0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gelini oğlu kendi uykudan yeni uyandık eşim tak çıkıyordu bir baktik kapıda evi gezecez demiş eşimde demiş ki evim müsait değil neden aramadan geliyorsun 

Demiş yok gezeces bişi olmaz kapıda beklettim yataklari falan topladım neyse aldım eve 

Hiç bana sormadan pat pat odalarıma girip gelinine oğluna evi gezdirdi  gelini de çok güzelmiş ev anne dedi 

Bende bu ev mi güzel heryeri dökülüyor sen ev görmemişsin dedim

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap
Buda demek oluyor ki yakın zamanda evden çıkın oğlum gelecek oturacak  diyecek bize
-Reklam-
+1 oy
(611 puan) tarafından
Senin yerinde olsam eve almazdım. İstediği kadar kapıda beklesin
tarafından
Kocam vardı diye aldım olmasa asla almazdim
tarafından
Ayneen alamama hakkin var canım bu tarz şeylerde haklarınızı iyi okuyun. Ne sizi çıkartabilir ne de evine vu şekilde girebilir
(611 puan) tarafından
Yine gelir onlar
tarafından
Yani birdaha gelirse asla almam ki zaten ev ariyoz cikacaz
0 oy
tarafından
Çok ayıp öyle seymi olur ya
tarafından
Terbiyesizlik bizi çıkartacak belliki
0 oy
tarafından
Yaptıkları çok büyük terbiyesizlik ben olsam hayatta almazdım eşim olsun olnasın önceden haber vermesi lazımdı 
tarafından
Valla eşim olmasa bende almazdım eşim demiş bekle akşam onada kızdım nasıl alırsın kovacaktin dedim
tarafından
Almamanız gerekirdi evet bir daha habersiz gelirse aklınızda bulunsun almayın zorlarsa polis çağırırım falan diyin
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne munasebet asla izin vermem
tarafından
Eşim vermiş iste
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Konu ne bilmiyorum sanırım seni evden çıkaracak.?

Benden habersiz izinsiz evimi gezmeye gelemez almazdım polisi çağırmadan çekin gidin der tersler kapıyı kapatırdım ben fazla aksi bi insanım böyle konularda..
tarafından
Eşim almis işte bende onların yanında eşimi terslemek istemedim aldım ama çıkartacak kesin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bu ev sahipleri cozuttu iyice ya ne para göz insanlar 
tarafından
Bıktım valla eds
0 oy
(119,461 puan) tarafından
meltem cikinmi diycek
tarafından
Kesin sevda ev bakiyoruz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Amacı belli sizi çıkartmak isteyecek muhtemelen.
tarafından
Kesin zaten
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp önceden haber vermeleri gerekirdi evet gelinine bilerek dedirtmiş olabilirler canım size yakında taşınma yolu görünüyo desene umarım taşınacağın zaman hava güzel olur 
tarafından
Aynen zaten kesin diyecek çıkın bilerek de araması gelmeyin deris diye
tarafından
Hmm oda olabilir anlaşamıyosunuz sanırım ev sahibiylede sanırım  kiracı olmak zor canım inşallah kendi evinize çıkmakta nasip olur en kısa zamanda
tarafından
İnslalah canim zaten ev ariyoz evinden cikacaz
tarafından
Ankarada olsaydınız benim eşime hallettirirdim canım hemen valla
0 oy
tarafından
Ne zamandır evde oturuyon canım. Sözleşmen var mı haklarını araştır. Oğlum oturacak siz çıkın dese bile haklarına göre hareket et. 
tarafından
Beş sene oldu sözleşme bu sene yapmadik
tarafından
O zaman çıkarabilir diye biliyorum canım. Malesef hakkınız olmuyor. Çünkü sözleşme geçerliliği 5 yıl oluyor
tarafından
Ya zayen ev ariyoz yaptıkları terbiyesizlikteb sona evinde oturamayiz o çıkın demeden cikacaz
tarafından
Tabi ki yaptığı terbiyesizlik. Ben olsam almam başka zaman gelin ama telefon etmeden gelmeyin der geri cevirirdim. Ev onun olsa bile o evde başkasi kalıyor ve ayıptır yaptığı öyle dan diye kapıya gidilmez
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Belliki seni cikarticaklar ben olsam inadına bekletirdim dışarda 
tarafından
Beklettim ama nereye kadar gitmediler geldiler yine zaten biz cikacaz o demeden
0 oy
tarafından
Evin sahibi diye içindekileri mal gören bir öküz türü. 
tarafından
Heh aynen
0 oy
(621 puan) tarafından
Bizim evde mahkeme lik olmuş ev sahibi söylemedi  sabah bı kalktım kapıda polis avukat 7 8  kişi  baskın yapar gibi geldiler bende eve almadım müsait değilim dedim ahshdhdhd sonra gelin dedim kızdım tabi sonra geldiler evi çektiler baktılar konuştular sonra bizde o evden taşındık bı de ev sahibi su sayacınin parasını istemişti şaşırmıştim tabi 
tarafından
***** hareket Lee bunlar
0 oy
tarafından
Yani gelme sebepleri ne senin evden çıkmanı isticekler sanırım
tarafından
Büyük ihtimalle
0 oy
(589 puan) tarafından
Benim başıma daha önce 2 kere geldi ikisindede almadım eve bizim evden çıkacağımızı biliyordu müşteri getirmişti dedimki ben çıkmadan göstermezsin hakkın yok müsait de değilim çat kapattım kapıyı. Allah herkese kendi evini versin kiracılık çok zor borç ödemek de zor ama milletin kahrını çekeceğine her gün makarna ye kendi evinde otur daha iyi.
tarafından
Keşke alsak otursak canım
0 oy
(316 puan) tarafından
Eski ev sahibimde öyleydi ha bire birileri gelirdi ev bakmaya canıma tak etti bnde çıktım evden
tarafından
***** saçma isler
0 oy
(470 puan) tarafından
Yalandan beğendi ki ilerde size çıkın diye sebep uydurcak oğlum kalacak dicek
tarafından
Kesinlikle
0 oy
tarafından
Niye aldın ki eve ben olsam almazdım 
tarafından
Eşim tamam bekleyin demiş daha ne diyebilirim