0 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kkkkkkkkk

26 Cevaplar

0 oy
(928 puan) tarafından
Bende her lafi kocama soyluyorum yoksa arkamda durmuyor milletin gazina geliyor dedikodu yapar gb deilde bak bu boyle dedi bwnde boule dedm sonra bi gun olur boyle derlerse inanma diye ama sizinki cikolataya kadar gidiyomus uzak dur en iyisi erkek tarafiyla mecbur olmadkca gorusmem zatn yalanci kiskanc insanlar el kadar bebegi bile kiskanp sevmezler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç yakışmıyor böyle şeyler ne olursa olsun gözgoze bakacaksınız bu msjları yazman hiç doğru değil bence. Madem hep arkandan konuştuğunu görmüşsün arana mesafe kolabilirdin. Bence böyle şeyler hiç iyi değil her iki taraf için. Durduk yere seni konuştuğunu zannetmiyorum demek ki o da senden borseyler duymuş ki konuşmuş durduk yere insan böyle yaparmı 
0 oy
(365 puan) tarafından
İkinizinden birbirinizden pek farkı yokmuş özellik çocukla kısmı alttan laf sokmussun haklı bile olsan gösterdiğin konuşma tarzı malesef seviyeyi baya düşürmüş burda sana helal olsun demek yerine kendini bı eleştir Derim sokak ağzıni hiç bir kadına yakıştıramıyorum resmen okudum şükrettim insanların birbirlerini sofrada gülüp sonra dan bu denli bu kadar birikmiş şekilde kin kusması insani korkutuyor teşekkürler kendinde gösterdiğin örnek için hepinizi hidayet etsin 
0 oy
(765 puan) tarafından
iyi yazmissin ama bence kildigi namazla ilgili birşey dememelisin cnm
0 oy
(143 puan) tarafından
Kız o değil de benim komşu da bu yazdıllarnın aynısını hak ediyor diyemiyorrm  anam ne yapacam şaştm valla
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Sohbeti samimiyeti kesersin bundan sonra muhabbetimiz yok bittin benim için dersin bu kadarı fazla ve gereksiz olmuş bence sen daha iyi bilirsin tabi olayların içindekini sen biliyon
(194 puan) tarafından
Allahindan bulsun sahada ugrasirsa gününü gösteririm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 248 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 435 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde heygirls (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 446 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu