0 oy
662 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar gebelik takibimizi yapan ilçedeki hemşiremizden çok memnunum çok güler yuzku anlayışlı her zaman yardımcı olur güzelce anlatır bilgi verir çoğu görevliler böyle değil içimden geldi kendi el emeğim patik ve lif götürdüm.Once dedi ki sen sana özel davrandigimi mi düşündün bu bizim girevimiz herkese karşı böyleyim dedi neyse bebeğimin aşısını vurduk fln bana dedi ki kalbin kirilmazsa hediyeyi geri vereyim onun yerine sağlık bakanlığına bir dilekçe yaz memnunum hemsiremde fln gibisine dedi ama ben tuhaf oldum sonuçta içimden gelmiş hediye vermişim kullanmak istemiyorsan al benden sonra verirsin birine sizce de ayıp etmemiş mi

24 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Yani alsa hoş olurdu ama yaptığı emeğin karşılıklı olmadığını söylemiş canım o da ince düşünmüş aslında :) 
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben de hemsireyim. Müdahale, asi, bebek odası gibi odalar da kamera olmaz. Biz alıyoruz bu tarz hediyeleri. Koridorda da alıyoruz bu zamana kadar bir sorun yaşamadık. Bana da lif, yazma gibi hediye getiren hastalarım oldu. Prensip meselesi tabi ki bu bizim işimiz karşılıksız yapılacak. Çalıştığı yerde çalışma arkadaşları ile de arasında problem olabilir işin iç yüzünü bilemiyoruz. 
0 oy
(961 puan) tarafından
Bence ayıp etmiş benim bebeklerim küvezdeler 2 ay olucak bir hemşire çok ilgili diğerlerine göre ona 2 kere hediye götürdüm kabul etti,sevindi. Başka hemsire yakın zamanda beni kırmadı bebeklerimin videosunu çekmeme izin verdi sonra ona da götürdüm doktorlara, polislere işimizi yaptı, ilgilendi diye götürürüz de hemsirelere niye götürmeyelim ki karsılıklı iyilik sonucta. Bence cok ayıp etmiş 
0 oy
tarafından
Kız neler dönüyor neler oluyor oda haklı almamakta. Onun tarafından o seninkinden sen haklısın sen masumca iyi niyetle ama ona da bozulma. Oda kendince haklı. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 493 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 556 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 539 göst.
0 oy
20 cevap 435 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,454 puan) tarafından soruldu

384,740 soru

11,508,622 cevap

35,165 kullanıcı

...