0 oy
772 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar hepinizin mi ablası böyle kıskanç . Gercektn deliricem . Herşeyimi kıskanıyor . Oturma gurubu ünite aldım gitti aynısini aldi . Ne alsam bende alicm diyo . Ürün satıyorm ewde ek iş olarak çelik takılar . Benim için paylaşır misn dedim. Önce tmm dedi . Paylaştı alıcısı çıkınca kârı benim dedi. Bende hiç mi katkin olmicak insana dedim . Çok kötü mesajlastik . Şimdide oğlu araya girdi teyze konuşmamız lazım diye . Bıktım gercektn ya. 

25 Cevaplar

0 oy
(1,171 puan) tarafından
Hiç ilgisi yok. 2 ablam var bu zamana kadar hiç böyle bir şey yaşamadım. Ama düşünüyorum da ablam benim eşyalarımdan alsa ben farklı görmem. En iyisi onların olsun. Ama senin buraya yazmadığım başka kıskançlıklar da varsa bilemem tabi. O kar meselesi de hoş olmamış 
(16 puan) tarafından
Okadar çok şey var ki . Bu sadece son yaşadığım .  Benimde 5 ablam var ama sadece bu böyle sorunlu ve herkese karşı .
(1,171 puan) tarafından
Rabbim sabır versin. Abla sonuçta yine de can ciğer
-Reklam-
0 oy
(348 puan) tarafından
Gelinlik kinalik hepsini aynı giydik ama benim hoşuma gitmişti:))
(16 puan) tarafından
Bunu kıskançlıkla yapmamissa hoşuma gider tabi . Bizim ki bariz kıskanç yani
0 oy
(49,835 puan) tarafından
Ablam yok boyle yapsaydi mesafe koyardim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ablam neden böyle daha doğru olur 

Senin ki tuhafmis cidden
(16 puan) tarafından
Sinirden nasıl yazdığımi bile anlamadim ki
0 oy
(120,784 puan) tarafından
ablam yok bilemiycem
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Yeğenin ne dicek onu merak ettim
(16 puan) tarafından
Mesajlarımiz kırıcıydı . Silmemis buda okutmuş oğluna . Nefret ediyorum çocuklarını dahil etmesinden bir keresinde de benimle tartıştı kocamı arayıp beni sikayet etti :)
(3,485 puan) tarafından
Boşver kız Allah kimseye muhtaç etmesin aç kendi hesabını ordan satışına devam et daha gözü senin 2 kuruşunda benim ablam öle değil ama kardeşim menfaati için bizi tanımaz şmdi kimse konuşmuo onla
(16 puan) tarafından
Benim ablamda öyle herkes mesafeli onunda valla asufte ha sinirlerimi bozdu . Ulan biz kavga ettik ettik . Oğlun ne alaka ya .
(3,485 puan) tarafından
Yani nie gidip oğluna gösterio belliki benim kardeşim gibi kinci ablan mesafeni koru anlasın kimse s.a.l.a.k değil
0 oy
(1,837 puan) tarafından
İki ablam var hiç böyle bir şey yaşamadım. Yaşayacağımızı da sanmıyorum. Allah benim aldığımın daha güzellerini onlara nasip etsin inşallah
(16 puan) tarafından
Herkesin huyu farklı bu sadece bir tanesi söylediğim .
(1,837 puan) tarafından
Yani benim eşyamın aynısını alsalar ben çokda sorun etmem yani. Alsın demek ki zevklerimiz aynı. Hatta biz resmen üçüz gibi dolaniriz bir şeyi beğenirsek kimin elinde para varsa herkese alır. Bence sorun tek taraflı değil. Kâr istemiş ver 2-3 bişey ne olacak ki ablan o sonuçta.
0 oy
(80 puan) tarafından
Benim ablam benim için en güzelini ister hep, önce bana sonra kendisine. Çok seviyorum onuu
(16 puan) tarafından
Masalalh ne güzel
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kıskanç hasetciyse koy mesafeni gitsin senden değerli mi 
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Ablam yok ;)
(16 puan) tarafından
Keşke olsaydı :)))))
(5,950 puan) tarafından
Yolardim ben ☺
0 oy
tarafından
Çok ayıp. 

Ablam en iyisini benim için istedi her zaman. Hep kendi daha arka planda kaldı. Benim yok senin olsun diye diye hayatıma en iyi seyler dahil etti. 

Bir abla öyle olmalı zaten. 
(16 puan) tarafından
Nasıl güzel bı abla maşallah
0 oy
(106 puan) tarafından
Bende ablayim hiç kiskanmam ama ablam aşırı kiskanc abooo anlatsam yuh dersin
(16 puan) tarafından
Yuh :)))
0 oy
tarafından
Abla Candır gerisi heyecan 
0 oy
tarafından

Ablasi olmayanlar halay cekiyo:D ben yalnizim giii tek cocugum:D

0 oy
tarafından
Keşke bı ablam,bacım falan bı kız kardeşim olsaydı da beni kiskansaydi
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Canım benim altı ablam var kimisi anne kimisi arkadaş kimisi yoldaş olur bana  hiç öyle huyları yoktur çok şükür
0 oy
(31 puan) tarafından
1 ablam var çok şükür can ciger gibiyiz oda evli 3 çocuklu bnde evliyim 1 oğlum var hamileyim bide hep destek olmuştur uzakta olmamıza rağmen birbirimk goremiyoz bile yinede destegink esirgemwz sagolsn canım feda ablama sizin ki kiskancmis demmekki
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benim 2 ablam var Allah bin kere razı olsun ne bende onlara karsı ne onlarda bana karsı öyle bir kıskançlık falan yok en iyisi en güzeli onların olsun isterim onlarda bana karsı öylelerdir. Bu eşya neysede yani yaptıgın işe 3 krş kazanacaksın zaten nedir yani taş atmışta kolu mu yorulmuş kar istiyor 
0 oy
(135 puan) tarafından
Ne konuşacakmış sanane sen annenin avukatı mısın deseydin ablam yok o yüzden bilmiyorum ama ben bu durumu yengeme yaşıyorum özür dilerim ayıp olacak ama don alsam arkamı dönemle aynısını  alması bir oluyo 
0 oy
tarafından
Benim ablam yok üç kardeşimin ablasıyım ama aramızda geçtim kıskançlığı kimde ne varsa diğerine yardımcı olmak için kendini paralar şahsen ben böyle bir durum içinde olsam böyle münakaşaya girmem ne alırsa alsın rahatsız olmam yani canım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 368 göst.
28 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nesha (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde Haticeckr4545 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 287 göst.
+1 oy
17 cevap 254 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sihirlimom (7,035 puan) tarafından soruldu