0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (741 puan) tarafından

İnsan nasılda mutlu oluyor☺️ Sabah gelecek güzel bir kahvaltı hazırlım diyorum anneme analı kızlı önce keyf yapalım dimiiiiii, sonra temizliğe gecıcez doğumuma 40 gün kaldı sezeryan olcak ama daha erken o yuzden<3 başlayalım dedik Allah razı olsun iyiki annelerimiz var<3

17 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından

Haftaya pazarda ben gidecem anneme:silly:iyiki varlar gercekten <3

(741 puan) tarafından
Ben en son kasımda gittim anneme :) göbüş büyüynce iyice gidemedim☺️
(44,603 puan) tarafından
Biz yakınız canım aramızda 15 dk var iki haftada bı bazen ayda bir gider gelirim
(741 puan) tarafından
Bizim birazcık uzak canım :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım :)
(741 puan) tarafından
Sağol canım☺️
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Kız benim 33 günüm kaldı o da 39ken alırız dedi doktor ayın 20sinde nolur nolmaz olsunlar dedi annem diyor doğumdan 2 3 gün önce gelirim dedim zahmet etme hiç gelme bile senin daha 40 günün var nasılda gelmiş ya kıyamam 
(741 puan) tarafından
Canım aslında öyle gel dedik bizde ama dediki ozaman doğum telası olur dedi sımdı baya detaylı yapıcaz da☺️ ondan geliyor 1,2 saatlik yol senin uzak mı kaç haftalıksın sen?
(1,011 puan) tarafından
35+3 haftalığım doktor sancı çıkana kadar bekleriz çıkmazsada 28 martta alırız aileler 20sinde olsun nolur nolmaz dedi bende dedim diyor 25 26 martta olurum o zaman dedi yol uzak hak veriyorum o konuda 14 saatlik yol Sakaryadayım ben annem malatyada bende erken gel az dinlen dedim temizliğimi eşimle ben yapıyoruz zaten beraber vakit geçiririzde kendi öyle dedi ben ne diyeyim
(741 puan) tarafından
Aynen eşimle bende yapıyorumda sonucda bayan eli işi başka :)
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Doğumdan sonra yap temizliği derim çünkü yine batiyo
(741 puan) tarafından
Yok anam etraf battı :d perdeleri ben her ay yıkardım  mesala onlar bile kötü oldu eve bebek gelcek heryer hijyenli olsun sonra yine yaparım illaki
(1,777 puan) tarafından
Ben senin hesap cam perde heryeri yaptım annemle, 6 gün hastanede kaldım hahah eve bir geldim savaş alanıydı perdeler bile camda değildi :D sonra tekrar yaptım
(741 puan) tarafından
Neden ki ?
(1,777 puan) tarafından
Kızım yoğun bakımda kaldı benide göndermiler 6 gün beraber kaldık sonra eve geldik ev berbattı, kaynanamlar, kayınbabam, eşim, kaynım evdelerdi kaynanamda ev işini fazla yapamıyor o 6 gün evi hiç elleyememişti, evde kimse olmasa temiz kalırdı
(741 puan) tarafından
Senin kalabalıkmış ev ama y
0 oy
tarafından
Analar baş tacı valla benim de doğumdan önce 1 ay evde idim işten raporumu aldım annemle güzel güzel vakit geçirdik bekarlık zamanlarımi hatırladım hep aynı evde doğumdan sonra 2.5 ay daha kaldı canım anam sonra 6 gün gitti torunundan anca o kadar ayrı kalabildi geçen hafta dedem beyin kanaması geçirdi diye gitti dün konustuk en geç pazartesi gelirim kızım dedi ayy biz bu kadınların kıymetini bilmeyelim de ne yapalım iyi ki varlar :)
(741 puan) tarafından
Aynen aynen iyiki varlar :) cok şükür.
Benim annemde diyor artık sürekli gelriim diyor torununu görmeden duramaz ☺️
tarafından
İlk torun bide bizim diyo kiymetli :)
(741 puan) tarafından
Bizim de ilk :)
tarafından
Tahmin ettim canım sağlıkla al kucağına :) sağlıkla büyüsün kuzu
(741 puan) tarafından
Teşekkr ederm cnm cok heyecanlıym
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Ay yarında ben gidicem anneme anne dediğin resmen bi nimet iple çekiyorum ona gideceğim günleri. :D

(741 puan) tarafından
:))) ne güzel dimi ya
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy ne güzel benim anam uzakta sen nerdesin annen nerde ayrı yerde mi kaliyor
0 oy
tarafından
Ya ne kadar özendim benim annem hiç gelemiyor hem çok uzak hemde evi bırakıp gelemeiyor. 2 yıldır evliyim hiç gelmemiş evime  hep Allah'a Yalvarıyorum Allah'ım annem bi gün evine gelsin onu ağırlim nasıl bi duygu acaba
0 oy
tarafından
Ohh ☺️ p. Tesi de benim anacım gelcek insallah testi negatif cikarsa. 15 gün gelmedi dağıldım gittim. Allah basımızdan eksik etmesin
0 oy
tarafından

Kiz haftaya benim annem de bana temizliğe geliyo :D ne varsa analarimiz da var allah razi olsun onlardan ya

0 oy
(119,250 puan) tarafından

benim annem gelemiyo benim gitmemde yilda 1kez :(

0 oy
(76 puan) tarafından
Yaa Rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin ne güzel bi duygu 
0 oy
(12,992 puan) tarafından
Gözün aydın canım 
0 oy
tarafından
Anlarimız olmasa halimiz harap:))) Rabbim başımızdan eksik etmesin bolca amin
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Yaz gelse de gitsem diye gün sayıyorum 
0 oy
(1,785 puan) tarafından

Benimde dogumuma 1 hafta kala annem gelmişti eşimle beraber otogardan almaya gitmiştik sabahın köründe sabaha kadar uyuyamamistim nasıl heycanliydim ya seni çok iyi anlıyorum :P ama artık annemin dizinin dibindeyim gurbetlik bitti :)

0 oy
(60 puan) tarafından
Canm anam benden çok dert ettirdi temizliğini dogurdumda hep işimi o gördü kaynanam oturduğu yere çakıldı kaldı bide dioduki dogumd çok önce ben hiç iş görememiş gitti iyice ayak çayım yemeğim önüme gelecek ben beşik sallarım anca oturduğun yerde dediydi  bideogluma kucağa meydana getirene kadar gitmezmis  ben naptim ama tavrımı koydum tavrımı en başta gelince şehre yada biz gidince goruyo

379,297 soru

11,353,418 cevap

34,824 kullanıcı

...