0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim adam Arçelik te çalışıyor arceligin çalışanlarına özel online marketi var revizyonlu ürünleri falan da satıyorlar üstelik 1000 2000 lira farklar. Aldığımız duyumlara göre ramazan ayında bu markete özel 2000 limit verceklermis. Ütüye ihtiyacım var onu aldiktan sonra geriye 1500 para kaliyo siz olsaniz ne alirsiniz bana bı akıl verin başka aman aman ihtiyacım olan bişey yok

12 Cevaplar

0 oy
(119,297 puan) tarafından

aayy sebil lazim bize tr den alcaz sebil alirdim ustune ekler :D

tarafından
Napayım gı sebili damacanaya ağzını daya iç işte elektirik yakar o
(119,297 puan) tarafından
burda damacanada yok litrelik sise su aliyoz hemen bitiyo dolaba koy sogusun vs bi suru dert yaa sebil sart
tarafından
Haa o zaman evet lazım biz güne kalabaksu sesiyle başladığımız için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Düşündüm de bende olmayanlar geldi aklıma mikrodalga olur yada kurutma makinesi yaa
tarafından
Mikrodalga olabilir bak ama limit yetmez sanırım
tarafından
Bana o şart ya yani kendimce oyle düşünüyorum sjsjsj limitin az eksikse üstüne koyarsın çoksa başka bişey düşün.. ne eksiğin var bilemem de  tost Makinesi olur kahve makinesi çaycı vs vs
tarafından
Üstüne para eklemek istemiyorum eğer eklersem kendimi tutamicam başka şeylerde alcam adamla papaz olmaya gerek yok
tarafından
İyi düşün taşın Arçelik sitesinde bak o zaman canm
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ben arcelikten hicbirsey almam da o paraya da anca dik süpürge kahve makinesi filan alabilirsin 
tarafından
Niye Alman gi
(2,039 puan) tarafından
Evlendim bütün beyaz eşyam arcelikti 3 sene içinde hepsi bozuldu tövbe ettik
tarafından
Benim evde hiç Arçelik yok hepsi siemens ama herkes güzel diyo arcelige sasirdim bak bozulmasına
(2,039 puan) tarafından
Bende iyi diyenlere şaşırıyorum eltimde benden 8 ay önce almıştı aynı şekilde arcelikten onunda çoğu bozuldu gorumcem aldı oda aynı şekilde evimde arcelik olupta bozulmayan sadece ocağım var diğer hepsi garantileri biter bitmez sırayla döküldüler
(1,046 puan) tarafından
Bulasik makinasi ve camasir makinasi arcelik hic guzel cok bozuldu bulasik makinann ici sepeti curudu kirildi hep
0 oy
(741 puan) tarafından
Hangi arçelik fabrikası acaba
(741 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok benim ki Tekirdağ

Evet gecen yıl kahve makinesi vermişlerdi
tarafından
Biz kaçırdık onu
(741 puan) tarafından
Sağlık olsun gecen yil cekle neler aldım neler :D
tarafından
Bak işte biz fabrikanın fakir zamanına denk geldik ya yılbaşında bile eksikti çantanın ici
(741 puan) tarafından
Her yerde aynı uygulama olur ama ya
0 oy
tarafından
Çamaşır kurutma makinesi kesin ve net bıktım her gün çamaşır asmaktan kurimuyorlarda
tarafından
Onlar pahalı ya üstüne para eklemek istemiyorum bide onu koycak alanım yok
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Türk kahvesi makinesi alirdim ben. 
tarafından
O da var hem evde kahve içen yok ki
0 oy
tarafından
Kahve makinesi, hamur yoğurma robotu ikisi de her eve şart bence :)) ve benim yok
tarafından
Hamur yoğurma robotu bana gereksiz geliyo bide kocaman nereye koycam ben onu
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bence dik Süpürge al hem ekonomik
tarafından
Bak o olabilir günlük kullanıma uygun bı bakayım fiyatlarına
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Cay makinasi kahve makinasi 1500 elektirikli supurge varsa supurge aklima bnlar geldi fikir olur belki 
tarafından
Dik süpürgelere bakcam sanırım
(2,722 puan) tarafından
Bosa gitcene lazim olcak bise al kuzum iste simdiden gule gule kullan
tarafından
İnşallah verirlerde işime yarar ya
(2,722 puan) tarafından
İnsllh canm bu devir oyle bise olduki valla n gelse havadan o kar
0 oy
(15 puan) tarafından
Ihtiyacn yoksa ihtiyacn olani al qerisiylede satablceqn bisey al letqodan falan sat paraya cewirms olursun baska ihtiyaclarnda kullanirsn 
0 oy
tarafından
Valla utum yok ben güzel bi ütu alırdım arçelik ütü leri çok iyi 10 yıldır kullanıyorum artık tekliyo
tarafından
Normal mağaza fiyatlarını bilmiyorum ama onlarin uygulamada revizyonlu ürünler var mesela ürünün bi yerinde minik minicik bi hata var kimse anlamaz noldugunu sadece servis anliyo o ürünü baya ucuza veriyolar
tarafından
Yaaa nasıl o uygulamaya bakabilirim peki ben
tarafından
Sen bakamazsın ki Arçelik çalışanlarına özel ama varsa Arçelik te çalışan tanıdığın ondan rica et o alsın sen parasını ver
tarafından
Mesela biz teyzeme bulaşık makinesi aldik dışarıda 5200 demisler 3300 e aldik iki ay önce her ay bizim maaştan kesiliyo onlar veriyo parasını bize
tarafından
Yok malesef tanıdığım
0 oy
(817 puan) tarafından
Şuan tek ihtiyacım olan fritöz canım yağ bukadar pahalıyken azcık yağla birsürü kızartma yapmak istiyorum birde ocağım batmadan alacam mecbur :))
tarafından
Oda olabilir bak mantıklı
(817 puan) tarafından
Baktım ben senin yerine paran tam yetiyor alsana onu alsana :))
tarafından
Yetiyo kız inşallah verirlerde alırım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 31 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu