0 oy
660 göst.
Diğer kategorisinde (1,016 puan) tarafından
Kızlar eşimle kavga gürültü olmaz ama onun da sebebi benim çünkü alttan alırım bir de eşim siniri saman alevi gibi bir an sesi yükselir o yüzden hiç mi hiç tartışmam .

Neyse bugün dedim ki oğlum büyüsün yazın sonu eve ****** ya kuş ya da balık almak istiyorum. Asla olmaz sevmiyorum evde ******, inatlaştk şakayla karışık dedim ki ben de inat eder gider alırım, öylece kalırsın nasılsa kart bende var, oda he he kime özendin (babanın evinde mi besledin) dedi daha önce de bu lafı kullandı, ehliyet aldı bana diyor ki babanın evinde alacaktın sonra 2. Üniversite okutuyor onu da laf arasında dedi babanın evinde alman gerekirdi gibisinden..

Ya en son sinirlendim sesi yükseldi tekrar konuyu kapattım trip atarak tamm dediğin olsun haklısın  Oda beni suçladı neymiş çok çabuk kırılıym, havadan nem kapyrom, her lafa darılıyrm bu arada balık burcuyum öyleyim de ama darılmaz mı bu laflare

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Demez hatta baba evinde görmediğim her şeyi hevesim kalmasın diye alir ha bı gün olur derse de bakamicasan ne aldın madem beni derim
(1,016 puan) tarafından
Öyle olması gerekir ne bileyim, bizim tarafın anlayışı odur kız evlendi mi o zaman herşeyi koca evinde görür derler.... Alt tarafı kuş beslemek istiyorum. Babanın evinde mi besledin buraya ğeldin istiyorsun diyor
tarafından
İşlenmemiş odun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Her şakanın yüzde 5gerçeklik payı vardır. İzin verme böyle konuşmasına. Biz geri geri gideceksek birde bakmışsın taş devrindeyiz de. İnsan hep ilerlemek için yaşamıyormu...
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sende anama babama şükret de beni okuttu bu yaşa getirdi seninle evlendirdi bundan sonrasını da sen yapacaksin mecbursun de :))
(1,016 puan) tarafından
Dilime  eşşek arası soksun diyemiyom kilitlenip kalıyorum ağlıyorum
(3,419 puan) tarafından
Hiç susma canm sole valla içine atıp sana dert olacağına ona sole dert olsun :))
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani sürekli diyorsa sıkıntı şakayla karışık dediyse olabilir eşim bana hiç demedi ama ben ona hep şaka olarak derim ananın evinde de mi bundan vardı bunu kullanıyordun diye çünkü benim eşim çok harcar gereksiz para verir en iyisini alacam diye ama dediğim gibi şakalaşırım ben 
0 oy
(308 puan) tarafından
Bana bu lafı ederse adamı gören üzülür perişan ederim valahi :) 
(308 puan) tarafından
Tabiki şaka yapıyorsa o ayrı
0 oy
(3,480 puan) tarafından
B*k der o lafı baba evimi geldi gördü bir yerine beş var herseyden bisey desinde göriyim
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bana dediği an baba evinde daha iyisi vardı derim ben ☺️ orada da rahattım çok şükür
(1,016 puan) tarafından
Kuşum rahatlık değil ki bekarken bazı şeyler olmayabilir misal ehliyet sülale de arasa kulananan yok buraya geldim düğün takısı ile araba aldık , gerçi iş başvurusu için ehliyet aldım o işte olmadı. Şimdi arabayı unuttum sürmeye bilmiyorum bile.. ama alt tarafı kuş beslemek istedim yaa
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Direk demedi de bi kac kez lafi oraya getirdi, bende bakti buyuttu okuttu meslek sahibi ettiler maasli kadinla evlendin tabi yaparim dedim, cevabinj aldi sustu :D
(1,016 puan) tarafından
İşte ne ğüzel yemin 3 yıldır evliyim 1 yıl hamilelik 2 yıldır atanmak için kıçımı yırtıyorum olmuyor ama işte:(( keşke keşke maaşlı olsaydım
(4,237 puan) tarafından
Ahh canim keske atanmadan evlenmeseydin, hayirlisi insallah atanirsin, bende ona diyorum ananin evinde boylemiydi diye, bazden yemek 3.gune sarkiyo neymis pasamis yemek istemiyomus 3 gun ayni yemegi, annesi bi yemek yapiyo koca bi kazan bi hafta ayni seyi yiyolar , dedim annenin evinde boylemiydi 1 hafta ayni seyi yiyodunuz,bendd 2 ay kayinvalidem de kaldim ordan biliyorum :D
(1,016 puan) tarafından
Kesinlikle öyle, zaten bu hatamın bedelini çok ağır ödüyorum. Ama sabır ediyorum gayret ediyorum belki ³ yılda değil ama 5 yılda atanacağım günün hayalini kuruyorum. Nasip bazen hataların bedeli ağır oluyor. Bakma öyle bunlar köyde kalıyor. Ben şehir hayatı yaşadım , ailem yemek gezme olarak bunlara bin basar ama ona rağmen işte böyle şeylerle sınanıyorum. Balık burçuyum lafımı söyleyemiyorum oturup ağlıyorum... Dua ediyorum sadece
(4,237 puan) tarafından
Ahh canim insallah atanirsin, hep olacagini dusun, benim atanmam imkansizdi sana oyle diyeyim 3 yil bekledim bende bi mucize oldu ve atandim :) hep olumlu dusundum atanacagimi dusundum tabi derste calistim cokta dua ettim, seni oyle iyi anliyorum ki attan inip esege binmissin, bende oyleyim suan senin gibi ailem buyudugum mahalle bile nasildi geldi cok begendiler agizlari acik kaldi, esim zateb kendi buyudugu mahalleye bile cingen mahallesi der, ama iste yeri gelince seni beni begenmezler, benimde ailimin yasami daha kaliteliydi, maddi olarak demiyorum ama kendini yestistirme durumu sanirim, bende cok diyemem aslinda ama bazden cok sinirli olunca saydiriyorum bi anda, soylemek lazim ,iyi olunca kiymetsiz oluyosun ben bunu anladim
(1,016 puan) tarafından
İnan öyle benim içimde hep bir umut diyorum birgün olacak valla güven kendine çalışoym ama bu aralar modum düştü yine:( hem kpss hem katiplik deniyrum bakayım inşallah yolum bu yolda rabbim yardım etsin. Teşekkür ederim desteğim için .iyi geldi dediğin gerçekten. İnan o kdr iyi oldum ki bazen tam bi*****ak mıyım diyorum iş işten geçti ama önemli olan bundan sonrasını elimde bulundunmak
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ulan babamın evinde sen de yoktun,her şeyi babamın evinde yapacaksam sen ne işe yarıyon.
(1,016 puan) tarafından
Yaaa ağlarken güldüm yaa:(( değil mi
0 oy
(340 puan) tarafından
Esin saçmalamış çok şükür babamın evinde görmediğim herşeyi eşim de gördüm 
(1,016 puan) tarafından
Çok sevindim maşallah... Eşim kıt eski anlayış. Ne bileyim keşke öyle olsaydı:(( cidden
(340 puan) tarafından
Valla kendi kaybeder cnm kimse sıkı görmek için evlenmiyor
0 oy
(561 puan) tarafından
İkinci cocuga hamileyim bnde geçenlerde gorumcem bizdeydi ananas istedim esimden babanin evinde de mi ananas yiyodun dedi gorumcemin yaninda :D ben ananasla tanistigimda cocuktum 30 yasimd atanismadin senin gibi dedim :D fosssssss diye söndü havası :D
(1,016 puan) tarafından
Ohh iyi oldu içimin yağı eridi. Bu sulu gözlüğüm olmasaydı keşke. Yemin bıktım yaa oturup ağlıyorum
(561 puan) tarafından
Bende sulu göz um ama bu konularda hic cekmem lafimi da :D
0 oy
tarafından

