0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Durular nasıl oluyor kızlar. Yaramaz olur diye duydum da. Kızım olcak Duru ismini çok severim. ismini nasıl yansıtır yaşayıp görenler yazsın :)) 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki duru değil ama çok yaramaz ☺️
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından
Eltimin büyük kızı duru. Bence yapıyla alakalı bizim durumuz yaramaz değil mesela oturduğu yerden kalkmayı sevmez önüne ister herşeyi:) ama bitanemiz Duru'muz ❤
(7,765 puan) tarafından
Ya maşaAllah ne güzel de seviyorsunuz öyle ☺️❤️
(247 puan) tarafından
Sevilmez mi hiç melek onlar yengesinin guzel kizi o ❤ sen koymak istersen koy canım her çocuk kendi hikayesini yaziyo adıyla sağlıkla yaşasın inşallah
(7,765 puan) tarafından
Kız benim bebeğim oldu bile. İsmi İnci ❤️ ben sadece yorumunuzu beğendim
(247 puan) tarafından
Kusura bakma canım ya dikkatsizlik işte sağol canım
(7,765 puan) tarafından
Estağfirullah kız ne kusuru
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Valla bizim bir komşunun kızı var duru okadar cok agliuor ki laf etmeye bile korkuyorum basima gelir diye ben yukarıdan cekemiyorum katlanamiyorum
(40 puan) tarafından
Ay Allah korusun bende istemem öyle canım neyse
(1,439 puan) tarafından
Onunda annesini n adı kubra :)
(3,101 puan) tarafından
Gecmis olsun laf ettin bikere :))

Saka biyana aslaa laf etme bacim yemin ederim beteri basina geliyor
0 oy
tarafından
Alt komşumun yegeni duru çok tatlı ve uslu hanım hanımcık 
0 oy
(223 puan) tarafından
Eltimin kızı duru. Çok simarik yaramaz durdan sustan anlamaz kendi istedigi olmazsa ortalığı yıkar. Böyle bi kız çocuğu... Tabi anne ve baba faktörü de çok önemli 
(40 puan) tarafından
İnşallah öyle olmaz ya
0 oy
(406 puan) tarafından
Benm kizimin adi duru cok severe koydum fi dizisinde serenay sarikayanin adi duruydu ordan aklima geldi ama brz aglayan bi bebegiz:))
0 oy
(339 puan) tarafından
Yigenimin adı duru ben koymuştum ilk dogdugunda 14 yaşlarında falandım ablam hamileyken tekti eşi işe gidiyordu babam beni ablamın yanına bırakmıştı bende istiyordum tabi yardım edersin işlerine ses olursun falan diye 6 ay falan  yanında işlerine elimden geldigince yardım ediyordum çocuk dogunca herkez isim arayışına başladı bende anneme anne duru koyalım ablamada dedim annmde ablama sana yardım etti ses oldu gönlü kırılmasın duru koyalım dedi duru oldu ama evet yaramaz ama isimle alakası yok bence çocuktan çocuga degişiyor şimdi benimde bir kızım var adı buse buda yaramaz :-)
0 oy
(119,434 puan) tarafından
selmos var kizinu gorsen issirirsin o kadar tatli mjnnos
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim kızımın adı Duru 5 buçuk yaşında doğduğundan beri maşallah. Ben yetiştirdim diye demiyorum. Hanım hanımcık guleryuzlu konuşkan çokta terbiyelidir birinin oha yada lan kelimesine bile katlanamaz. Çok akıllı çok bizde iki Duru var ikisi de birbirinin aynısı.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Adındanmıdır bilmem ama tanıdıgım bütün durulardan illallah geldi :D 
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Instagram da pınaröztürk1993 var onu takip et görürsün duruyu :D
0 oy
(21 puan) tarafından
Bende kız olursa duru ismini koymayı düşünüyorum 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Duru ve cok enerjik.ama surekli evde cocuk napsin.melek gibi birsey kiz cok akilli masallah.herseye akki eriyor daha 3.5 yasinda otur sohbet et
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Kuzenim Duru daha küçük gerci ilk okula gidiyo ama cok icine kapanık 
0 oy
tarafından
Kızım 7 buçuk aylık :) buradan sesleniyorum yapma yanarsın :) bu kadar ağlak bir bebek olamaz
(40 puan) tarafından
Hadi yaa ama çok güzel isim ismi gibi güzeldir eminim kızında :)
tarafından
Çok güzel ama çokta Nazlı işte bende çok severek koydum yine olsa yine koyarım ama :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Zehraelt (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Azraas (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 371 göst.
0 oy
1 cevap 174 göst.

380,618 soru