0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
tarafından kapalı
image

image

image

image

image

Kzlar bu saat oldu uymadm eşimin telefonu karisdirmak istedim eşim aşçı beraber calisdi arkadaşlar ula knusmalari var grublari var pek gripde incelemm okumam hzli HIZLI GECERİM AMA bu gn bakasim tutdu Cevahir diye konuştu biri var mutfakda aynı grubda çalışiyo tabi erkek diye bakmadm konuşm

image

alarına iş falan dur diye evt isde falan konuşmuşlar ama erkk deyil kız kz sürekli sesli mesaj atmış bakdimda farketdim konuşmalarıni bı duysanız bogasiniz gelir vıcık vıcık konusuyo bide samimi elini kesmiş hastaneye gitmiş foto atiyo hasta oluyo test yapiyo pozitif cikiyo eşimle bol bol dertlesiyo çok kötüyum falan filan ayy bı grseniz eşimde tabi kendine iyi bak dikkat ed nasıl bulaşdi falan bı görseniz sinir oldum iş arkadasi olabilir ama sen evlenisin yani bı mesafe sesli mesajları grseniz kz sanki altdan altdan ayar veriyo ole kırlicak sevgilisinden ayrılmış grubda ağlamalar falan sesli mesajlarda grmeniz lazm teselli falan ediyo grseniz ama adı gercekden cevahirmi olemi kaydetdi bilmiyorum çünkü grubdada cevo diye knusyolar
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Kadını bilmem de önce eşin kendine dikkat etsin
(91 puan) tarafından
Valla ne diyecemi de bilmiyorum çok tuhaf bı durum
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Eşin niye muhatap olmuş böyle bi kaşarla.
(91 puan) tarafından
Aynı grubda calisiyolar sanırım o bana bişey söylemez hc anlatmaz bnde ona snir oluyorum neden muhattap oluyosn anlamıyorum
(2,746 puan) tarafından
Bu wp grubu mu özel mesajlaşmamı
(91 puan) tarafından
Özel mesaj
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Eşinin iyi bir ayara ihtiyacı var
(91 puan) tarafından
İkisininde var gbi duruyoda ben bi su vucutdaki depremi atlatiyimda konuşmaları ses tonları kulağımdan gtmiyo ya kaşar gbi kivira kivira konusuyo
(1,831 puan) tarafından
Kızı boşver güzel kardeşim ortalıkta kasar çok önemli olan eşinin karşılık vermemesi
0 oy
tarafından

Belki linçlenecem ama yazmak istiyorum. 

Fotodaki kiz belli yaşi kucuk ben yaslarinda (19-20) hatta daha kucukte olabilir. Esinin yasini buyuk farz ediyorum eşin şuan çok afedersin "pedofili" olabilir mi ki acaba? 

Yani kendinden kucuk biriyle niye kanka ayaği yapar ki bi insan ? 

Kizin konuşmalarina vicik vicik demissin eşin burda daha da suçlu bence. Esinle sakince konusup olayi tam kavramadan ani hareket etme canim 

