0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Kızlar eşim çok ilgisiz ben onu dindar namazli biri diye aldım yatsı ve sabah namazlarına dikkat etmiyor benle ilgilenmiyor sohbet etmiyor dışardan gelince yemeğini yer TV izler bugünde işten erken gel hastayım banyo yapicam birazda meyve al iyi gelir belki dedim saat 9 10 gibi bazen daha geç gelir bugün 7 de dükkanı kapat gel dedim olmaz dedi beni takmadı iki kızım var biri kırk günlük biri üç yasinda büyüğü küçüğüne zarar verir diye yalnızken banyo yapmıyorum saat 7 yi geçti aradım kızdım oda bağırdı çağırdı 8 gibi geldi dediğim meyveyi de almamıştı yemeğini yedi böyle olmaz dedim üstüne bağırıp çağırıyor beni anlamıyor kendini ise okadar ki veriyor ne özel hayat var doğru dürüst ne ilgi sevgi bıktım diyorum bende beni bunaltmandan bıktım diyip parlıyor bende ona hakkımı helal etmiyorum dedim senden razı değilim dedim oda bende helal etmiyorum dedi kim haksizsa Allah belasını versin dedim hep böyle kızlar bunaliyorjm artık sabah akşam yalnız evde kal yalnız ye iç bunun için mi evlendim sadece çocuk bakmak için mi

6 Cevaplar

+1 oy
(8,778 puan) tarafından
Böyle Bi adama 2.cocugu neden verdin?
(8,778 puan) tarafından
Ailen kabul etmez mi seni yanlarına git annen çocuğa baksin sen Bi ise gir çalış eğer kesin kararlısın esin konusunda
(62 puan) tarafından
Ya bilmiyorum çocuklarım da babasız kalsın istemiyorum;((
tarafından
E canım hem cocuklar babasız kalmayacak hem sen annenın evıne donmeyeceksın hem de bu adamı ıstemıyorsun, ne akıl verelım sana bir de 40 gunluk de bebek yapmıssıb
(1,045 puan) tarafından
Bu yüzden boşanilmaz adam gibi konuşun gerekirse birlikte terapi alin sizin akıl verdiğiniz kişi daha lohusa ve 3 yaşında bebegi var ve zehra hanım ee tabi evde kalacaksınız bu dönem çocukları büyütün korunun sosyal hayatınız olsun evde kalmazsınız bazı konuları da abartmayın
(8,778 puan) tarafından
Biz kadına bosan demedik kesin kararliysan ailen çocuklara baksin sen çalış dedik ayrıca bu adam 2 yıldır böyleymiş böyle Bi adama 2.cocuk vererek hem çocuklara hem kendine yazık etti eğer 2 yılda düzelseydi duzelirdi bu adam demek ki bazı seyler olmayınca olmuyor karar onun zaten ne istediğini kendide bilmiyor
-Reklam-
+1 oy
(2,294 puan) tarafından
Bacım ıyı tart ayrılsan evlenıe mısın bence hayır baba evıne gidemiyorsun e ıkı bebek elınde napıcan takmadan Allah'a dua ederek Rabb'im sen yuvamı koru esımı bana dönder ılgılenaın de inşallah duzelıe yanlıs anlasılmasın çok zor bır durum ama ayrılınca zorda kalmaktansa çocuklarımın babası deyıp isteyebılmek daha ıyı. Bıde hakkım helal etmiyorum demek agır bır yüktür soğukluk gırer araya o lafı düşmana kullanamıyorum kır bın kere düşünüyorum esıne hıc kullanma sonuçta ekmek getıren de ıyı kötü esın ne olursa olsun aman desen koşacak olan esın o yüzden bence dırdır yerıne ters bırsey uygula mesala hıc seslenme tamam olur de bırde böyle dene belkı yumsar
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Hep mi böyleydi 
(1,160 puan) tarafından
Eşinle güzelce konuş bence böyle devam etmek istemediğini söyle
(62 puan) tarafından
Çok konuşuyorum anlamıyor ben sakince konuşurken o birden parlıyor şiddet yok ama psikolojik şiddet çok uyguluyor bana
(1,160 puan) tarafından
Yani kesin boşanmak istiyorsan bunlar da birer boşanma sebebi. Eşine boşanmak istediğini söyledin mi hiç
(62 puan) tarafından
Bir kaç kere söyledim hamileyken bak böyle devam ederse gider sokakta yatarım yinede kabul etmem böyle artık dayanamıyorum dedim ozamanlar tamam haklısın dedi ama yine ayni
(1,160 puan) tarafından
Tekrar söyle ama bu kez kesin boşanmak istediğini belirt. Anlaşmalı olursa daha kolay olur çekişmeli olursa da ben dilekçemi hazırlar veririm diye söyle madem ciddi ciddi söyleyince belki o da kabul eder anlaşmalı boşanırsınız
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Allah esin hayırlısıni  versjn bu tir durumlarda ben bosan yada boşanma diyemem üzüldüm Vala keşke böyle erkekler biraz anlayışlı düşünceli olsa
(62 puan) tarafından
:(((( çok bunaldım artik
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Allah hidayet versin diyebileceğim tek şey 
0 oy
tarafından
gaz vermicem bastan soyleyeyim.. yani bunlar halledilmeyecek.mevzular degil.. Bir kere kocam 2 senedir dukkan acti diosun.. Adam ondan once normalmis.. Benim akrabalariminda var dukkani sabahin korunde gidip gece geliyorlar.. Insanin kendi isi olunca rahat oldugu dusunuluyor ama tam tersi.. Kucucuk bebegin varmis yanii bu sebeplerden oturu cocuklari babasiz birakmak manasiz.. Bence iki cocugu pespese yapmanin yipratmasi buu.. Evet babalar cocuklarla ilgilenmeli ama ne yazik ki toplumun yuzde 80 ztn cocuga bakan bir bana degil.. Hepimiz ayni durumdayiz yani.. Agir sozler kullanmissin sende , esinde.. Biliyorsun ki sadece namaz farz degil.. Namaza takildigin icin dusunuyorum ki dinimize gore kadinin yapmasi gerekenleri biliyorsundur
(1,045 puan) tarafından
Gerçekten tebrik ediyorum sizi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 282 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 309 göst.
18 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ruhu yorgun anne (8 puan) tarafından soruldu