dedii :D bende ehliyet aldim bana demedi ama bir yakinimiz da bu konuyla sakalasti keske bekarken aldirsaysim falan diye..sakayla karisik soyleniyor sakayla da sinirleniyorum bende soyluyorum hatta onemli olan ciddi olmanak

(1,016 puan) tarafından
Can ehliyet için şakaydı belki ama bunda ciddi ciddi diyor ki babanın evinde besledin de mi burda istiyorsun ö ya babanın evinde beslemşsindir ya da başkasından özendin
tarafından
yani ciddiyse alinir tepki koyarsin tabk oylesi hos degil.. ama sunu sana diim ki erkeklere alttan almayacaksin birak alicaksa o alsin.. eger sonu siddete varmayacaksa sesinj cikar bence.. ne kdr susarsan o kdr konusuyorlar
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Üniversiteyi de evlendikten sonra okudum ehliyeti de evlendikten sonra aldım .Bir gün bile boyle söylemedi.

Kırıcı konuşuyor biraz demekki eşin çokta takma .

Sen kafaya taktıkça o söyler sürekli.
(1,016 puan) tarafından
Maşallah yaa .. atanamayınca yine de sıgr atanmak için 3 yıldır uğraşıyorum. Millet koca parası yesene derken yok deyip masanın başına geçip ders zalışym ama olmadı işte nasip
(2,136 puan) tarafından
Bende çalışmıyorum canim.Bir oğlum var ona bakıyorum.
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Herşeyi baba evinde gördüm yaptım o yüzden diyemez sıkar 
0 oy
(535 puan) tarafından
Arabayla ilgili oldu bi kere babanın evinde demi sürüyordun diye dedim aldın geldin küçücük yaşımda mecbursun yapmaya dedim senle evlenmeseydim hepsini yapardım zaten dedim yetti zaten 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benim hep der bende senin baban evinde var mıydı derim oda şaka yapıyorum der bende bende öyle şaka yapıyorum derim
0 oy
(331 puan) tarafından
Eşin çok yanlış konuşuyor 

Böyle konuşmasına fırsat verme canım alışkanlık haline getirmiş bu konuşmaları 
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Yok çok şükür demedi herşeyi gördüm annemin evinde :D hatta ben ona dedim annemde daha kalitelisi oluyordu alışkın değilim diye :D ajajaja
0 oy
tarafından
Valla çok şükür babamın evinde en alasini gördüm eşim bildiği için asla konusunu etmez ama ben derim bazı konularda çünkü ailesi çok cimri 

Ayrıca ben bekarken ehliyet aldım ama dosyayı evlenince çıkardım hiç Bir şey demedi verdi para :))
0 oy
tarafından
Ha bide babama söylerim o alır diyince de erkeklik gururu devreye girer ve hemen yapar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 563 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 373 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eymn.egmn.mom (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 485 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,262 cevap

34,894 kullanıcı

...