0 oy
314 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (194 puan) tarafından

image

bence maske kalkacak

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ramazan ayinda yasak gelecek sanki
(194 puan) tarafından
Beklenen aciklama diyor ama bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence kalkarsa boku yeriz :D

tarafından
Ben takıyorum ya yaşla kalksada takmaya devam ederim
(194 puan) tarafından
Hemde nasil
(358 puan) tarafından
Maske sizi başkalarından korumuyoki canlar diğer insanları sizden koruyor:) yani siz taksanızda millet takmadıktan sonra bi işe yaramaz. Valla kalkarsa anında atarım maskeleri zaten hamileyim nefes alamıyorum doğru düzgün bide maske içinde boğuluyorum ya.
(1,837 puan) tarafından
Zaten dışarı çıkmıyorum çıkınca da çift maske takıyorum ama kullanmaya devam ederim korkuyorum çünkü
(358 puan) tarafından
İşe yarasa tak canım tabi ama sırf sen takarsan işe yaramaz ki anca kendine eziyet edersin.
0 oy
(676 puan) tarafından
Lac gündür maske var haberlerde bencede maske ile ilgili 
(194 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Valla inşallah yasak gelmez :-)
(194 puan) tarafından
Beklenen aciklama diyor ne bekliyoruz onuda bilmiyorum:D
0 oy
tarafından
Çoğu ülke maske mesafe kaldırdı cnm büyük ihtimal bir tarihten sonra maske mesafe kaldırılacak vaka düştüğü için yasak gelmez artık
(194 puan) tarafından
Banada öyle geliyor
tarafından
Takan yok gerçekten bir ropluluğa markrte okula girerken takılıyor mecbur olduğu için sonra çıkınca geri iniyor maske..kimse maske kararına kötü yapıyor diyemez takmıyorlar zaten
0 oy
tarafından

Bence tam kapanma gelsin :D ben zaten hep evdeyim siz de oturun evinizde ahahah:P

(1,837 puan) tarafından
Bence herkes kapanma olacağını bekliyor 2 senedir aynı şey kışın kapan yazın açıl :D
tarafından
Bana ne yaaa inşallah tam kapanma gelir :))) oturun evinizde
(1,837 puan) tarafından
Ne güzel otururuz hep beraber evimizde dışarıda harcamak yerine birikim yapalım :D devlet sırf bizi düşündüğü için kapanma yapıyor
tarafından
Yok bacım sen merak etme evde otursan da birikim olmuyor bu ay doğal gaz  faturamız 780 tl geldi elektrik 340 geldi o devlet seni oturduğun yerden de soyar :)))
(1,837 puan) tarafından
Benim doğalgaz da 780 geldi. Elektrik 120 geldi. Valla o konuda haklısın
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Onların verdiği karar kendilerini ilgilendirir sağlığını ve çevresindekileri düşünmeyen zaten maske takmıyo 
0 oy
(119,569 puan) tarafından
haziran sonu turist sezonu geldimi kisitlama falan olmiycak
0 oy
tarafından
Ya yasak ya maske ya aşı
0 oy
tarafından
BASKA BIR VIRUS OLDUGUNU ACIKLICAK :))

BITMEZ BU DUNYANIN CILESI
0 oy
tarafından
Maske kalksa ne iyi olur. Hiç bir şeyi koruduğu yok. Cigerimiz soldu
(3,491 puan) tarafından
Ne güzel söyledin bacım. Bi rahat nefes alalım ya. Kendi nefesimizde boğuluyoruz. 1 liralık naylon parçası hayat kurtaracak sanıyor millet aksine hastalık saçıyor hijyen sıfır.
tarafından
Kız ne hijyeni daha da pis valla. Hatta o maske hasta olan kişiler için. Hasta olan kişi takıyor ki nefesi dağılmasın diye. Ama bunlar sağlıklı olanı da hasta etti valla. Sırf maske yüzünden dışarı çıkasm gelmiyor
(3,491 puan) tarafından
Öğretmenler bayram eder valla, maskeyle ders anlatması işkence.
tarafından
Valla aynen
0 oy
tarafından
Maske kalkacak. Zaten koruduğu da yok. İyice hasta ediyor. Maske takmamiza rağmen hasta olduk. Kapanma filan gelmez artık. Yavaştan gevşeme gelecek. Ki gelmeli. Öyle öyle bununla yaşamaya alışacağız artık.
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Bence de maske olabilir veya ramazan ile ilgili bir şeyler de olabilir ama ben maske diye düşünüyorum
0 oy
(4,379 puan) tarafından
Sanki millet maskeli geziyorda kalkacak vallahi burda 100 kiside 1 kişi oda benim korkumdan cift takiyom;))
0 oy
tarafından

Beklenen açıklama ne yahuu benim hiç biseyden haberim yok anca bebegime ilgileniyorum herşeye fransız kalmışım beb:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 166 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 120 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu

381,589 soru

11,423,556 cevap