0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
O kadar sinirli ve agresifimki suan sinirden ve uykusuzluktan ağlıyorum kızım yenidoganda degil 2 yasina bir ay var ama beni uyutmuyo geceleri bu gece sadece 2 saat uyudum oda uuyu uyan seklinde hala meme emiyor kesemedim yapmadığım kalmadi birqkmadi sabir tasini sürdugumde bile acı acı emiyor salca sursem kendini yerlere atiyor temizlemem icin hicbirsey surmeyip baska birseyle oyalamaya calissam imkani yok bugun oglende uyumadi devamli elimden tutup benden birseyler istiyor oglen uyumuyor aksam uyumuyor bu oglen uyumadi aksam erken uyur diye düşündüm yok yine uyumuyo aksam ustu emerken 5 dk uyukladi saat 7de snra memeden agzini cekince uyandi oda uykusunu kacirdi herseye agliyo mizmiz huysuz cok bunaldim ne zaman buyuyecek bu sıkıntıları bitecek nasil kesicem sutten milletin cocuklari tv izlerken uyuyakaliyo bizimkini emzircen bir saat yatakta oda sansa uyursa uyumazsa bir iki saatim bosa gidiyor emzirerek uyutmakta hata yaptim en basta ama baska turlu kucukkendr uyumuyodu sallanmayo sevmiyo bana verebileceginiz bir tavsiye varmi suan sinirlerim bozdu sinirden agliyorum emzirmeye geldim uyursa diye iki emdi gitti babasina mesaj attim sen uyut bir sekilde ben pes ettim diye cidden pes ettim bunlari yasayip duzeltrnler oldumu nr zaman duzene girecegiz goguslermi kesip atasim var o dereve bunaldim emzirmekten sabaha kadar meme gunduzde aksama kadar memede 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

11 aylık memeyi kesmem söz konusu değil ama doktorum gece beslenmesini kes yavaş yavaş dedi ama gel görki 1 haftadır geceleri abartmıyorum gerçekten 2 saat falan uyuyorumdur. Sürekli memede durmak istiyor emmese bile ağzında duracak . Bazen kesip atasım geliyor geceleri benimde :D

(1,170 puan) tarafından
Emzik almıyor mu
tarafından
Yok canım emzik tutmuyor
-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Kendi saçını kes memene yapıştır ikisinede istediğinde çıkar göster pis oldu de hiç uzulmeden bırakıyorlar iki cocugumuda öyle biraktirdim ama hiç öyle temiz gösterme her sorduğunda saç olsun üstünde ben iç gün hiç çıkarmadım kesin çözüm kolay gelsin
(61 puan) tarafından
Yazık ama bı dediğimi yap ise yaramazsa sonra sabır taşı sur yine dene bı bak ne yapacak zor değil kendi saçını kes banta yapıştırıp göğsüne yapıştır görür görmez kapat diyo zaten aglmadi benim ikiside
(572 puan) tarafından
Suan sabir tasini surdum sabahtan beri emmiyor uyuycak gibi bakalim saat 12 olsu
(61 puan) tarafından
Hadi hayırlısı kolay gelsin
(572 puan) tarafından
Kestim çok şükür 4 gündür emmiyor kurban kesicem ondereve
(61 puan) tarafından
İyi maşallah hadi gözün aydın
0 oy
(408 puan) tarafından
Bi tanıdığım meme uçlarına siyah bant yapıştırmış çocuk onu görünce bir daha istememiş, o da aynı sizin gibi diyordu belki işe yarar 
(572 puan) tarafından
Denedim banti eliyle söküyor :D
0 oy
(104 puan) tarafından
ben 24 aylıkken konusarak yavas yavas biraktirmistim meme onlarn guven kaynagi bebeklikten beri birden kesersen ve ucuna biseyler sürüp yaparsan bunu guvenleri zedelenuyo diye biliyorum konuşarak denesen anlar seni 
(572 puan) tarafından
Sut bitmis dedigimde kendini yerlere atiyor ve verene kadar susmuyo anliyo aslinda ama cok direniyo
(104 puan) tarafından
sen artik büyüdün bu süt senin karnini doyurmaz gel sana meyve vereyim yada kurabiye vereym faln dedin mi cnm o an ki süt isteğini ve dikkatini başka şeylerle dagitabilirsjn çok yorucu zor ama sen pes etmezsen başarabilirsin
0 oy
(87 puan) tarafından
29 aylık gündüz uykusu yok gece yarım saatte bir uyanır bazen sabaha kadar hic uyumaz . Uyumadigi icin huysuz mizmiz ağlak . Bensiz kimsede uyumaz bide emiyor hâlâ 
(572 puan) tarafından
Bizimle ayni demekki yanliz degilmisim
(87 puan) tarafından
Aynı aynı evin her yerini gezdim her odaya yatak yaptım ğoçmenler gibi yaşadım yeter ki uyusun dedim ama olmuyor yine sabahladık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 471 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
6 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 413 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Cennetcennet (7 puan) tarafından soruldu

381,655 soru

11,424,841 cevap

34,983 kullanıcı

...