0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (498 puan) tarafından
Eşimle iki küçük bebeğimiz var herşeyimiz var evimizde çok mutluyuz ama bi yere gidelim bana orda kendimi çok kötü ezik gibi hissettiriyor kaç kere konuştum onunla yinede değişmedi mesela dün sağlık ocağına asiya gittik kendisi benden 50 metre önde kızımla ben arkalarında onlara yetişmeye çalışıyorum neyse gittik hemşireye ek gıda ile ilgili birşeyler soruyorum bana orda ters ters bakıyor sonra da kızıyor bu ikinci çocuğun yinede birşeyler soruyorsun diye alışverişe gitsek sanki beni istemiyor gibi benimle gezmek istemez yada birşey almamı istemez hep böyle ama evde çok Iyiyiz 

5 Cevaplar

+2 oy
(9,897 puan) tarafından
İnan sorun sende değil kocanda..
(498 puan) tarafından
Ne yapmalıyım bilmiyorum
(1,785 puan) tarafından
Sen biraz takıntılı gibisin sanki
(9,897 puan) tarafından
Sağol kuzum
Bunda yapacak pek bişey yok ama sana bi örnek antayalım amcam yengemi asla takmazdı sinir krizi geçirirdi numara yapıyo derdi gezesi gelmiş derdi, para harcama hesap sorar çarşıya gitse ne işin var ben alırım derdi hiçbi ortama götürmezdi karı koca gibi değillerdi yok sayarlardı çok değil bir kaç yıl geçti amcam çok değişti şuan çok iyiler aşırı iyiler araba bile çekti altına nedendir bilmiyorum ama sabır diyorum sadece
(1,785 puan) tarafından
Yani bunlar duzelmicek şeyler değil aslında.. yuvayı dişi kuş yapar herşey kadının elinde
(9,897 puan) tarafından
Aynen öyle kuzu
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi den kastın ne canım toplum içinde değer vermiyorsa evin içinde yani napiyor . Toplumda  da değer vermesi gerekiyor 
(498 puan) tarafından
Evde tartışmıyoruz mesela bebeklerle de ilgilenir ama dışarı da çok farklı
tarafından
Değişik bence eşin çok tuhaf senden mi utanıyor dışarda konuştun mu neden böyle yapıyormuş doktora falan gitsin topumda Gana kötü davranan adam evde bin iyi olsun  ne fayda
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Aynı benm kocayı anlatmışsın evde melek gibi dışarı çıkınca bi havalara giryo. Her dışarı çıkmamız morel bozukluğudur eve gelince hep kavga ederim. Bazen oturup konuşyoruz huyunu anlatyorum biraz düzelyo sonra yine başlıyo. 
(498 puan) tarafından
Neden böyle ki birde ben tesettüre girdim bana hep ondan sonra böyle oldu gibi geliyor eskiden çok hoş bakımlı biriydim acaba ondan olabilir mi
(1,925 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bana en son senin tarzın yok demişti dışarda çok kalbimi kırmıştı tarz olan kızları göstermişti dışarda.
tarafından
O dışardakiler olmamızı da kendileri kaldıramaz kusura bakmasınlar iki tane. Makyaz la biten bi şry  olunmuyor kadının en güzel makyaj ı  da gülümsemesi dir o da adam ın elinde   kadını mutlunederse o zaten eşi için her gerkeni haddinden fazlasını yapar...  Bir deneyim desen kıyamet i koparır   tamm ben de onlar gibi dışarı çıkacam desen
0 oy
tarafından
Bence bi çocukluğunla yüzleş canım. Bana daha çok eskiler den gelme birşey miş gibi geldi... Mesela benim babam benim konuşmama çok değişik tepki verirdi  taklitimi yapar neden öyle konuşuyon güzel güzel konuşsana filan derdi....   O zaman  babam ın yanında hiç konuşmamaya başlamıştımmzamanla sonra herkes aynı düşünüyormuş  hissi olup hiç konuşmaz  oldum bennde zamanla.... Şimdi evliyim iki çovuğum var  ve ben hala atamamış ım bunu geçen gün  fark ettim   bi laf ettim eşim oy  ne güzel  koşuyon sen öyle. Fıtı fıtı  dedi  kendimi tutamadım ağlamaya başlamıştım   düşündüm unuymuşum zamanla  ama aklımın  bi yanında var mış o  .... Vel hasılı  canım  sen kendin için le yüzleşmen gerekiyo sana o duyguyu hissetiren olayı bulup  ona göre  yol çizersen daha rahat. Edersin 
0 oy
(576 puan) tarafından
Dışarısı eşini geriyo ve hemen işini bitirip eve dönmek istiyo. Sıkıntılı bi tip 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 572 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Beyzanur (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 953 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde oburhanim (50 puan) tarafından soruldu