0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Kızlar 2 buck yaşında süte çok bağımlı sadce gecleri emziriyorum ama 10 defa kalkıyor vermince agliyor bana vuryor ciglik atıp susmuyor siz nasıl kestiniz 

6 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bence bian evvel başla çünkü büyüdükçe akılları eriyor dahada zor oluyor öncelikle azimli ol kesin karar ver 

Gece emmesini azaltarak başla 5 de 4 e 4 de 3 e düşür her uyandığında verme salla uyut yada su ver en son 1 e düştüğünde hiç verme ben öyle yaptım 2 ay oldu bıraktıralı 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baya büyümüş artık ağlasada zırlasada sabredip vermeyeceksin canım kolay değil illa ağlayacak biber sürebilirsin yasa sabır taşı dene
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Her kalktığında verme canım yavaş yavaş kes birden olmaz.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Emdiği için kalkıyor bizde öyleydk ilaca başlamak zorunda kaldım mecbur emzirmedm uyanınca gece su verdim oyle öyle şimdi gece 1 kere kalkmaya başladı 
0 oy
tarafından
Asıl gece emzirmeyi kesmen lazım ilk çok zor oluyo ama bi hafta içinde alışıyolar bizde aynıydık 21aylığız yeni kestim gece emzrmeyi uyandıkça süt ve su teklifi et ilk iki gün iki kere emzir sonra teke düşür ertesi gün hiç vermeyip normal süt teklif et canım bizdede yer yere vurur çığlık çığlığa kalırdık ama ne şimdi gece süt teklif ediyorum onu bile içmiyo sadece içerse su içiyo bazen uykuya dönemiyo Yatağa koyunca ağlıyo bizde kucağımıza alıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (941 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.