0 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Kızlar ben kaçarak evlenmiştim 20 gün falan konusmustuk esim 29 yaşında ben 19 ergenlik kafası işte nyse aradan 1 yıl geçti biz ayrı eve çıktık normalde karışmıyorum telefonuna Allah işte görmemi istedi galiba teli elimdeydi baktım erkek arkadaşından mesaj geldi mesajlara gireyim derken arsivlenenlere elim çarptı baktım yabancı bi numra adi yok mesajları okudum iş yerinden evli bi kadınla konuşmuş kadına demiş aradım açmadın oda duymadım yazmış benimki kadına canım yazmış kadında bana mi diyosun bana kimse canım demedi yazmış esim kadına kalp atmış kadında kocası nin evde oturduğunu falan yazmıştı nasil bi kaşarsa mesajların hepsini tam okuyamadım hızlı hızlı baktım sinirden falan elim titremeye kalbim hızlı atmaya başladı bide bu kadar güvendiğim insan yapınca zoruna gidiyor insanın elimden aldı telefonu hemen sildi o mesajları bide diyo ki sen nerden buldun o mesajları silecektim ben sordum dedim ne zaman konuştun senden önce dedi bnde dedim yalan söyleme bu telefonu bnle  evlendikten 4 ay sonra aldın o da dedi senle ilk evlendigimiz zamanlar 1 ay kadar konuştum zaten şimdi yok iş yerinde falan bnde dedim bunla konuşacaktın bnle nie evlendin dediki ilk evlendigimiz zamanlar seni öpüyordum bana aynalardan nasil baktığını goruyodum falan bnde dedim çok normal değil mi yeni evlenmişiz o zamnlar cekiniyodum 

Şuan hiç çekinmiyorum ama hamileyken öğrendim bunu gidemem artık gitsem de nereye gidecem yinede esimj seviyorum ama eskisi gibi değilim hep telini takıp ediyorum dışarı çıktığında acaba gerçekten doğru yu mu söyledi diyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canm üzülme ama yalan söylüyor erkeklerin durum kurtsrma cabaları ama bosa tabi. Bu saatten sonra agzıyla kus tutsa güvenemezsin asla. Karar senin affedip affetmemek ama bundan sonrası sürekli takip halidne olucaksın asla güvenmeyeceksin. Düzelcegne emin olursan sans vereblirsin bebegniz var eşin napıyor affettirmek icin ugrasıyormu
(278 puan) tarafından
Dimi zaten suan bosverdim ya cocuk için falan bide ben anne baba ayrı büyüdüm babam da annemi aldatmıştı
O yüzden ne olursa olsun ona anne baba sevgisinden mahrum bırakamam onun şimdiden psikolojisini düşünmek zorundayım
(6,047 puan) tarafından
Çıldırıyorum birde konuştum ama niye konuştum sen beni öperken değişik baktın bilmem ne yaptın yani kadına suçlu hissettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar
(1,175 puan) tarafından
Kalbinden geceni dilnlecanım. Kader bu yasıcakmıssın malesef. Üzülme bebegni düşün. Nasıl bi hale geldi insanlık... kadınlarda beter oldu kurban oldugum Allahım. Kadın erkek evli mevli dnlemiyor
(1,175 puan) tarafından
Duruduru   bu erkek boyle mallar iste bahaneye bak gebertrsim geliyor
(6,047 puan) tarafından
Tabi canım tam ser...fsz
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hamilesin hassassin iyice üzmek istemiyorum ama sakın sakın düzelir diye düşünme eger affediceksen boşanmazsan esinin ölene kadar böyle olacağını kabul ederek o şekilde sineye çek yapmaz gözüyle bakma o artık iflah olmaz o sadece o an kurtulmak için yalan söyleme çabalarına girmiş Allah ıslah etsin 
(278 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum ya ben takıp etmiyorum ilk öğrendiğimde ettim şimdide diyorum ki Allah illa ki bi yerden gösterir açık verir ama 2.görürsem çocuğumuda alır giderim annemin yanına ayrılacağımı söylerim burnu biraz surtsun aklı başı gelene kadar
(9,626 puan) tarafından
Tabiki burnu sürtsün mesafeli ol anlasın ama sunu da lütfen aklında bulundur zaman geçtikten sonra konunun sende unutulduğunu zannedip yine gizli saklı yapmaya çalışır bide şöyle bise var nasıl olsa bunu affetti yine yapsam yine affeder kafasında erkekler
0 oy
(119,355 puan) tarafından
az once bi aldatma postu daha gordum ne oluyo boyle bu erkeklere yaa niye bu kadar igrenclesiyolar
tarafından
Cidden ben de gordum o postu
asam pedofili dimi 18 yasondaymis o kiz
tarafından
Evet .adam da bi tuhaf yani .Gorunusu bi degisik .Amca gibi .
o post nereye gitti yaa silmis sahibi heralde
0 oy
tarafından
Şu gencecik tertemiz kızlara şu muameleleri yapıyor ya erkekler Allah bildiği gibi yapsın ben bir şey demiyorum. Canım bu hataya düşen hele ki yeni evli olan biri kişiliğinde büyük orosbu cocuklulugu vardır ne yapsan da aradan ne kadar zaman geçerse geçsin değişmez. Evlilik sadece cinsellik mi fiziksel temas mi ne demek seni öperken nasıl baktığını görüyordum sevmese niye evlensin bu kız seninle tertemiz sabi yavru ne bilsin o öpüp koklaşmayı. Canım sen kendini üzmüyorsun bu kocan olacak adama da inanmıyorsun gerisi senin bileceğin is
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Çok safsin eşin de hiç güvenilir değil .. bide kızmak istemiyorum diyosun bu kadar saf olmayn ya
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Özür dilerim 

Seni seviyorum  en basit kolay söylenen paça kurtarma sözleri 
0 oy
tarafından
Affedersen tekrar tekrar yapar demiyecem. Ben doğumuma 1 hafta kala öğrendim ama benimki belliydi yeni sanimi olmaya basliyorlardi. Kocanında o kızında agizna bir güzel... Kocamı 3 gün surundurdum bende ekran resimlerini almışım halen sakliyorum. Önümde kop.. oldu. Şimdi aradan nerdeyse 1 sene geçti şeytanın kulagina yakalamadim daha öyle birşey. Eğer ki birdaha yakalarsam asla affetmiyecegimi söylemiştim. Ama guveniyormuyum hayır. Her dışarı çıktığında ne yaptı ne etti aklımda bin bir türlü herşey geliyor kendiside bunu biliyor oyuzden ne yaparsa fotoğraf ile geliyor bana 
0 oy
(817 puan) tarafından
Ya ne kadar sakin kalmışsın canım ben olsam mesajda yazmaz gelince o telefonunu onun ağzına sokardım yada gelince beni bulamazdı bilmiyorum ama bu kadar sakin kalamazdım eskiden olunca önemsenmemesi mi gerekiyor anlamadım yani 1 kere yapan hep yapar cezalandırman lazım seni kaybetmekle burun buruna gelmeli ki ben birdaha bunu yaparsam karımı kaybederim demesi gerekiyor eeeeh nasılsa çok tepki vermedi birdaha yapsam yine kandırırım diye düşünmemeli
(278 puan) tarafından
Kuzum ben hamileyim bebeğim için sakin kalmaya çalıştım zorla benimde dünyada en büyük cizgimdir aldatma k Allah kimsenin başına vermesin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde didemergisi (41 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...