0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından

Cocugu asabi yerinde durmayanlar bunu kullandimi icen bebekler cocuklar sakinlesiyomus bi tanidik cocuguna veriomus

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Be in cocugum da çok hareketli ama kullanmadım 
tarafından
İse yararsa bizede haber ver
(112 puan) tarafından
Tmm haber veririm ins ise yarar yav
tarafından
Aslında ben alıştım artık küçükten beri kullanmam herhalde ama merak ettim işe yarayacak mı kaç yasind acocuk
(112 puan) tarafından
13 aylik
tarafından
Şuan onun keşfetme zamani öyle olması normal benimki 3 yasinda hala öyle değişen bişey yap tek çozum kabul edip ona göre plan yapmak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden çocuğumu uyusturuyum ki kız bunlarla sakinlestiriyim atsın enerjisini zaten kış günü dışarı çıkamıyor kirsin döksün gece olduğunda bacak ağrıları oluyor gazlanmasin sakın uyusun diye rezene çörek otu veriyorum okadar
(112 puan) tarafından
Evde ne adam akili is yapabiliom ne bisi yapabiliom pesinde kosmaktan
tarafından
Aynı aynı artık tuvalete bile girmek istiyor benle napim bende işi bırakıyorum oynuyoruz onun uyku saatinde yapıyorum gece yapıyorum boşver yapma derim böyle şeyler atsın enerjisinu
(112 puan) tarafından
Tuvalete birlikte girioz zaten uyuyana kadar beni birakmio bide uykusu fazla yok sabah oglen bikere yarim saat uyuyo aksama kadar onla duruyo aksamda 10da yatio uykusuda duzensiz
tarafından
Uyku düzeni yap bacım zor oluyor ama alışıyor o saatlerde kendi istiyor kızım da çok hiperaktif aşırı derecede örümceğe koyuyorum beraber evi turluyoruz nerede kırılacak şey varsa gözüne kestiriyo yere koyuyorum yuvarlana yuvarlana koltukların altına giriyo ters ters gidip biseyleri almaya çalışıyor sürekli biraktigimda kafayı pat pat vuruyor bana bağımlı değil aslında ben haylazligi yüzünden yanımda taşıyorum tek koysam neler yapacak kestiremiyorum artık mecbur dibindeyim birde evde 8 kişiyiz sen düşün o işi ama napim benim bebem daha önemli diyip akşamları yapıyorum uyunca yapiyom 3 gündür banyo ya girecem ama yok giremedim :)
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bitkiselde olsa böyle şeyleri düzenli kullanmayı doğru bulmuyorum ben sonuçta ilaçlarda bitkilerden yapılıyor 
(112 puan) tarafından
Yok duzenli deil arada bi olsa sakin olsa bana yeter asiri hiperaktif
0 oy
(780 puan) tarafından
Yok daha neler millet iyice şaşırdı ot çöp yapıp icirecek kadar kullanmadım kullanmam da çocuk sonuçta her çocuk ayni olmuyor büyüdükçe düzelir 
tarafından
++++++ :) dmi bende karşıyım zaten dışarı çıkamıyor cocuk onlar atsın enerjisini hiç bişey onlardan önemli degil
0 oy
(119,561 puan) tarafından
yok ben boyle seyler vermem baby boyuma
(3,163 puan) tarafından
Kaç haftalık sevda kizcen
tarafından
İnatçı kız :) beklemedigin anda gelecek o bebe sevdam bir avazda inşallah ❤️
37w4 kiz gelmesin diye cok dua ettik kustu gelmiyo
(3,163 puan) tarafından
Ay maşallah hamilelik postu paylaştığım günü hatırlıyorum bakalım 40 i bulur belki hayırlısı ile gelsin isme karar verdinizmi
verdik cok guzel kimsede olmayan bi isim sjsjsj dogurup diycem bende once koyan olmazin snr koyan olsun diye sksjjsjsjsjsjs
0 oy
tarafından
Hic duymadm ama yapmam da cocuk bu enerjik olur tabi
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Reyhan şerbeti tarifi bu ilk kez duydum sakinleştirici etkisini 
(112 puan) tarafından
Bn direk rwyhan serbetini yrni duydum hic aldigim bi ot deil
(1,068 puan) tarafından
Kendinize yapın için ferahlatıcı güzel oluyo çocuğada biraz içirin lezzetli hoş kokulu şerbet zararı olacağını sanmıyorum çocuk içinde
(112 puan) tarafından
Bn reyhani bu yasima kadar agzima dahi surmedim deniyelim bakalim nasilmis
(1,068 puan) tarafından
Çok güzel bir aramosı var reyhanın
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Bırak evin dağınık kalsın. 

Bırak yemeğin yarım yamalak olsun. 

Çocuğunun sağlığından daha önemli değil mi? Hareket etmese bi çocuk ne den hareket etmiyor deriz. Bi kılıf buluruz yani. Bulma çocuğuna. Çocuk büyüten insan 3 maymunu oymalı bence.
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Su çocuklarınızı bi rahat bırakın ya çocuk bu tabikide heyecanlı enerjik hiperaktif olacak biraz serbest birakin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde ibonun karisi (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
2 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
9 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Seyma inci (213 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,811 cevap

34,978 kullanıcı

...