0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından
Canı isteyince anne baba dede aba Allah Allah diyo gel deyince geliyo git deyince gidiyo getir götür bu sözleride alıyo arabalarıyla oynamayı çok seviyo tencerelerle kaşıklarla dost zaten telefon vermiyorum benimle beraber tv izliyo ama çok değil hergün 1 2 saat toplasan anca çünkü tv izlemedende olmuyo sıkıntıdan patlıyorum yağmurdu çok sıcaktı derken dışarı çıkaramıyorum çok uzun süre çocukları çok seviyo onların oyunlarına katılmayı biliyo ama konuşuyo şu sıralar bağırmaya başladı olur olmaz herşeye bağırıyor konuşması için neler yapılabilir 

10 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
23 aylık aynı .
(176 puan) tarafından
Canı sağolsun da canım Allaha şükür herşeyi yolunda ama konuşma konusunda tembel
(2,062 puan) tarafından
İşte valla Dr görüşmedim ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen birşey yapamazsın zamanı gelince konuşur aksi bşr sıkıntısı varsa pedegog götür ama bence ayına göre iyi
(176 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım bence ayına göre iyi ama yine de şüpheleniyorsan 2 yaşını doldursun ondan sonra götür daha erken bence
(176 puan) tarafından
Yok çevremde 2 yaşını geçmiş erkek bebekler var onlarda konuşmuyo pek ama ne bilim aylardır 4 5 kelime anca ya
(1,937 puan) tarafından
Canım normal yani çocuk bu Yavaş yavaş konuşuyor maalesef
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Her çocuk farklıdır canım ama için rahat edecekse göster doktorA
(176 puan) tarafından
Doktor erken olur canım çocuğu yıpratmayım günahb
(1,313 puan) tarafından
Benim kızım 22 aylık güzel konuşuyor ama ben surkeli iletişim kuruyorum dilimde tüy bitiyor konuşa konuşa
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sen cocukla iletişim kuruyor musun cnm 
0 oy
(123 puan) tarafından
23 aylik oglum ayni ama yaramazlikta kimse onu gecemez garanti:) 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Benimki tam 2 buçuk yaşına kadar hiçbir şey soyelmedi 2 bucuktan sonra şarkı söylemeye başladı 
0 oy
(249 puan) tarafından
Bol bol kitap okuyun ve kelimelerinizi tekrarlama oyunları oynayın konuşmayı bu sekil de zevkli hale gelerek ogrenir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Başlik hiç konuşmuyo

İcerik anne baba dede Allah diyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
25 aylık oğlum 3 haftadır kreşe gidiyo bülbül gibi şakımaya başladı maşallah. Cümle kuramıyo daha tabi ama kelime dağarcığı aşırı gelişti kendi kendine şarkılar mırıldanıyo İngilizce saymaya başladı. Bence durumun varsa oyun grubuna verebilirsin en azından aşırı faydası var. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yusuf Canimsin (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 246 göst.
17 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yusra25 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaesma (2 puan) tarafından soruldu

380,291 soru

11,386,198 cevap

34,887 kullanıcı

...