0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (1,308 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar youtube da şırdan yiyen insan videoları izledim ve canım çekti. Hiç yemediğim bişey ama canım çok çekti. Hatta mumbar da çekti. Hamileyken bunlar yasak demi :( 

16 Cevaplar

0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ay aman yee nolucak :) Şırdanı çok severim bu arada :)
(1,308 puan) tarafından
Bir taneden bişey olmaz sanırım. :))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
MUmbat şirdan memeleketindeyim kokusunu alinca bile kusuyorum..  ://
(1,308 puan) tarafından
Hiç yemedim yiyenler video da öyle iştahlı yiyorlardı ki canım çekti
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bir tane neden bisey olmaz bence dene iatersen bende airdan hic yemedim turkiyeye gelirsem denicem
(1,308 puan) tarafından
Video acayipti ya:) yani çok canım çekti. Youtube da karşıma çıktı bakim dedim.keşke bakmasaydım
(5,519 puan) tarafından
Keske ama bakmisinn..
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Evet yasak eğer aserme şeklinde değilse yememeni oneririm..
(732 puan) tarafından
Neden yasak ve kim yasak diyor ne saçma biz yıllardır yiyoruz hepimiz taki doğuma kadar kimseye bişey olmadı bildiğimiz et yemek yani nasıl yasak oluyor
(2,267 puan) tarafından
Bakteri üretmeye daha yatkın bi besin vs olduğu için internetten arastirabilirsin...bunu doktorlar onermiyor ilk üç ay özellikle.. ben duyduğumu bildiğimi paylaştım bi ihtimal bile varsa bebeğim için yapmam ben onu
(732 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum ben çünki bizde meşur yemeklerden biri bumbar dolması ama hiç böyle  bişey duymamıştım
(1,456 puan) tarafından
Valla bende ilk defa duyuyorum. Hamileliğimde en çok canım cekipte yedigim seydir sırdan
(2,267 puan) tarafından
Arkadaşlar siz yediniz birsey olmadi diye başkasına olmayacak değil...her neyse yemek isteyen yesin
0 oy
(732 puan) tarafından

Kız ye hiç bişey de olmaz kim demiş yasak diye. Ben aşeriyordum ilk aylar anneme gitmeden bol bol  al hazırla dedim gelip doya doya yiyeğim diye. Valla 2 ay kaldım annemde her hafta annem yapıyordu taki benim gözüm doyana kadar...:D

(1,308 puan) tarafından
Öyle mi tamam O zaman en azından 1 tane yiyeyim ya :))
(732 puan) tarafından
Cnm bakma kimseye sen ben defalarca yedim şuandada gebeyim zaten bumbarın işkembenin her yemeğini yedim tandırda bile ve şuan dondurucuda bile var cnm çekince yaparım. dedim. Kız herkes yiyor bizde şimdiye kadar kimsede bişey olmadı. Ben geçen kontrole gittim doktor bebeğin gayet sağlıklı dedi olsaydı bana olurdu çünki ben abartarak yedim bu yıl :))
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Hic sevmem migdem bulanio iskmbe feln hic biri ilgimi cekmez hamileyken bi defa kokorec cok guzl koktu burnuma 2 isirik yedim ama tarzm degl ole seyler :/
(1,308 puan) tarafından
Aslında benim de değil. Paça işkembe sevmem. Ama böyle görünce olsa da yesem dedim :)
(2,351 puan) tarafından
Normlde yemedgm ne varsa hamileykn yedm ama smdi yine yiyemiyorum midyede migdemi bulandiriyo hamileykn midye aserdim 5 tane yemistm 1 defadan bisi olmaz die dogumdan sonrada yigim dedm yok yigemedm migdem kabul etmio
(2,351 puan) tarafından
Ama evt istahla yiyenleri gorunce insan aserior :))
0 oy
(318 puan) tarafından
Hayır değil 
0 oy
tarafından

Nefret ederim kokusuna bile tahammulum yok :ninja:

Zararlı şeyleri hep ister bu mide yani hamilelikte ben et türevi şeyleri gebelikte karartmistim  gözümde ama kendi evimde,  baskasinda  yerdim nedense hoşuma giderdi hatta baya baya düzeldi dogumdan sonra şükür ah o günler :)) bir kereden az yemek şartıyla bir şey olmaz bence ya

0 oy
tarafından
Valla ben sırdan da yedim mumbar da yedim. Bazen canım çekti diye birer tane midye de yedim. Göz hakkı denen bir şey var 
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben 4kez şırdan yedim canm affetmedim :) bilmiyorum zararlı mı ama doktorum abartmadan yersen zararı olmaz dedi
0 oy
(298 puan) tarafından

Ben adanalıyım 33 haftalık hamileyim valla başından beri yiyorum şırdan mumbar kelle paça hatta annemlere kaynanamlara kaç defa yaptırdım canım istiyor diye :D hiç birşey olmaz canım allahın izniyle 

0 oy
(2,104 puan) tarafından
1 tane ye ne olcak sanki 
0 oy
tarafından
Canım ben yedim sakatat biseyde olmuyi goz hakkidir yee
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Yok cnm ben yedim  4 5 defa benim de bumbar çekmişti bir tabak yedim şırnak da yedim
0 oy
tarafından
kız yok ye gitsin 1 kereden birşey olmaz ben yedim oğlum da doğdu  çok şükür 
0 oy
tarafından
vaalla kokorec icinde aybisini dediler ben hamilelgimde yedimmm azda olsaa hic bisi olmadi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 653 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.