0 oy
933 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Komsum yürüteci istedi ablasının torunu için 6 aylıkmiş bebek. Sizinki emekliyo nasilsa kullanmiyosa verirmsn dedi.. Bnm kızım 1 yaşında daha yürümüyor. içine binmiyo yürütecin ama arkasında yürüme destek için bi yer var tutmalı ordan tutup alıştırma yapıyoz. Eşime bi sorayım haber veririm dedim. Ama çok kararsızım siz olsanız verirmisniz 

53 Cevaplar

0 oy
(4,168 puan) tarafından
Benimkini atim cöpe kimseye vermek istemedim kizim bacaklsri Parates oldu o şekli.. ve Doktor bana dediki ne optopedie nede cocuk doktoru yürütec desteklemiyo.. cok pişmanim aldigima 
tarafından
Şu an içine oturmuyor. Yürüme desteği vvar arkasından tutup yürümeye çalişiyo zaten. Ama onlara yürüteç zararlı fln desem ayıp olur :)
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Vermem. Bende verdim ve geri gelmedi şimdi yine bi bebeğim var mecbur yeniden alıcam 
tarafından
Komsu geri verir dedi ama verdigim gibi mi gelecek bide o var yanı. İlk bebek bnmde bide
(1,389 puan) tarafından
Tbi tbi bana da ztn komşunun çocuğu yok gelen msafirin bebeği varmş bikaç gün kalıcaklar gidince veririm ddi 4 sene oldu :) belki de sennde dediğin gibi verdiğim gibi kalmdı kırıdı bşey oldu getiremedi bnde sormadım
tarafından
Resmen üstüne yatmiş lar sizinkinin. Ayıp Yaptıkları ya
(1,389 puan) tarafından
Aynen öyle oldu buda bana bi ders oldu
0 oy
tarafından
benden baska birsey istemislerdi ayni boyle disinin didisi, kullanip geri vericekti. kendi kardesim olsa veririm ama 2. dusundugum icin tanimadim birine vemedim nasil kullanir ne eder bilemem sonucta. hem siz daha kullaniorsunuz kalsin bence.. ben yurutec kullanmadim durumu yoksa kullanmasin elzem bisi dil
tarafından
Aynn tanımıyorum bide vercegim kızı. Ama durumlari iyi. Normalde 600 TL miş almak istediği yürüteç. Komsum da bedavaya getirmek için bana söyledi diğer tarafa iyilik olsn diye sırf. Ben böyle düşünmeye başladım artk
tarafından
ben vermem yaa kusura bakma 2. dusunuyorsan verme hersey ates pahasi yine sana sorarsa da yakima verdim dersin
tarafından
Eşim izin vermedi dicem canim
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Net vermem gitsinler alsınlar isteyeceklerine Br şeyler isteyen insanları sevmiyorum

Sen para verip almışsın çocugun oynasın niye veriyorsun ki 
tarafından
İhtiyaç olmasa ve 2.yi düşünmesem net veririm ama ihtiyaç sahibi birine. Onlarin durumu da cok iyi
0 oy
tarafından
İkinci çocuğu düşündüğüm için vermezdim durumları iyi dedin yani durumları kötü olsa hadi biraz düşünürdüm belki vermeyi ama iyimis niye vereyim, binen bebeğim ne bilim salyasi akar, cisi çıkar ,kusar,kırılır  vs kirlenir eskir tatlım ben mesela yeni olsun istiyorum bebeğime birşey verirken yani herşeyi sıfırdan aldım kendi gönlüme göre kullanıp temizleyip kaldırıyorum eskimedi birşeyi  ikinci cocguga saklamayı düşünüyorum herşeyini saklıyorum malesef surelide olsa vermezdim nasıl kullanacaklar belli değil geri gelirmi belli olmaz 
tarafından
Canım cok dogru dedin. Bebek bu kusar vs bnm midem almaz sonra bi daha kullanmaya. Gidip yenisini almak zorunda kalırım içime sinmez. İlk bebeğim bnmde. Saklarım diye düşünüyordum ve kullaniyo da şu an içine binmesede
0 oy
(49,770 puan) tarafından
Didisinin didisi icin ikinciyi düşünmediğim halde.kimseye vermedim 
tarafından
Bende veremicem sanırım. Herkes de ayni şeyi yazmiş
(49,770 puan) tarafından
Arkadasim istedi dedim veririm ama geri alırım halam aldı çünkü verirsem gucenir diye düşündüm almadi meger onun varmis bi kendi evine bir kayınvalidesinin evine istiyomus 3.5 yasinda kizim hala arada oynuyo☺️
tarafından
Ayy o da ne uyanık insanmiş varken bi daha istemiş :)
0 oy
tarafından

Oğlum 3 yaşına girecek Allah'ın izniyle halada duruyor gayet kaliteli ben kıyamadım ikinciyi şuan düşünmüyorum ama oğlumun hiç bir şeyini atmadım satmadım vermedim anı olarak saklamayı seviyorum ileride ne olur bilemem

Hahaj bu arada her gördüğünde alıp içine biner çok şebek oluyorlar benim oğlum yürümeye başladıktan sonra bile iterek oynadı bir süre bence verme durumlari olmasa üzülür verme diyemezdm 
tarafından
Evet aslinda anı olarak saklamak da cok iyi olur. O da kendi cocuguna verir bnde oyle yapıcam ❤️
0 oy
(120,690 puan) tarafından
kimseye bisimi vermem artik ben
0 oy
(281 puan) tarafından
Kac paralik sey ya alamamış mi boyle insanlara sinir oluyorum verme canim senin cocuguna lazim 
tarafından
Durumları var aslinda
(281 puan) tarafından
Anlamiyorum boyle insanlari ben kimseden bisey istemem isteyemem tuhaf geliyor bana
tarafından
Bende aynı sen gibiyim ölsm istemem heralde
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben vermezdim çünkü verdiğin gibi geri alamıyosun sinir olurum öyle şeye de
tarafından
Vermezler zaten geri. Bende isteyemem kalır gider
0 oy
(603 puan) tarafından
Vermem. Çok verdim geri gelmedi. Hatta komşum kendi bebek arabası diye benim bebek arabasını bağış yapmıştı. Halbuki benim ki yeni taksiti bitmemişti :) neyse dedik sadaka olsun. Biri pompa istedi verdim gidiş o gidiş :) kendimi enayi gibi hissediyorum. Parayla alıyoruz bizde sonuçta.
tarafından
Sizinkiler de iyi niyet suistimal etmiş o kadar da olmaz ayıp be
(603 puan) tarafından
Eli açık biriyimdir ama enayi gibi hissetmek kötü oluyor.  Bir de kızımın kıyafetlerini vermiştim. Hepsi tertemiz ütülü çöpte gördüm. Fırtırdım neymiş olmamış :)
tarafından
Eyvahhh bu cok kötü işte sen yıka ütüle çöpe atsınlar :( bnde dagıttım kızımın küçüklerini inş giymişlerdir
0 oy
(564 puan) tarafından
Verme bacım ben verdim pişmanım ikinci çocuk oldu yenisi en az 200 TL mecbur alacaz
tarafından
Cok düşündüm de vermicem canım kullanıyor henüz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 246 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 869 göst.
16 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 503 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu