0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bir numara aradı beni tanımıyorum bana diyorki butik teksilden arıyorum bu arada arayan erkekti 2 kere sipariş vermişsiniz ama almamissiniz ürünü sizi avukata veriyorum diyor bana ben hiç birşey sipariş vermedim bile versemde hep trendyoldan veririm hangi tarihte vermişim dedim 26.03.2021 de diyor aradan 1 sene geçmiş niye şimdi arıyorsunuz dedim şimdi sizi mahkemeye vericez diyor bizi zarar uğrattin diyor ya ben eminim birşey sipariş vermedim resmen beni kandırıyor hadi verdim diyelim butik tekstil nedir yaa ilk defa duyuyorum bu ismi niye böyle bir numara beni aradı hiç anlamadım ama çok korktum ben şimdi napayım akıl verin bide bana pis konuştu şerefsiz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Dolandirici canim o engelle 
(316 puan) tarafından
Kız ilk defa başıma geldi boyle şey bide eski evimin adresini de biliyor adresimi de söyledi yani
tarafından
Soylerler canim kanma sakin bende sizi karakola sikayete gidiyorum suan de ararlarsa
(316 puan) tarafından
Ararsa söyleyecem valla elim ayağım titriyor ilk defa böyle birşey geldi başıma çok korkuyorum avukatlık olmaktan
tarafından
Olmassin bilmeyenler tufaya dusuyo malesef canim sen onlari korkut gerekirsede git karakola yalan yani inanma sakin bisi odeme
(316 puan) tarafından
Ödeyemem zaten 2 .500 milyar ev kredisi ödüyoruz asgari ücretle geçiniyoruz param yok ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dolandırıcı onlar canım 
0 oy
tarafından
Hiç bişey yapma kandırmak için uğraşmış 
0 oy
(343 puan) tarafından
Kesinlikle dolandırıcı canım benim kuzenimede öyle bişey olmustu oda dediki benim eşim polis bı arastirsin dedi ariyan kişi direk telefonu kapattı 
(316 puan) tarafından
Eski evimin adresini de biliyor ama söyledi bnde o evden çıktım şimdiki ev adresimi söyledim
(343 puan) tarafından
Olsun onlar söyler bilir hatta anne adı ve baba adına kadarda söyler
tarafından
Haydaaa yeni adresinizi niye söylediniz ki?
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Kız bas küfürü kapat telefonu bidaha ararlarsa, dolandırıcılar 
(316 puan) tarafından
Bir daha aramadı ama eski adresimi söyledi nerden biliyor orda oturduğumuzu valla elim ayağım titredi bide normal kuryeciler olsa eminim düzgün konuşurdu ama bu ******** bana çıkıştı resmen
0 oy
(201 puan) tarafından
Birdaha ararsa şuan gidip bu numara yi şikayet edicem de böyle bı sipariş vermedim de engelle dolandırıcı yada seni tanıyan biri dalga geçmek istemiştir
(316 puan) tarafından
Kesin dolandırıcı çünkü benim çevremde beni böyle trolleyecek kimse yok samimi olduğum yok yani
(201 puan) tarafından
Engelle gitsin canım
0 oy
tarafından
Dolandırıcı canm onlar benide aradılr bir kere küfürü yedi bnden 
(316 puan) tarafından
Allah belasını versin böylelerinin bnde kara kara düşünüyorum ne sipariş verdim diye eminim vermedim ama insanı şüphede birakiyor
tarafından
O numarayı geri ara ulaşamazsn canm tam şerefsizz bunlar
(316 puan) tarafından
Arimmi şimdi peki
tarafından
Yok kuzu arama onlar seni ararlarsa eşim polis ona aratçam sizi de
(316 puan) tarafından
Aradım valla küfürler saydım bana diyorki burası büro ses kayıt ediyor biz sizi avukata şikayeti verdik diyor bide dediki ses kayıtlı olmasaydı ben size biliyorum neler diyeceğimi ama ses kayıt aldığı için diyemiyorum diyor
0 oy
tarafından
Dolandırıcı canim,tamam eşim polis ben bi araştırayım olayı de ona göre paranızı öderim falan de bakalım bi daha arıyor mu 
(316 puan) tarafından
Bir daha ararsa söyleyecem
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Dolandırıcı benzeri bizim de başımıza geldi 
(316 puan) tarafından
Bana ilk defa böyle birşey geliyor başıma valla ne yapacağımı şaşırdım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dolandırıcı veya numarayı yanlış çevirdi engelle gitsin 
(316 puan) tarafından
Kız yok adımı soyadimi evimin adresine kadar herşeyi söyledi
(25,224 puan) tarafından
Söyler onlar ebene kadar bilirler dolandırıcı kesin kız bidaha ararsa de ki tamam ben bi eşimle konuşayım araştırsın eşim polis memuru o vermiş olabilir siparişi ben numaranızı vereyim onunla muhattap olun de :D
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Banada oldu 1 sene oncesı. Aradı ev adresimı telefon numaramı falan verıyo  bana. Iste bılmem ne hizmeti almısım da eve icra gonderecekmıs. Bı bankanın adını verıyo ordan bısey hizmeti almısım. Almadım kardesım ben dedım. Ya dıyo su adrestesınız ıste. Eee be dedım senı mı dınlıcem mıllet asgarı ucretı kopek gibi sabahtan aksama kadar calısıyo almısın elıne telefonu dolandırıcılık yapıyorsun utanmıyosunda hıc dedım. Evıne icra gelince gorursun dedı. Bende borcum varda odemedıysem gelsın kamyona yuklerken esyaları bende yardım edecem dedım. Terbıyesız dedı kapattı. Hemende cırkeflesıyolar
(316 puan) tarafından
Evet banada şimdi cirkeflesti ben şok oldum
0 oy
(322 puan) tarafından
Canım dolandırıcı o. Cok inandırıcı konuşurlar herseyimizi de bilirler. Beni aramışlardı bir kere tc mi hesap numaramı herseyimi biliyorlardı. Nerdeyse dolandırılıyordum ki birden içime bir kurt düştü kapattım telefonu. Sonra numarayı internette gördüm dolandırıcı diye. Dikkate alma
(316 puan) tarafından
Polisi aradım daha yeni şikayet ettim oda itibar etmeyiniz dedi bana numarayı istedi verdim biz gerekeni yapacaz dedi
(322 puan) tarafından
Allah korumuş canım. Benim eşim polis her gün neler anlatıyor. Milleti çok güzel kandırıyor vicdansızlar.
(316 puan) tarafından
Valla çok kötü oldum yemin ederim çok korktum
(322 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(316 puan) tarafından
Kızlar polisi aradım şimdi onlar bile dediki itibar etmeyiniz numarasinida verdim polise biz gerekeni yaparız dedi
0 oy
tarafından
Verebilirsiniz avukata hakkınız deseydin keşke. Öylece kalırdı ☺️
(316 puan) tarafından
Kız ellerim titredi ağlama geldi bana nasıl öyle diyecektim aklım gitti benim valla hala titriyorum ben hapis ten korkuyorum
0 oy
tarafından
dolandırıcı canım engelle numarayı aklı sıra korkutup para alacak 
(316 puan) tarafından
Bnde verecek para yok ama Hapisten çok korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,055 göst.
0 oy
26 cevap 971 göst.
0 oy
5 cevap 301 göst.