0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Çok üzülüyorum ne olucak ev sahibim çok vicdansız :( dua edin 1500 TL den anlaşsınlar

8 Cevaplar

0 oy
(1,453 puan) tarafından
Hakkı yok canım maksimum 350 tl olabilir şikayet de bulun
tarafından
Valla 1500 verdik kabul etmiyor
(1,453 puan) tarafından
Kabul etmek zorunda kiracının hakları var
tarafından
Eşim avukat her şeyi biliyor ama karşımızda ki zorba
(1,453 puan) tarafından
Ne diyim Allah merhamet versin
(1,777 puan) tarafından
Maalesef mahkemeyede verse belki para cezası verirler ama evimden çık derse mecbur çıkmak zorunda kalıyor ev sahibi, yani çok yükseltmiş o kadar hakkı yok en fazla 300 yükseltebilir odanada hakkı yok çünkü her yıl 100 tl yükseltme hakları var, baktı herşey çok pahalı kirayida yükseltmiş
-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Benimki 1000den 2500e çekti ev kirasını 
tarafından
Ay ne olacak canım
(3,826 puan) tarafından
Kabul etmedik ki böyle bi hakları yok avukatla konuştuk yapamaz evden de çıkaramaz dedi.. daha sonra eşim böyle bi hakkınız yok yapamazsınız sizde biliyorsunuz dedi , onlar da zaten farkında 1500 olarak anlaştık
tarafından
Aynen benim eşim de avukat ama insanlar çirkefleşiyo
(3,826 puan) tarafından
Istedikleri kadar çirkefleşsinler kiracı hakları böyle
0 oy
(158 puan) tarafından
Kuzenimin ev sahibi 900 den 2600 yaptı beğenmiyosan çık dedi daha ucuz ev bulamadıkları için 2200 de zor anlaştılar biz 1000 veriyoruz bakalım bizim ev sahibi ne kadar isteyecek yakındır araması bende korkuyorum çok isteyecek diye
tarafından
Ay Allah belalarını versin
(158 puan) tarafından
Benim ev sahibi çok kibar saygılı anlayışlı biri ama oğlu çok aç göz fena. Fazla zam olursa oğlu yüzünden olur
tarafından
Valla zor ya
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Allah yardım etsin vicdansızlar çok ya sanki ölmüycekler . 
tarafından
Ölecekler de vicdanları yok
0 oy
(4,182 puan) tarafından
Bugun moraller alt üst 1300 den 2500 oldu. Ev sahıbıde haklı 3500 yine gider kiraya sımdıye kadar dusuk verdiler evın hakkı yanı. Saglık olsun esım sıkıntılı suan yapacak bısey yok 
tarafından
Ama canım insan da vicdan olur bizim burda
tarafından
1500 den fazla oturan yok
(4,182 puan) tarafından
Hersey pahalandı gecım zorlaştı
0 oy
tarafından
Istanbuldamisin canim nasil vicdansiz bu ev sahipleri
tarafından
Diyarbakır
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani eşim avukat demişsin kız 2000 TL mi koyuyor size benimki asgari ücret alıyor 2000 TL koymuyor bize ilginç :) 
tarafından
Bacım avukatlık yapmıyor ama okumuş demek istedim zaten o kadar para olsa dert etmem dimi
(1,856 puan) tarafından
Hukuk okumuş niye işini yapmiyor ki hiç iş bulamayan avukat duymamıştım memleket kötüye gidiyor desene
tarafından
Canım başlamak için sermaye lazım bazı borç harçları var şuan üni de başka bir görev yspıyo o da yetmiyo bebek var ve gerçekten çok zor bir durum bende okudum ama boş çünkü hiç bir şey yapamıyoruz e insanın da canı sıkılıyor
(1,856 puan) tarafından
Bu devirde geçim zor çocuk da olunca çok daha zor gerçekten çocuga bakan eden de yok ki
tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Buna hakki yokkicikaramazds seni zorbaligins boyun eymeyin bence canim dikayet ev cikma evden 350 yapabllir fazlasini yapamas kontratin bitsede cikaramaz geçen gün haberlerde izlemistim 
tarafından
Bacım kimse usulu takmıyor valla 2000 den sde 1 TL düşmüyor :(
tarafından
Ay verme canim ya kuzenimede aynisino yaptilar inan kavga dovus cikmam evden hicbsey yapamazsiniz dediler 350 yaptirdi zamini oturuyo daha cok vicdansizlar cok cok gercekten brnde kiraciyim Allahim hepimizin yardimcisi olsun

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 478 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Aysenur5 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 301 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 618 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mervec4 (4 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap