143 puan) tarafından
Benim oğlum gülüyor ağlamıyor haha
0 oy
(119,490 puan) tarafından
2 yas kakilmis gibi eline dolayip yoluyo 
(143 puan) tarafından
Ayy yani 2yasa kadar devami ozaman gidyim sacimi kesyim asiri uzun ve zor elinden kurtariyorum
(119,490 puan) tarafından
benimkide kalcama degiyo cit cit yoluyo valla
(143 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(621 puan) tarafından
11 aylık  benim saçımı bazen kendi saçını çekiyor
(143 puan) tarafından
Oglumun saci yok bizim saçımızı çekiyor

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 207 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,702 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 157 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,068 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu

381,192 soru

11,411,825 cevap

34,954 kullanıcı

...