0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

???????

bıktım artık, evde oturmuyor hep.  :(

40 Cevaplar

+1 oy
(15,825 puan) tarafından
Bosardimmmmmmmmmm................Sende bosann kurtul bencee...........
(7,791 puan) tarafından
Ahaga :D aynen
-Reklam-
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Zaten cikmiyo hiç bisey yapmadım 
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Hiç goturmuyoki  gezme nedir bilmemm
0 oy
tarafından
Çıkmıyor zaten bise etmiyoruz 
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Çıkmıyor ki zaten her pazar koye gidiyoruz ya da eşim kendi gidiyor
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Kendim çıkarım derim cikar o zaman
0 oy
tarafından
Hiçbişey yapmam ne yapabilirim ki
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Her pazartesi markete gidiyoruz ayda 1 de doktora ve yemeğe aksamlarında maça gider ben böyle şeyleri sorun etmiyorum
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Çıkmıyor öyle çok ciksada anlarım zaten çünkü evde genelde ben derim bazen git gez diye bazen benide alır  
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Temizlik yaparım, çocuklarımla oynarım yemek falan yaparım.. :D Kavga etmem, tripte atmam :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Benim en nefret ettiğim akrabasının yanında şuan bende sinirden Kendi kendimi yerim anca
0 oy
tarafından
Hava soğuk çıkarsa bile çıkmam çocuğumdan önemli değil gezmek geçen hafta AVM'ye gittik baya yeter bana o sfafsffs
0 oy
(655 puan) tarafından
Eşim cikariyo her hafta sonu cikarmadiginda biraz soyleniyorum. Trip atıyorum. Diğer hafta hadi çıkalım diyo. Yok kendin cik dediğimde sonra senin suratını gribini çekemem diyo.
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hiç bişey otururuz evde sıkıntı yok herşeyi dert etmemek lazım yoksa hayat geçmez 
0 oy
tarafından
Bizimde tam tersi cikmadigimiz gun yok yemek öncesi ya da yemek sonrası yürüyüş park bahce avm fark etmez hep çıkarız ben derim artık evin yolunu da unutmayalim kıçımızı kırıp evde oturalim diye 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Demekki seninle gezmek istemiyo 
(9,626 puan) tarafından
Normalde böyle yaklaşmam ama arkadaş mimlendi o yüzden yükleniyorum:)))) kendi sorunlarıyla başkasının hayatını kıyaslıyo hey Allahim :)
tarafından
Evet evet. Bende başlığı gördüm girmeden dedim heh geldi yine diye. Garip biri, incelenmeli :D
(9,626 puan) tarafından
Evet burda bunun gibi sayılı kişiler var kışkırtıp kacirtmakta istemiyorum arada stres atmaya iyi oluyo bak bi tanesi kaçtı gitti mesela:)))
tarafından
:) :) :) :) :) doğru diyorsun kuzum ama kovsanda gitmez korkma. Kaçmazlar bence. Pencereden çıkar bacadan girer :D
tarafından
Kizlar cok alemsiniz :))) ben de simdi ayni yorumu yazdim acaba bu sefer cevap vermeye tenezzul edecek misin diye :D degisik bir ablamiz kendisi :D
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Hoc napicam alistim artik
0 oy
tarafından
Biz nerdeyse 4 senedir gezmiyoruz :D is hayatina atıldık snra bebemiz oldu sonra da dolandirildik evimiz arabamiz malimiz gitti snra da covid sagolsn. Gezmek de neymis :D
0 oy
tarafından
Tek bir yere gitmez nereye gitse benimle gider. Her pazar çıkamıyoruz hava şartlarından dolayı ama evde beraber zaman geciririz ☺️
0 oy
(119,250 puan) tarafından
yine sen yine esli soru yine cevablara cevap vermeme
tarafından
Sevdos nasilsiniz bebe nasil? Bosver bu ablayi siz nasilsiniz asıl?
(119,250 puan) tarafından
cok cok iyiz ❣❣❣

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy
17 cevap 291 göst.
0 oy
39 cevap 899 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde BirMelek (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.