0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaç çocuğunuz var? ne kadardir korunuyosunuz? neyle korunuyosunuz? fikir olsun bizlere ben 5aylik kızım var 3aylik iğne vuruldum acaba nasıl bir fikrim yok? 

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Doğumdan sonra dava açtım en güzel korunma yöntemi ahahhahahaha :D post üste :D
tarafından
Kizzz sesli güldüm Allah senin hayrını versin inşallah :D estağfurullah gül kız hep❤️
tarafından
Canımsın hakkinda hayırlisi olsun :)
(338 puan) tarafından
hahahahhaha niye güldüm buna bu kadar ya :D
tarafından
Ama en garntisi bu hanımlar :D kafa da rahat
(1,785 puan) tarafından
Ahhah ay güldürdün beni :Ddd
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kayinpederinin bukulmesin dedigi altinlarla korun :D

(1,032 puan) tarafından
Ay sesli guldumm Allah iyiliğini versin inşallah
(5,220 puan) tarafından
Puhahahha :D
tarafından
:D gene hakliyim
(1,032 puan) tarafından
Kesinliklle
0 oy
tarafından

Oyle dümdük Allah a emanet :D

tarafından
Ama olursa olsun diyosun ya ben gibi uzun sneelrce düşünmeyen napsin :/
tarafından
Olursa olsun demiyorum kiz bebegim 1 yasinda yani bu zamana kadar olmadi 2 yasina kadar da dusunmuyorm☺
0 oy
(119,282 puan) tarafından

korunamiyoz korunamadik saldik cayira :woot:

tarafından
2 haftaya doğuma :D
(119,282 puan) tarafından
sjsjsjsjs
0 oy
(7,928 puan) tarafından
3 aylık iğne vurunmayi bende düşünüyorum nasıl geçti senin 
0 oy
tarafından
1 kızım var 19 aydır o iş eşimde valla ben iğne ilaç kullanmiyorum 
tarafından
Geri çekilmemi?
tarafından
Yok prezervatif
0 oy
tarafından
3 yaşında oglum var 3 yıldır geri çekilmeye korunuyoruz çok şükür 
0 oy
tarafından
Prezervatif ile korunuyoruz
0 oy
(11,254 puan) tarafından
Ben 3 yıllık evliyim kuzum şuan hamileyim öncesinde geri çekilme ile korunduk hep cok şükür istemsiz bi sonuc da almadık 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
2 bebeğim var. 1 yaş var aralarında. 

Ben a p t a l kocama güvenip dışa boşalmayla korunuyor diye hiç birşey kullanmadım. Peş peşe 2 tane çocuk oldu. 

Şuan kondom kullanıyorum. Yakında dr gidip hapa başlayacağım. 30u geçince de bağlatıcam hatta.
(2,633 puan) tarafından
He büyürler arada ben eriyorum onu napıcaz? :D
30 dan sonra izin veriyorlar canım
(9,626 puan) tarafından
Yok canim ya yazılı bi kural yok yani esinle sen imza atınca baglatabilirsin benim yaşım 26 ama eger ben isteseydim doktor bagliyicakti
(2,633 puan) tarafından
Hadi yaa. Eşim imza atmaz iste sıkıntı orda
(9,626 puan) tarafından
O zaman unut sen onu :))  aslında bende istedim baglatmayi eşime deseydim oda tamam derdi çünkü çektiğim zorlukları gördü istersen baglat dedi ama ben ileride pişman olurum diye istemedim ikinciye hemen hamile kaldığım için ikincisini peşine yine hemen olur diye çok korktum o yüzden baglatmayi düşündüm ama vazgeçtim
(2,633 puan) tarafından
Ayni kaderi yaşıyoruz galiba :) bu aralar adetim de düzenli değil ve ben her adet gecikmesinde panik olup korkuyorum. Hamile görmek istemiyorum o denli tiksindim artık. 30 u beklicem mecburen. Benim eşime kalsa 4 Çocuk yapicak, sanki doğuran o. 2 çocuk yeter bana çocuklarımın geleceği daha önemli.
0 oy
(7,379 puan) tarafından
suan korunma yok dıkat edıyoz
0 oy
(3,230 puan) tarafından
2 yıl geri cekilmeyle korunduk 37 haftalık hamileyim ilk çocuğuma 
tarafından
İsteyerek mi kaldın cnm
(3,230 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben ilk evlendim bir sene doğum kontrol hapı kullanarak korundum bıraktım o ay hamile kaldım düştü sonra 15 ay hiç korunmadik olmadı sonra oldu oda düştü maalesef ondan 4 ay sorna geri çekilme yöntemi ile korunurken kızıma hamile kaldım 32 hafta oldum çok şükür doğumdan sonra spreal düşünüyorum canım iğne arkadaşım yaptırdı şişlik oldu baya ödem gibi kızda kilolandi sanki pişman oldu ben o yüzden iğneye çekimserim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
15 Aylık 1 tane kızım 10 aydır spiral le korunuyorum şuan memnunum 
0 oy
tarafından
Gerii cekilme ile korunuyoduk suan bir bebek istediigimiz icinnn  korunmuyoruz seker
tarafından
Ne kadardir korunuyosun cnm
tarafından
Kuzum evliligimizin ilk baslarindan korunduk baya bii sonraa  korunmayi biraktik biz birbucuk senelik evliyizzz   1 sene bile olmadii korunmamaya baslamamiz
0 oy
tarafından
10 yıllık evliyim cnm ..2 kızım var biri 7.5 yaşında biri 2.5 yaşında..hep spiral kullandım..ilk doğum oldu spiral taktırdım 5 sene korudu kaymadı..süresi bitti çıkarttık yeniden takılmadı istemedim ikinci hamile kaldım doğum oldu taktırdım..2 sene korudu kaydı yeniden takıldı 6 aydır var..3 kere taktırdım yani..memnunum ben başka yöntem kullanmam artık 29 yaşındayım bu arada
0 oy
(833 puan) tarafından
2 bebeğim var. 2 sindede geri çekilmeyle korundum. İkiside isteyerek oldu hatta suan yıne hamıleyım öncesınde 3 yıl korunduk. İlk korunmasız ilşkide hamıle kaldım
tarafından
Geri çekilme güvenilir mi 3 snee sadece onunla mı korundun cnm
0 oy
(622 puan) tarafından
Geçen sene ekim de evlendim ilk gün korunmadim bebem oldu şuan 8 aylık kendileri 40imdan sonrada prezervatif ile korunduk bı sorun yok şükür böyle de devam ederiz 4 yaşına kadar inşallah 
0 oy
(211 puan) tarafından
5.5 aylık kızım var normalde geri çekilmeyle korunuyorduk ama ben o kadar korkuyorum ki bir de hap kullanmaya başladım yaklaşık 3 aydır da cerazette kullanıyorum canım 
(2,011 puan) tarafından
şu cerazette nasıl kullaniiyo hergün mu aliniyo
(211 puan) tarafından
Her gün kullanılıyor canım saati saatine alman gerekiyor normalde ama ben onu pek beceremiyorum maalesef :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var artık düşünmüyoruz başkada çocuk iki yıldır 3 aylık iğne kullanıyorum bir yıl adetimi kesti ama şimdi günü gününde oluyorum adet ben memmunum baya bı yılda kullanicam sonra başka bişey gecerim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 372 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 415 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 424 göst.
6 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,252 göst.
7 Aralık 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...