0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

ne yapıyorsunuz kizlar 

Sabahtan evleri sil supur toz al. Perdeleri attın yıkandı utuledim astim. Banyo yıka et tut. Oğlanı yıkadım yedirdim uyuttum şimdi kahve yaptım içiyorum. Gene kalkicam mutfak perdesi bitti onu utuleyip asicam. Anlatırken bile huzur buluyorum ev tertemiz kokuyor :D 

Akşama da kısır yapicam onu yicez. Önden bir çorba yaparım bugünlük böyle ☺️

12 Cevaplar

0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ayyy sendeki enerjiden bi de bana lazım 3te 1i yeter :D ben de bebisimi yıkadım kızım bisküvili pasta istedi onu yaptım yiyoruz:)

(3,695 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında oğlum 2 aylık canım :) oğlundan önce rahat rahat hallediyordum hepsini de ama şimdi ikisini aynı odada bırakıp yapamıyorum, malum hava soğuk:)
tarafından
Maşallah ya yapılmaz tabi iki sipayla ☺️ Allah'ım uzun ömürler versin . Araları nasıl oğlan kardeşine karşı
(3,695 puan) tarafından
Aminn canım  hepimizinkine ❤ cok seviyor kardeşine karşı hiçbi öfkesi ya da şiddete meyili olmadı çok şükür.  Ama benim için aynı şeyi söyleyemem    bana bi tripler  bi tripler ☺️
tarafından
Maşallah rabbim kardesliklerini daim etsin inşallah ☺️❤️ bize gelince oyleler ya benim oglanda bana karşı çok asabi
(3,695 puan) tarafından
Inşallah canım.   Sebebini de diyor hanimefendi :)  Babam her seye tamam diyor sen demiyorsun  anne napiyim diyo :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ohhh miss ellerine kollarına sağlık canım kokusu buraya kadar geldi bee oyle güzel güzel anlatmışsın ki :D afiyet şifa olsun kuzum ❤

tarafından
Sağolasın canım benimm ☺️☺️❤️ valla anlatırken ben bile huzur doldum :D
0 oy
tarafından
düzenlendi
en tatlı anlık benden olsun emzdiriyorum bugün hastane kontrolümüz var 9. Gunluguz dualarınızi beklerim teyzoslar. ❤️
tarafından
Ana kacirdjm göremedim ama olsun rabbim canını sağ etsin inşallah. Hayırlı haberler olsun canım ❤️
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Afiyet bal şifa olsun

ALLAH kolaylık versin sana bacım
tarafından
Sağolasın kuzum ☺️❤️
0 oy
tarafından
Afyrt olsun cnm kolay gelsin bende hastaneye gidecem kızımı doyuruyorum
tarafından
Teşekkürler canım. Geçmiş olsun ne oldu
tarafından
Kızımın dilinde mantar var da ondan babası bey gitmeyelim diyor ona sinir oldum
tarafından
Ayyy . Yemesini içmesini etkiler ama o götürün ya
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kısır bende şimdi yapıyorum cayimida demledim yemek işimide halledim kısır sefasina gecicem sjsjs
tarafından
Senden de bu beklenirdi :D afiyet olsun senle yakın oturmak isterdim :D
(44,603 puan) tarafından
Ayyy keşke valla tek yiyom yıllardır sjsjsjsj
tarafından
:D tekte tadı çıkmıyor ya . Benimde arkadaşım yok hadi gel yapıp yiyelim diyeceğim. Bir gorumcem var şükür iyi anlaşıyoruz birde alt komşu var kadın işte onlarla idare ediyorum sjsjj
(44,603 puan) tarafından
Oo iyi daha ne kizz
0 oy
tarafından
Afiyet olsun. Okurken ben yoruldum kız kolay gelsin sana . Temizlik sonrası o evin hafiflemiş mis kokusu bütün yorgunluğa değiyor :)
tarafından
Mecbur hergun sil supur yapıyorum canım ya görümcem falan geliyor alt komşu bazen kahveye geliyor ama bugün ekstra perdeler çıktı :D evet mis gibi koktu mu huzurlu oluyor insan ya ☺️
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Anlıklar anlıklar hanimiş ciflenen çaydanlıklar 

Cifleme parlatma yapıyore kuzişkom :'(

tarafından
Kolay gelsin canım benimde ciflenmesi lazım çaydanlık ya
0 oy
tarafından
Kadiri izliyodm şimdi kızıma yoğurt yedircem afiyet olsn canm
tarafından
Sağolasın canım size de afiyet olsun ☺️❤️
0 oy
tarafından
Oh ne güzel valla bende bebegu yurutece koydum evi şüpurdum banyomu yaptim bebek yatinca banyoyu yikayip balık yapacağım insaAllahcc tabi pazarda bulursa
tarafından
Sihhatler olsun canım oh mis. Bulursun kız ☺️ bende geçen gün aldım pazardan yaptık
tarafından
Sagol canim maalesef bulmamis mantar soteye kaldim
0 oy
(119,226 puan) tarafından
oo hanife anlik pistu acmis askim naber
tarafından
İyi yavrum senden naber ☺️❤️
(119,226 puan) tarafından
iyim bende
0 oy
(548 puan) tarafından
Maşallah  oğlun kaç yaşında canım
tarafından
28 aylık canım ☺️
(548 puan) tarafından
Benimki sekiz aylık olunca kafayı yiyorum gönlüme gore temizleyincede dünyalar benim oluyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 383 göst.
0 oy
12 cevap 478 göst.
0 oy
12 cevap 205 göst.
5 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Yusuf 427 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
12 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,749 cevap

34,808 kullanıcı

...