0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Eşimin teyzesinin gelini ile samimiyiz baya hemde ama çok dedikoducudue kendisi benim eltimle aynı sitede otururlar ve ben eltimle baya baya kusüz bana sürekli eltimi kötüler . Ben geçen hafta çarşamba günü aradı işte eltin bana şunu yaptı bunu yaptı falan diye baya baya anlattı ben de boşver falan dedim neyse ben bunu cuma günü mesaj atıyım napiyin dedim koydeyin dedi Bursa'da oturuyor Isparta ya gelmiş ben de kimle gittin dedim öptüm seni canim demiş cevab vermedi . Kandil günü kaynanamgili aradı o da eltin geldi teyzenin geliniyle dedi ve ben sinir oldum madem kotuluyorsun evimden hırsızlık yaptı diyorsun nasıl birlikte aynı uçağa binip köye gidebiliyorsun bu bı banamı saçma geliyor kızlar . Siz olsanız nasıl tutum sergilersiniz 

13 Cevaplar

0 oy
(1,159 puan) tarafından
Demekki.2 yüzlü ben uzak dururdum kesinlikle
(3,163 puan) tarafından
Bundan sonra dikkat edivem eşimde dedi demekki senide ona kotukuyor
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle öyle 2nizlede ıyi ama sizlere kötü yansıtıyor bu insanlar böyle senden laf alıp ona anlatmak için kotuluyor sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki yüzlü Şam şeytani demek ki
(3,163 puan) tarafından
Baksana öyleymiş inan hazmedemedim resmne ağrıma gitti yani samimi olsun ama nasıl kotuluip yüzüne bakar
tarafından
Sen uzak dur ondan boşver seni de gidip ona kotulemedigi ne malum
0 oy
(249 puan) tarafından
2 yüzlü işte uzak dur 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Seni denemiş ağzından  laf alıp  eltine  götürecek  böyle insandan  uzak  dur  demediğin lafı demiş  gibi  yapar 
(3,163 puan) tarafından
Valla ben de güvenip çok konuştum ama sonrası akillanmistim ama çok laf vermiyordum son zamanlarda
0 oy
(389 puan) tarafından
Aynı şeyi yaşadım eltimle dedikodumu yaptılar laf taşıdılar kavgalar oldu ve bitti şimdi kime nasol davranacağımi biliyorum 
(3,163 puan) tarafından
Valla ben de yavaş yavaş akillaniyirum bakalım bu da bana bı ders olsu
0 oy
(4 puan) tarafından
Sole dekı onla falan yere gıtmısın cok sasırdım o kdar anlatdın hırsız dıye sasırdım acıkcası nasıl guvenebılıyosun de
(3,163 puan) tarafından
O beni arar zaten evine gidince suçluluk duygusu oluşur eminim dicem ama tabi yok benim ahberim yoktu bianda onu gördüm falan yani yalan paraylami nasıl olsa
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Senide ona kötülüyordur. Uzak dur.
0 oy
(435 puan) tarafından
Böyle insanların varlığını gördükten sonra hiç kimseye bişey anlatamaz oldum. İçime ata ata patlayacağım en sonunda. 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
uzak dur o gelin tehlikeli
0 oy
tarafından
Senin yanına gelip baskasini kötüleyen,bi başkasının yanına gidince seni kötüler bunu asla unutma kuzum
tarafından
Tövbe cevap yazdım sonra yorumları okudum aynısını yazmışız resmen ahahahaha
tarafından
Aklın yolu bir bacım jsjsjsj
0 oy
tarafından
Birini sana kötüleyen aynı şekilde seni başkasına kötüler bunu unutma 
(3,163 puan) tarafından
İşte ben saf aklım sonra başına geldi
tarafından
Kendine öyle yakıştırmalar yapma insan tecrübe kazanarak yaşamayı öğreniyor canım
0 oy
tarafından
Ayy şimdi senin ona eltin hakkında soyledigin herseyi eltine anlatmadiysa bende bişey bilmiyorum tam iki yüzlü insan hareketi uzak dur
(3,163 puan) tarafından
Valla kesinlikle öyle olmuştur

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 331 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nur ayse (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 318 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu