0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (276 puan) tarafından
11 gün önce normal doğum yaptım bebeğimi doğar doğmaz küveze aldılar ne emzirebildim nede kucağıma alıp öptüm direk aldılar benden sebep olarak bebek de magnezyum ve kalsiyum eksik dediler 11 gündür bebeğim orda başına gelen var mı magnezyum ve kalsiyum eksik diye küveze koyulur mu bebek ya bilgisi olan lütfen beni de bilgilendirsin. Orda ona iyi bakarlar mı ağlayınca nasıl susturuyorlar kötü davranmaz lar bebeğime degil mi. Kartal lütfi Kırdar eğitim araştırma hastanesinde doğum yaptım

5 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bi bilgim yok postun yukarı çıksın

Ama merak etme bebegine gayet iyi bakıyorlardır besliyorlardir 
(276 puan) tarafından
Çok Teşekkür ederim. İnşallah öyledir
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım korkma bakarlar tabii 
(276 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Canım konusabildinmi doktorlarla eski postunu hatırladım da
(276 puan) tarafından
Kalsiyum magnezyum eksikliği var onu tamamlamaya çalışıyoruz dediler. Ya zaten ben onu emzircem kalsiyum eksikliği kalmaz ki neden hayla orda tutuyorlar onu anlamıyorum
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun benim kızım da bı aylık oldu. Bizde ilk başta başka sebebden sonra da kanda enfeksiyondan dolayı 11 gün kadar kaldık ben hep gidip gördüm bebeğimi ilk ni kaç gün sadece kuvezden izleyebildim sonra da kendim beslemeye bakmaya başladım ama hemşireler annesi gelelemeyen bebeklere kendi çocuğu gibi bakiyorlardi merak etme
(276 puan) tarafından
Allah razı olsun. Bizi içeri asla almıyorlar koviten dolayı keşke görebilseydim sütü kapıdan verip dönüyoruz
(2,349 puan) tarafından
Her yerde var korona ama benim bulunduğum yerde öyle yapmıyorlar canım anne dokunup bakamasa bile kuvezden dışarda izliyor seviyor bakıyor yani burada saat 9-10 gibi vizit yapıyorlardı doktor 1 buçukta herkese bilgi veriyordu. Gelemeyen aile arayıp soruyordu o saatlerde. İnşallah şifa olur sağlığına kavuşup evinize dönersiniz hayırlısıyla canım
(276 puan) tarafından
Bizim hastene almıyor işte. Amin inşallah kavuşurum bebeğime Allah razı olsun güzel dileklerin için
0 oy
(850 puan) tarafından
Esra yaptın mı doğumunu?Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..inşallah bebeğin düzelir ve bir an önce kavuşursun :(
(276 puan) tarafından
Evet abla 11 gün oldu doğum yapalı. Yaptım ama bebeğimi hemen aldılar inşallah kavuşuruz inşallahhh
(850 puan) tarafından
Allahım sağlıkla, analı babalı büyütsün inşallah..az daga sabır kavuşacaksınız..
(276 puan) tarafından
İnşallah abla Allah razı olsun güzel duaların için ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulcin.karasu (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eyll.. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde HicKimse. (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,039 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,553 cevap

34,867 kullanıcı

...