0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Kızlar 4 aylık hamileyim. Sabah çocuğu okula bıraktım geldim. Geri uyuya kalmışım.. ve bi rüya gördüm ve çok etkilendim. Rüyamda tesettürlü 30 yaşında bir bayan hoca var ve bana muska büyü falan var mı diye bakacakmış güya. Ağzını ac diyor ve elindeki tükenmez kalem ile dilime dokunuyor ve ben o anda siyah ve kanla karışık birşey kusuyorum ve elimde de bir top saçım var kökten kopmuş şekilde. Sonra ben kustukca kendime geliyorum kağıda kırmızı yazıyla arapça bisiler yazıyor ve kadın titriyor konuşamıyor sakin bunu kimseye söylemiceksin diyor. Sonra tlf çaldı uyandım devamı da var da en önemli kısmını anlattım size..

Biraz uzun oldu ama bu konuda bilgi sahibi olanlar bana yazabilir mı? Hamileyim diye karabasan mı geldi acaba? 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bak canm cok guzel bi ruya. Tum pisliklerden temizlemis seni kadin.
tarafından
İlk cabuk yorum yaptim benden once yorum yapilmasjn diye. Cunki Peygamber efendimiz s.a.v diyo ki, ruyayi nasil yorumlarsaniz oyle cikar.
Eski donemlerde iki kadinin esleri savasa gitmis. İkiside ayni ruyayi gormus. Biri gidip baskasina anlatmis sehit olucak kocan demisler. Oburu de direk Peygamber efendimize s.a.v anlatmis. Peygamberimiz s.a.v ikisinede farkli yorum yapmis. Digerine esin sag salim gelice derken, oburune sehit olucak demis. Kadin nasil olur ikimizde ayni ruyayi gorduk ama demis, Efendimizde demis ki, ruyayi nasil yorumlarsaniz oyle cikar. O ilk baskasina yorumlatti demis. Hayirli dusun, hayir olsun
(1,097 puan) tarafından
Ay valla bende bunu diyorum ama anlatamıyorum. Babamlar falan hep anlatma rüyanı derlerdi bu yüzden. Ağzınıza sağlık artıladım
tarafından
Tesekkur ederim canim
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ruya da sadece belli kismi anlatarak yorum yapılmaz rengine varana kadar yorumlanır her yeri ayrintj cunku
0 oy
tarafından
Hamileyken olur böyle korkuturlar.  Çevrende adam akıllı bir hoca varsa ummu subyan duası yazdır kendine ve boynunda tut. 
0 oy
tarafından
Çok etkilenecek bir ruyaymış. Belli ki büyü işleri yapanmı, çok konuşanmı biri var etrafında. Seni rahatsız eden.. 
0 oy
(316 puan) tarafından

Canım kan görmek rüyayı bozar:)

0 oy
(850 puan) tarafından
Kan rüyayı bozar derler, hayra yorun..bol bol ayetül karşı felak nas okuyun..en büyük koruyucu kalkanlardır.. 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende böyle bir rüya görmüştüm bence bilinç altındaki korkularımızı bilerek o varlıklar gördürüyor ve bende bşey yok gayet huzurluyum sendede yoktur bence canım korku filmi falan izlediysen geçmişte korktuysan şimdi hassas döneminde olduğun için onları görebilirsin güçlendir maneviyatını duasız yatma hiçbişey olmaz
0 oy
(930 puan) tarafından
Gıybet yapmışsın belki yada yalan dolan bir şey dönmüştür pişman olmuşsundur yada bu tarz şeyler 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 900 göst.
0 oy
19 cevap 602 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 308 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,826 kullanıcı

...