Ayrica o kizin fotografini karala yada sil bir suru cezasi var bunun 

Hemde etimesgut devlet hastanesi yaziyo burda ankarada oturan bir cok kisi var bende dahil fotografi burdan kizin yakin akrabalarindan biri görüp kargaşa cikabilir
(91 puan) tarafından
Fotoğraf kaldiramadmya kalkiyo mu nrmalde
tarafından
Aynen ben cok yas farki var sandim da 8-9 yas varmis. Yani benim basima gelse ben bu anlattiklarimin hic birini yapmam :D birak yer yalatmayi yer yalayacak agiz birakmam da burda insanlari kiskirtmak istemiyorum,yoksa biz sevgiliyken 2 tane kizla öyle mahkemelik oldum asdadsda :)) Bakti kiz agiz yuz eyiyo kendini toz sekeri gibi dagitiyo senin o kirik parmağini totona s... De geç bacim
tarafından
Kalkiyo canim postunun sag altinda ki kalem isaretine tikla sonra o kizin fotosunun ustune basili tut orda sil yada kirp yazacak onlardan birine tikla
(91 puan) tarafından
valla güldürdün beni esimede çok kızgınım bna davranışları aklıma geliyo bilmiyorum kafam bı milyon çok karışık annemlere mi gtsem geldinde bulamasn beni
(91 puan) tarafından
Kendi işyeri deyilde de şef hani üst çalışan bilemedm şuan heryerimde deprem oluyo
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Resmi bir iş muhabbeti yoksa asla ama asla iş yerinde çalıştırdığı karşı cinsle muhattap olamaz. Olmamalı. Bu kıskançlık değil. Herkes kendi yerini bilmeli bence. Ekmek parası için kadın erkek aynı yerde çalışıyoruz eyvallah. Ama bu tamamen mecburiyetten. Ötesi olmamalı herkes için geçerli. Çok katiyimdir bu konuda. O kadar yerde çalıştım bir erkekle iş dışı muhabbete girmedim. Bana çok iğrenç geliyor ya. Eşinle konuş hoşuna gitmediğini belli et. Kızda yazacak adam mı bulamamış evli biriyle dertlesiyor ses atıyor tövbe ya Rabbim gece gece sinirlendim 
(91 puan) tarafından
Ya valla su ses kayıtlarını bı duysanız kaşar gbi knusuyo ya Allah'ım yarabbim aglycam nerdeyse
(1,837 puan) tarafından
Aşkım sakin ol. Aynı şeyi yaşadım. Kız ota b. Oka kocamı arardı ağzını yaya yaya konuşurdu. Gittim dükkanda ağzına s.ctim yerleri yalattım istifa ett s.ktr oldu gitti. Önce eşimi uyardim görünce. Dedim rahatsız oluyorum bu kızla muhattap olma. Ararsa açma konuşma vs. Neyse kız baktım devam ediyor hala aynı hareketlere. Önce aradım onu telefondan uyardım bir daha eşimi aramayacaksin diye. Laftan anlamadı. Bende dedim ki Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Sonra düştü yakamizdan yelloz
(91 puan) tarafından
Allah bylelerini ıslah edsin Allah şahit bı çok yerde calisdim calisdim patronların abilern eşleri gelince kafamı kaldrmazdm yanls anlasilirm diye aklım gider di Allah da şahit rabbim bylelerinden uzak tutsun columuz cocumuz var zaman kotu
0 oy
tarafından
Bir bitmediler ya evli erkeklerin şeyi altından mi tövbe estağfurullah kadın dediğinin bir ağırlığı olacak ya kuzum eşine bişey deme adam samimi değil çok sanki kız yapışmış sen uyuyan yılanı uyandirma aklına bişey sokma ama alttan alttan ignele
(91 puan) tarafından
Bana göre samimi geldi cnku ondan bukadrnda beklemezdim ay fotoyu kaldıramadı varmı öle bisey
tarafından
Bende kaldiramiyorm bazen bilemedim kuzum önce sakin sakin konuş eşinle sakın ama net bir tavirla
0 oy
(48,695 puan) tarafından
Kizin parmagini agzina sokasim geldi yılışık usta usta yanasiyo.adama esin.aslinda.mesafeli konusmus baslardada.oyunda.falan mi eklemiş bunu
(91 puan) tarafından
Papci oynuyo kzda oynuyomus benide ekle birlikde oynayalım yalnız cok sıkılıyomus da eklemiş oyundayim gel diyo bide ay sildim onuda sildim hele bı indirsin
0 oy
(687 puan) tarafından
Bnm de kız arkadaşımın ismi cevahir biz aramızda cevo deriz.

Muhabbetlerine gelince hiç hoş değil sen olsan esin kafanda kıtır tif net..

Uyar bnce
0 oy
(191 puan) tarafından
Fotolar yokki
(91 puan) tarafından
Kaldırdım canm
(91 puan) tarafından
Hakı b...k cevirmeyim dedim arkadaşlar saolsun uyardı bı snirler admisdim
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Fotolara yetişemedim ama o adamı da kadını da anasından doğduğuna pişman ederim o telefonu o adamın kafasında parçalar o karının kırık parmağını da ayy tövbe kendimi senin yerine koymak istiyorum başımdan kaynar sular dökülüyor babaannem hep Allah karı şerrinden korusun der evli barklı adamdan beklentin ne de yanaşıyosun pislik Allah'ım boğasım geldi
0 oy
(348 puan) tarafından
Suç eşinizden kızda gram suç yok kocanız buna müsaade vermis
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Ahaha o uyurken okudun bunları gördün ve uykusunda bogazına çökmedin mi kız 
(91 puan) tarafından
Cokdüm telefonu yüzüne frlatdim daha fazla dayanamadım uykuda nerden geldini bilemedi
(7,259 puan) tarafından
Ne acıklama yaptı kizın adı değildir heralde
0 oy
tarafından
Esinin onunla muhabbeti bu kadar uzatması gereksiz olmuş. Kadının da konuşma tarzı kelimeleri foto da poz verisi vs hiç hoş değil sanki çok kötü enerji aldım. Bu muhabbet ilerlemeden gerekeni yapman lazım sen daha iyi bilirsin durumları.
0 oy
(887 puan) tarafından
Bu durumda ilk önce eşinize ayarı vermeniz gerekiyor ortada evli bir adam var onun kendisini çekmesi gerek kız da bakıyor konuşuyor zaten o evli düşünsün gibsnden bile düşünmüş olabilir eşinizde iş bitiyor bence
0 oy
(119,343 puan) tarafından
burda kadin degil esin extra ilgi gostermis suc erkektedir

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 682 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,631 cevap