0 oy
134 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Aramızda 5 kuruşun lafı olmaz :)) kızlar nasıl hakkından geliyorsunuz mamaların biz 4 buçuk aylık olduk daha fazla mama tüketiyoruz gün geçtikçe bundan sonra ayda iki kutu mama alacağım arada bir pirinç unu vereceğim sanırım sizler neler yapıyorsunuz biraz konuşalım 

7 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum aptamilde 200 lira olmuş ALLAHtan benimki emdi yeni yeni veriyorum 2 3 aydır sadece geceleri 
(1,108 puan) tarafından
Benim hiç sütüm olmadı ya hep mama verdim bu konuda çok üzülüyorum insanlar ne verecekler bebeklerine hiç düşünmüyorlar
(1,048 puan) tarafından
Bende oyleydim sadece gece veriyodum simdi gece emziri0 gunduz mama veriyorum mevbur emmiyo ağlıyo 4 ay ataginda hic emmedi o zmn alisti gunde 2 sefer belki emiyo
(1,048 puan) tarafından
En ucuz mamayi aliyorum bebelac 900 gram 117 tl 2 hafta zor gidiyo az az yapıyorum kalmasin cope dokmiyim diye icinde doymazsa yanima ilik su koyuyorum hemen yapıyorum
(470 puan) tarafından
Vallahi çok üzülüyorum bebekler insanlar gibi değil sadece mama icebiliyor bizim gibi olsa yoksa durumumuz kuru ekmek soğan yeriz ama onların tek beslenme seçeneği var onuda alamaz hale geldi insanlar 3 aylık pirinç ununa baslayani duydum mama alamadığı için yazık günah deilmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala canım ben baş edemedim kızım 10 aylıkken sütle şu karıştırdım sütüde çok pahalı yapmışlar bu gidişle artık şu veririm
(1,048 puan) tarafından
Icine bebe buskivisin attıyo musunuz
tarafından
Yok canım sade süt ve şu yarı yarı verdiyorum
(1,108 puan) tarafından
On aya kadar mama verdiysen yine de çok iyi canım biz 4 buçuk aylığız market sütleri pahalı oluuo bizim burda köyden alıyorum 5 lt  35 TL daha uygun ve sağlıklı dondurucuya arıyorum pişirip ordan cikariyom
(1,048 puan) tarafından
Daha 4 aylik ama bilgi olsum diye soruyorum
0 oy
(11 puan) tarafından
Cnm ben de hep mama verdim 800 gr alıyordum ama ben 136 tl veriyordum eczaneden alıyordum 6 aya kadar verdim kendim yemedim ondan bundan aldım ailemden destek istedim 6 aydan sonra bebelac goold verdim oda 8 ayda tekrar sma geçtim ek gıdaya geçince rahat edersin zaten şimdi 1 buçuk yaşında gece gündüz veriyorum 
0 oy
tarafından
Sen nerden aliyorsun bu kadar pahalı?  Daha yeni aldim 131 TL 800gr trendyoldan. 
(1,108 puan) tarafından
159 eski fiyatı canım şimdi 800 Gr anı 159 yapmışlar. 1 kilosu 189
(1,108 puan) tarafından
Trentyol daha ucuz tarihi yakın mama göndermiyor Kars'a ordan alırım ya zam üstüne zam koyuyolar
tarafından
O zaman internetten alın ben hiç gidip almadim hep pahalı cünkü. Trendyolda gayet uygun
(1,108 puan) tarafından
Şimdi baktım 1 kilosu 166 TL sma nin :)
tarafından
Dışarıya göre gene uygun
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Bizim ayda 4 kutu gidiyor hep mama canim evdeeczane diye site var ordan al ben ardan aliyom 130 falan di bı aikintida çıkmıyor hemen de geldi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bizim burda 150 TL. Son mamalar artık bizim bırakacağım
(1,048 puan) tarafından
Hmm anladim gece veririm bende yapcak bisey yok yada pirin unu falan yapiliyo ya öyle de olur heralde o zmn gecelim duruma göre vercem 5 aylikken baslicam evde kendim danone yapmaya
(1,108 puan) tarafından
Evde bebek bisküvisi de yapabilirsin ben yapacağım tarifim var
(1,048 puan) tarafından
6 aydan sonrasi icin mi mama yerine gece vermeye soyler misiniz rica etsem
(1,108 puan) tarafından
Ihlamur ile ablam veriyodu biberon maması yapıp bisküviyi biberondaki ıhlamurun İçine atiyodu tarifi de veriyim
(2,493 puan) tarafından
Bir yaşına kadar daha tam doyumluk yediremedim ben. Artık sadece geceleri veriyorum mama. Yatarken bir de sabaha karşı uyanırsa ancak. Biberon maması yapabilirsin ben yapmadım hiç bilmiyorum canım. Mamalar çok pahalı Rabbim gerçekten yardımcımız olsun. İnsan ne yapacağını şaşırıyor
0 oy
tarafından
B3n gecen sene iki kere aldim 400 gr 80 di hepsi cop oldu biraz sabret 2 ayi kaldi ek gida icin belki o zaman vermezsin
tarafından
Bebek ek gıdaya başlasa da (meme/mama hangisini içiyorsa) içmeye devam ediyor 1 yaşına kadar. Yanlış şeyler onermeyin.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Buu18 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 370 göst.