0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bebeğim sallanmaya alışık yavaş yavaş ayakta saliyorum 6 aylık olduk sallamadan artık nasıl uyutabilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(895 puan) tarafından
Canim biyerde okumustum.surekli sallamak yerine bi sallayip bi duracaksin.giderek durma zamanini uzatacaksin.durmazsa bi taraftan poposunu pispisla.yavas yavas unuttur
tarafından
Anladım tatlım deneyeyim ben aslında hiç sallayarak uyutmaya karşıydim ama kolik bebek olunca mecbur kaldım alıştı
-Reklam-
0 oy
(62 puan) tarafından
ben beşikte sallıyordun baktım.önce yanıma aldım uyuttum sonra yatağına koydum şimdi emzirirkennuyuyır direk yatağına yatırıyorum arada yanımda uyuyor onunda benimde ihityacımız var birbiririmiz bu şekilde bıraktıra bilirsin belki
tarafından
Deneyeyim tatlım da bebeğim çok hareketli birde mama alıyoruz onu sakinleştirmeye çalışarak uyutmaya çalışayım da bu sefer gündüz uyku saatleri kacarmi acaba gündüz 3 kere uyutuyorum hergun düzenli bakalım bugün sallamamayi deneyeceğim
(62 puan) tarafından
gündüz hareketliyse uyur mutlaka enerji toplaması lazım :) 3 olmasa bile 2 kere uyur .sallamayı bırakmayı denemelisin senin içinde zor çünki
0 oy
(44,603 puan) tarafından
İki yaşında surda daha bir aydır kendisi uyuyo 
tarafından
Bir zararı olurmu çok yavaş sallıyorum yok zararı olur diyorlar ondan korkma yoksa uyku düzenimiz çok güzel saatli güzelde uyuyor ama destekli sallanarak emzik artı müzik le tatlım önceden kolikti mecbur sakladık şimdide alıştı
(44,603 puan) tarafından
Yok canım hızlı sallama nolcak çoğu bebek eskiden beri sallanarak buyuyo usul ca salla
tarafından
Öylemi iyi o zaman yoksa ben rahatsız değilim güzel uyku düzenimiz bebeğime zararı olur diye aşırı sallamiyorum zaten usulca aynen tatlım sağol :)
0 oy
(119,275 puan) tarafından
ooyy unutturman zor olur yaa
tarafından
Öylemi tatlım zaten çok  yavaş yavaş salliyorum   kolik iken mecbur sallamistim aşırı aşırı ağlıyordu alıştı , aslında ben rahatsız değilim sallamaktan , hemen kolay uyuyor bebeğim ,ama bebeğe zararı olur diye korktum kolikken mecbur ağlamasın diye salladik şimdi sakin duruyor ağlamıyor ama sallanmadan da uyumuyor

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 192 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Busra05 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...