0 oy
100 göst.
Aile kategorisinde (373 puan) tarafından
Hangi saatlerde neler veriyorsunuz ne zaman emzirip/mama verip hangi saatler ek gıda ne veriyorsunuz toplam kaç öğün

4 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Benim de bebis 6 aylik, daha reddetmeyi bilmiyo galiba fazla yedirdim hemen emmeye direnmeye basladi, o yuzden biraz azalticam porsiyonlarini
(373 puan) tarafından
Bazı bebekler ek gıdaya geçince emmeyi bırakıyormus duydum bunu
(378 puan) tarafından
Zaten bu aralar dikkati hep sagda solda oldugu icin zor emiyodu, karni da doyunca iyice zorladi beni ama direnmeye devam kizimdan aliskinim 7 ayina kadar hep zorla emzirdim sonradan duzeliyo allaha sukur insallah bu da duzelir
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
14 aylık Hiç saat takibi yapmadım ya istedikçe emzirdim sık emmek ister göğsümde sakinleştirdi ilk zamanlar zaten ek gıdaya da geçince bizle birlikte kahvaltısını verdim önce onun öğle yemeğini yedirdim sonra ben yedim akşam çok geç kalacaksak çorbasını içirdim 5 6 gibi yoksa yine bizle birlikte yemeğini yedi kızım geç yatar erken yattığında gece 3 4 de kalkıyor bizimle birlikte uyur 11 12 gibi o yüzden yatmadan 1 saat önce bazen irmikle bazen yulaf unuyla ara da pirinç unuyla karıştırarak meyveli muhallebi yediriyorum sadece yemek yiyeceğimiz zaman öncesinde bi saat falan emzirmiyorum onun dışında yine ne zaman isterse emiyor çoğu zaman yemeğini yer gelir tekrar emmek ister çok düşkün
(373 puan) tarafından
Anladım canım ben de saat takibi yapmıyorum da yapmak lazım düzene alışsın diye düşündüm
0 oy
(373 puan) tarafından
Yok mu dostlar 9 aylık bebeniz:))
0 oy
(988 puan) tarafından
14:00-15:00 yoğurt meyve 19.00 da corba yada sebze arada muzlu pekmezi bebe bisküvi yapıyorum böyle 
(373 puan) tarafından
Bisküviyi nasıl yediriyorsun canım
(988 puan) tarafından
4 yada6 tane bisküvi  yarım muz pekmez atıyorum azda ılık suyla karıştırıyorum yemezse ben yiyorum;))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 283 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 249 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (1,987 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
29 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...