+1 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Sorum yukarıda kızlar

13 Cevaplar

+1 oy
(98 puan) tarafından
Gecen sene 5 ayi dolmamıştı ramazan ayında tuttum bir hafta sonra vicdan yapip bebeğinin hakkına giriyorum diye 3 gün tutmadım.  meme reddi vardi bizde hergun düzenli sütümü sağıyordum valla kizlar oruçlu iken sutumun daha cok oldugunu görünce kalanını tuttum hiçte zorlanmadim...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy bndd kararsizim ya ramazanda tam 6 aylik olcaz bklm
(2,529 puan) tarafından
Emzirirken çok susuyorum ve acikiyorum hiç emin degilijm bende
tarafından
Bndeee acikiyorum da tutarsak sutümuz azalirmi sence
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Kızım 7 aylık pazar ve pazartesi günü tuttum canm
(2,529 puan) tarafından
Emzirirken çok susuyorum ve acikiyorum hiç emin degilijm bende canım ya sütüm azalır mı kızıma yeter vs bunları falan düşünüyorum
(1,206 puan) tarafından
Benimkide Ramazan'a okadarlik olacak hemen hemrn nasıldı süt durumunuz filan. Sen nasıldin ben normalde de gün icerisid e çok halsiz kalıyorum çok kararsız kaldım
(1,319 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim canm kızım hasta hiç bişey yiyip icmedgi için hep emzirdim bu iki gün çok zor geçti . İnşallah iyileşirde başka şeyler yemeye başlarsa ramazanda tutarm
(1,319 puan) tarafından
@Hvvktn kızım sadece emdiği için çok zor geçti ve sütüm yetmedi maalesef bende aşırı yorgun ve halsizdm . İnşallah kizm ramazandan önce toparlar da birseylr yemeye başlar ki bende rahat edeym
0 oy
tarafından
Bn üç aylarda tutum ramazandada tutucm ins 
(2,529 puan) tarafından
Emzirirken çok susuyorum ve acikiyorum ben sende de oluyor mu bunlar
tarafından
Ewet cnm
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kızlarımda tuttumm çok şükür ❤️ Rabbim kolaylık veriyor valla
0 oy
tarafından
Ben iki sene önce ramazan ayında bebeğim 3 aylıkken tuttum canım fazla da sütümü etkilemedi senin bebeğin 6 aylık ek gıdaya da başlamışsındır rahat tutabilirsin 
0 oy
tarafından

Bebeğin 6 aylık ek gıda ya da başlamşsndr tutabilirsn

(2,529 puan) tarafından
Ek gıda olupta 3 gün kuralı olduğu icin çok doymuyor bile canım :) ek gıdaya daha başlayamadim kızım 5 aylık doktor 7 veya 8. Ayı bekle dedi kızım biraz kilolu olduğu için maşallah :)
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Geçen sene tutmuştum canım oğlum ek gıda da yemiyordu doktor kontrolünde hiç kilo almadığı hatda zayıfladığını söyledi bıraktım bende sutumde azalma olmuştu
0 oy
(7,722 puan) tarafından
Geçen sene tutamadım canım. Bakalım bu sene nasıl olacak? 
0 oy
(34 puan) tarafından
Ben geçen sene tüm kararsızlıklarıma rağmen tutmustum baya kolay geçmişti. Sende başta denersin olmazsa zaten yükümlülüğü yok sonra da tutarsın ❤️ :) 
0 oy
(558 puan) tarafından
Ben 7aylikken bı gün tuttum.ateslendim.  Ertesi gün serum taktılar 
0 oy
(5,495 puan) tarafından
Ben ilk kızım 3 aylıktı tuttuğum da ve günler o zaman bundan daha uzundu Rabbim kolaylığını verdi çok şükür şimdi ikinci kızım Ramazan da 8 aylık olacak onda da tutarım biz niyetimizi sağlam alınca Rabbim veriyor kolaylığını 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
gunaydin kubis
(2,529 puan) tarafından
Daha yeni girebildim sevdos iyi geceler jsjsjsj

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 314 göst.
22 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,401 puan) tarafından soruldu

380,138 soru

11,379,874 cevap

34,869 kullanıcı

...