0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından

6 aylık evliyim 19 haftalık hamileyim kızlar kocam da hep şu mantık vardır ya en iyisi olacak yada hiç olmayacak. Yani ya telefon pırlanta yüzük altın gibi hediyeler olacak yada hiç birşey olmayacak ama insan ufakta olsa bı hediye bekliyor. Sözde pasta alacaktı babam aldı diye almadı bana kızıyor bide ben alacaktım pastayı diye Allah'ın odunu :D 5 gün sonrada onun doğum günü var bide

11 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
Oda aldın onun aldığı pasta ayrı babaninkinayru.
-Reklam-
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Uyanık hem doğum günü hemde evlik yıl bır arada kutladı bıtane telefon aldı aralarında 1 ay var hepsını kutladım dedi 
(270 puan) tarafından
Aynısını kocamda yaptı telefon aldı hepsini bir saydı sevgiliyken :)))
(7,324 puan) tarafından
Uyanık oluyolar(♥_♥)
0 oy
tarafından
En kötü çiçek alsaymis :)
0 oy
(17 puan) tarafından
Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk arkadaşım. boşver . Sen de bi pasta alırsın veya yaparsın biter
(270 puan) tarafından
Ya normalde hiç beklentim olmazdı ama hamileyim ya şimdi böyle daha çok üstüme düşsün istiyorum
(17 puan) tarafından
Normal duygular ama dediğim gibi beklenti içine girme. Yaparsa sevin, yapmazsa üzülme
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Benim bir kere keseri hediye paketi yapmisligim var 
0 oy
(7,867 puan) tarafından

Benimki 10 yıldır bir kere bu sene tek aldı senin yine iyi ya ben ne yapayım :D evlilik yıldönümündede hiç birşey almadı 8 yıldır 

0 oy
tarafından
ben de 3 yıldır evliyim 8 gün var doğum gunume :) eşim d.gunu ve evlilik yıldönümlerini atlamaz.yemege götürür çiçek alır ki ben istemiyorum artık çiçeğe verilen paraya üzülüyorum açıkçası solup gidiyor.yeri geldi altın künye aldı yeri geldi masalar süsleri falan ama 2 kere hediye almadı açıkçası cok ta beklenti içine girmedim.ama çok haklısınız ufacık birşey bile olsa insanı mutlu ediyor.ve daha cok yeni evlisin
0 oy
tarafından
Yani almasa ne olur ki  yani onun bi sarılması kapidan girerken bi öpüyüm demesi bugün cikolata alicakti eve geldik unuttum almayi deyip gidip alip gelmesi o telefon ve pirlantadan daha degerli benim için.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Benımkıde yuksekten ucar normalde ama o an cebı neye musaıtse onu alır bıde bızım dogumgunlerı evlılık yıl donumu bızım kızın dogumu hep aynı yakın bırbırıne toplu hedıyeleşiyoz:)ben evın pastasını yapıyorm onlar bana hedıye alıyo kjhhkk
0 oy
tarafından
Ben senin gibi düşünmüyorum herşey hediye değildir önemli olan hatırlayıp kutlaması 
0 oy
tarafından
Sen de ona alma, ne pasta ne de hediye 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Bastet (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 296 göst.
8 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.