0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Bebekler daha hassas hemen üşüyüp hastalanan mı olur ilk 3 ayda 

Hamileliğinde ilk 3 ayı zordur ya bebek bakımı da mı öyle biyerde okumuştum da 

3 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizimkilerde öyle olmadı canim cok şükür ama iki cocugumda da ilk 10 gün burun tıkanıklığı oldu 
(423 puan) tarafından
Oda cok normal canm
-Reklam-
0 oy
(287 puan) tarafından
Hastalık bakımından hayır zor değil değil bence çocugun dünyaya adapte olabilmesi için ilk 10gün Bı tık daha kalın giydiriyorsun sadece zaten sana anlatırlar oda ısı önemli tabi bu konuda bide doğurduğunu aya

Ben ağustosta doğum yaptım sıkıntı olmadı sadece 40ı çıkmadan Bi burun tıkmaklışıöız oldu hafif öksürük oda 2 günde geçti serum fizyolojik arada hala yaparım burnu tıkanık olmasa bile daha rahat nefes alsın diye

Onun dışında bakım olarak da bence çok değil ilk 1 hafta full uyuyorlar zaten sonrasında Bi gece gündüz ayrımında kaynaklı gündüz çok uyuyup gece uyumadığım zamanlar oluyor o zor oluyor ve bebeğini tanımıyorsun ilk başlarda acaba karnımı aç gazı mı var onu biraz zorlanabilsin oda zaten zamanla alışıyor insan bebeğini tanıyor ağladığında ha acıktı ha gazı geldi altı pislendş anlıyorsun yani
0 oy
(597 puan) tarafından

Uyku konusunda ve aclikda evet :D

Tam tersi ikk 3ay anne karninda o konaklardan dolayi fln bebekler korunuyo cnm korkma. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 100 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lady18 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 508 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 300 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,650 cevap

34,767 kullanıcı

...