0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,686 puan) tarafından
Gece çok açıkinca ne yapıyorsunuz ben gece yemeğe alıştığım için dayanamıyorum diyete yeni başladım da 

8 Cevaplar

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Diyetisyenim bana gece çok acikirsan yoğurt ye demişti. Ama ben rutin oluşturdum artık gece acikmiyorum. Ama aciksam leblebi yerdim bir avuç :)
(1,686 puan) tarafından
Çok zordu dün gece çocuk da olunca iyice acıktım strese girince yerim ben normalde ilk günüm ağlayarak geçti :((:
-Reklam-
0 oy
tarafından
Leblebi mesela yada bi salatalık oyle geçiştir zaten bünye alışıyor bi süre sonra
(1,686 puan) tarafından
Hangi diyeti uyguluyorsun ve kaç kg gitti kuzu inş bende de işe yarar
tarafından
70 le baslamistim ama covid oldum o sıra pek dikkat edemedim . 68 olmuşum dün tartıldım geri başladım ama inşallah başarırız yaza az kaldi
tarafından
Klasik seyler canim şeker abur cubur ekmek yok genelde akşam 6dan sonra bisey yemiyorum yesil cay kayısı çayı içiyorum. Eşimle ogluma yemek hazırlarken eger benim yiyemiyebegim biseyse salata yapiyorum
(1,686 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkür ederim cansın ❤️
tarafından
Rica ederim kuzum❤❤❤
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Gece acikmamak için akşam yemeğinde kalorisi az şeyleri bolca ye mesela salata ye ayran iç sebze yemeği gibi birde ben acıkınca özellikle de gece yemek istediğim şeye bakıp bunu yersem pişman olur muyum diyorum cevap evetse hemen ordan uzaklaşıyorum :)
(1,686 puan) tarafından
Oda güzelmis vallahi gece çok zordu ilk günüm bı de ben hep gece yediğim için mide alıştı istiyor
(2,039 puan) tarafından
Aynen canım mide alışmış dolu olmaya ama pes etme yolun sonunu düşün birde sana bir tavsiye daha vereyim yemek yedikten hemen sonra su içme en az 1 saat bekleyip öyle su içmeye başla  bu yöntem de daha fazla tokluk hissi oluşuyor
0 oy
tarafından
marketlerde gronola var sute veya yogurta karistirlip yeniliyor o bayaa bi tok tutuyor cok acikirsan 1 tane elma veya portakal yad ayada ben diyetteyken 1 kase yogurda biraz pul biber biraz toz tarcin karistirip yiyordum 
(1,686 puan) tarafından
Kuzum aralıklı oruç varya onu yapıyorum normal de hiç bişey yememek lazım diyete göre ama yeni başladım için eski alışkanlıklarım yani gece yemekerim var zor oldu ilk gece ağladım resmen ya
0 oy
tarafından

Az yağlı bol baharatlı acılı patlamış mısır yiyorum ben gece arada bi

(1,686 puan) tarafından
Hmm tamm kuzum teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,488 puan) tarafından
Sarı leblebi yiyorum ben gece tutuyor en azından 
(1,686 puan) tarafından
Evet onu denicem teşekkür ederim kuzum ❤️
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Valla bende gece çok acıkıyorum erken uyumaya çalıyorum ki unutayım acligimi
(1,686 puan) tarafından
Uyuyamıyorum işte oğlum gece 12 den önce yatmıyor ona kalsa Sabahı sabah eder strese girince yemeğe başlıyorm
(1,272 puan) tarafından
Bi tane yeşil elma bitane salatalık  pulbiberli yoğurt bi avuç leblebi bi bardak sütlü kahve bi bardak kefir bi bardak ayran bunlardan bi tanesini yiyip içebilirsin ben çok nadir böyle yaparım ama genelde ne kadar yemesem o kadar kardır diyorum o yüzden çocukları uyutup hemen uyuyorum
(1,686 puan) tarafından
Tamm cnm çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kesinlikle tarçınlı süt iç hemen açlığı , şeker isteğini götürüyor . Ben dün sabah lahmacun yemiştim ama olsun hala diyetteyim mddmdmdnj
(1,686 puan) tarafından
Süt içemiyorum kuzum maalesef:(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 174 göst.
19 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 644 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 104 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,801 soru

11,430,330 cevap

34,990 kullanıcı

...