0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (941 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 2 gündür beyza sütten açmaya çalışıyorum beyza 19 aylık gündüzleri hic vermiyorum geceleri görüşüm çok ağrıdığı için mecburen veriyorum  tm süten kesmek için  ne yapmam lazım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay bazı kelimeleri yanlış yazmış klavye sanırım:) göğsün çok ağrıyorsa sıcak su altında sağ ve gün içinde soğuk kompres yap süt çekilsin diye soğuk su sütü çeker keser 

(941 puan) tarafından
Vlah klavye hatasi canım geceleri sütten kesmem için ne yapmam lazım
tarafından
Memede uyuyorsa önce memesiz uyumaya alışacak sonra memeye kalkınca su süt vb bişeyle geri uyutacaksın uykusu açılmadan. Geceyi keserse gündüz de azaltarak unutur zaten gece uykusu derinleşiyor hem
-Reklam-
0 oy
(941 puan) tarafından
Postt cıksınn
0 oy
tarafından
Ben birden kesmiştim canım 
(941 puan) tarafından
Abla göğüslerim çok dolu olmuş geceleri ne yapsam bilemdim
tarafından
Kuzu ılık suyla duş al masaj yap bir de çok az sağ rahatlayabilmen için limonu ikiye böl masaj yap ağrısını alır maydanoz al kaynat suyunu iç çok iyi gelir sütünü keser benim böyle kesildi
(941 puan) tarafından
Maydanoz kesiyordu  abla
tarafından
Vallahi canım ben öyle yaptım benim de 3 gün çok ağrım oldu göğüslerim taş gibi oldu
0 oy
tarafından
Ben bi anda kestim 17 aylıkken sütüm gelmiyordu daha fazla kestiğim gün şansa doldu bende biraz sagdim baktım olmuyor kızı alıp emzirdim sonra kestim daha sismedi 
(941 puan) tarafından
Bende dün akşam 1 kere verdim bugün hiç veremdim yine aynı şekilde dolmuş ne yapacağımı bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 368 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.