0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kkkkkkkkk

26 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Eltimle anlaşamadık uzatmadik kavga etmedik birbirimizi engelledik geçtik. Düğünde cenazede görürüz birbirimizi mecbur olmadıkça konuşmayız.  Böyle kavgalar gereksiz geliyor bana ya 
(1,777 puan) tarafından
Aman ben eltimle kardeş gibiyim kız ablamla o kadar yakın değilizdir, ne bu elti kavgaları anlamış değilim, Allah var eltimde beni sever çünkü bir abladan daha fazlasıyım ona
tarafından
Ben küçük eltiyim. :)) belki büyük olsam farklı olurdu
(1,777 puan) tarafından
Ben büyük eltiyimde olayı biraz daha toparlayabiliyorum yada alttan alabiliyorum kuzum, yeri geldi onun yaşına indim, yeri geldi ne bilim öyle totosuna totosuna vururum severim ben :)
tarafından
düzenlendi
Daha evlenmeden, geze geze evleniyor çok görüşüyor diye laf çıkardı. Ogretmen olduğumu duyunca kendi öğretmenliğini kendi yapsın bana ne demiş sanki ona okudum :D bunları kendi söyledi helallik için sonra içime sinmedi görüşmek.
(310 puan) tarafından
1 tanesiyle öyleyim abla kardeş ama diğerleri foss shshs
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben şu namaz yazdgin yeere takıldım kimsenin ibadettini sorgulamamalsn  cnm onu alllh bnlir sen değil 
0 oy
tarafından
Aboo bu destan olmuş. Seviyesine inme ya
(194 puan) tarafından
Dövmedigime dua etsin  arkamdan çok atip tutuyo cekemiyo kimsede sevmiyo aileden onu zatn
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım kesinlikle uzak dur ettin ama kesinlikle evine alma evine gitme herşeyi yapar böyle insan iftira bile atar en iyisini yaptın
(194 puan) tarafından
O yuzsuz evime gelir ben asla gitmem
0 oy
tarafından
Oww çok ağır olmuş
(194 puan) tarafından
Hak etti :) ama
0 oy
tarafından
İkinci geldin cocukla geldin. Bunu durar düşünürüm
(194 puan) tarafından
Yok hayir ben kesinlikle ikinci ve cocukla geldini yzune vurmuyorum bu sürekli ikinci cocukla geldgm için beni sevmiyolr disliyolar diyor ben de onun için değil huyun pis olduğu için kmse seni sevmiyo dedim
(1,972 puan) tarafından
İkinci geldin çocukla geldin diye değil, kötü huyundan kimse seni sevmiyor demiş. Yani ikinci geldim diye beni sevmiyorlar deme demiş.
(194 puan) tarafından
Aynn zambak
0 oy
tarafından
Hiç kimseyle bu kadar samimi olmayacaksın gerçekten
0 oy
(119,247 puan) tarafından
saglam yazmissin kiz engel atmadiysa okumustur
(194 puan) tarafından
Okumuş kocama diceklermis bide :D
0 oy
(223 puan) tarafından
Kız çikolata yiyor mu demiş onun kocası senin kocana shshsh
(194 puan) tarafından
Yok be eltim sagda solda çikolata yiyo diyomus kendisinde para *** gibi bakaldan sakiz alip cignemez cekemio beni
(223 puan) tarafından
Komedi. Takılacak bir durum değil bu. Mesafeni koru
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Valla ne dicegimi bilemedim.. haklı da olsan bu kadar kalp kırmaya gerek var mı sence ? 
(194 puan) tarafından
Hep kendi agzi var saniyodu sürekli bisiler yapardı sesimizi cikarmazdik hak etti bu sefer  haddini bilsin
(1,785 puan) tarafından
Demekki dolup patlamissin sonunda.. ama keşke namazına laf etmeseydin o Allah'la onun arasında canm
(194 puan) tarafından
Sinirden aklima geleni yazdm düşünmeden
(1,785 puan) tarafından
Hakliysan boşver muhattap olmaz bidaha en azından
0 oy
tarafından
Eeee ne cevap verdi?
(194 puan) tarafından
haber yollamış mesajları eşime gostercekmis eşimin de haberi var herseyden
tarafından
Ahahha deseydin k.çımın kenarı çokta umrum :))) boşver canım engelle gitsin. Sen de eşine söyle arkanda dursun. Benim de eltimle aram bozuk hiç muhabbet etmem nasılsın der ona bile cevap vermem sen de öyle yap engelle gitsin
(194 puan) tarafından
Arkamda duruyo da çok yalanci eltim  kocasida kari kılıklı  doldurursalar blmiyom  biraz ortalık karisck gibi
tarafından
Ortalık karışık olsun sen lafını esirgeme boşver haklıysan hakkını savun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yasşlar yakın mı 
(194 puan) tarafından
Büyük benden
0 oy
tarafından
Şahsen bende eltimle anlaşamam ama böylede onun seviyesine inmem yani oda öyle kendince biseyler yapmaya çalışıyor ama takmiyorum onlarsa mesela karı koca benim içtiğim sigaraya taktılar neymiş çok içiyormuşum sanki onlar veriyor benim sigara paramı ***** ***** insanlar bosver daha fazla seviyesine inme kuzum özel günlerde yanyana gelirsen pas bile verme ben yanyana geldigimizde bi merhaba falan derse öyle konuşuyorum takmıyorum yokmuş gibi davranıyorum 
(194 puan) tarafından
Asla konusmam o yuzsuz kocamdn yuz blup eve gelir orasi ayri
tarafından
Anladim canim o zaman esinde bu durumdan sonra mesafesini koruması gerekiyor yoksa sizin olaylar dahada buyur
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kendisiyle görüşmüyorum ne hali varsa görsün benimki de öyleydi 
0 oy
tarafından
O ikinci geldin lafi biraz ağir olmuş sanki... 
(194 puan) tarafından
Yok hayir ben kesinlikle ikinci ve cocukla geldini yzune vurmuyorum bu sürekli ikinci cocukla geldgm için beni sevmiyolr disliyolar diyor ben de onun için değil huyun pis olduğu için kmse seni sevmiyo dedim
tarafından
Ha anladim okey sorun yok iyi yapmissin o zaman ben olsam bende yapardim
0 oy
(242 puan) tarafından
Gereksiz bi agiz dalaşına girmişsin bence engelle kes samimiyeti ağırdan almalıydı kendini bencee
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Nasıl yüz yüze bakıcaksınız bidaha elbet bir araya geliceksiniz ayrıca gerçekten ihtiyaç sahipleri varken devleti kandırıp yardım almak da hiç doğru bir şey değil
(194 puan) tarafından
Asla asla konuşmam bidaha siciyim yuzune
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Füze at bacım sicmissin ağzına kadinin
(194 puan) tarafından
OHH iyi oldu
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Cevap geldimi onun merakindayimmm bennn????????
(194 puan) tarafından
Hayir mesajları kocama gostercekmis
0 oy
tarafından
Herseyi gectim bir insan KADIN DEGİLSİN ne demk?

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 229 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 420 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde heygirls (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
71 cevap 1,058 göst.