0 oy
319 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından kapalı
25 haftaligim esim isinden dolayi bebegim olacaginda annem gelecek ama 2 yasinda kardesim var esim Ben hastaneye gelirim dogum olur sonra geri eve donerim diyor annen kalsin basinda diyor bende annemin 2 yasinda cocugu var benimle mi ilgilenecek kendi cocuguyla mi diyorum o zman cocuga bakacak biri gelsin diyor bende olmaz diyorum benim cocugum sen olmak zorundasin diyorum kimse gelmesin istemiyorum vs diyor sirf kucuk kardesime bakacak biri gelsin dedi bende gelemez dedim ailemin kecileri faln var. Haziran da benim dogumum o siralar cok yogunlar o yuzden 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çocuk yapmaya gelirken koşuyorlar bakmaya gelirken surunuyorlar nedense
tarafından
Mecbur gelecek yanına yok öyle oh ne iyi sen oralarda sürün o keyif yapsın uyusun rahat
(13 puan) tarafından
Yatmiyacakmis beyfendi calisacakmis sanki benden bebegimden daha onemli is
(566 puan) tarafından
Valla erkeklerin hepsi öyle
Benim eşim benim refakatcimdi suni sancımıda eşimle birlikte çektim dogumdan soneada esim kaldi hiç şikayetci degil tabiki ama
Cocuk az bi aglasin 2dk baksın hemen gel al bunu yaw der erkek milleti
tarafından
Acıktı annesi al hadi :D nefret ediyorum bu cümleden. Laaan 5 dk önce emzirdim ya.
(566 puan) tarafından
Shshsh benim kide hep altı pis bunun yoksa ağlamaz benim oğlum der
-Reklam-
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Eşin çalışıyorsa izin anlamıyosa annen gelecek mecbur yada onların tarafından gelecek birileri haa eşin izin alabilirse kendisi gelmesi lazım 

(13 puan) tarafından
Izin alir almasina nedenini bende anlamiyorum
0 oy
(92 puan) tarafından
Daha çok vakit var şimdiden onun kavgası varsa şafak karanlık.  

Bu arada 2 yaşında kardeşin olmasına da çok şaşırdım:)
(13 puan) tarafından
Annem daha 37 yasinda Ben 18
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Bence kaynanan yada görümcenle falan aran iyise onlardan biri gelsin bebeğin altını açması yatırması kaldırması ilk günlerden eşin yapamayabilir bide ilk çocuksa zor olur 
(13 puan) tarafından
Gorumcem yok esimin ailesiyle gorusmuyoruz
(3,724 puan) tarafından
İnşallah normal doğumun olur o zaman canım yada sezaryen olsa bile kolay geçer inşallah
(13 puan) tarafından
Amin insallah normal dusunuyorum Allahim yardimcim olsun baska bisey diyemiyorum
(3,724 puan) tarafından
İnşallah canım ama ilk bebekse eşine de bu kadar yükselme malesef erkekler çocuklarını kucağına almadan bizim kadar sevecen yaklaşamıyolar. Burda da kimsenin gazına gelme herkesin hayatı kendine özgüdür Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin :)
0 oy
tarafından
Niye gelmiyor hastaneye böyle diyeni de ilk kez duydum . Sen doğum yaparken canından can gidiyor beyfendi gelip kalmaya laf ediyor utanmazzz , rezil ya . Annen gelmek bakmak zorunda değil ayrıca. Kocan hem suçlu hem güçlü . Kardeşin çok küçük kime emanet edecek yazık .
(13 puan) tarafından
Ayn oyle Diyecek bisey bulamiyorum bende cidden gelirim cocuk olur basinizda kalmam diyor cikis gunu gelip alip giderim diyor
tarafından
Ben bu çocuğu tek başıma mi yaptım nasıl böyle konuşuyorsun de. Manyak herifff ya , git annenin yanında yap doğumu yüzünü de gösterme insanlıktan nasibini almamış şuna bak sinir oldim ya böyle konuşmaya utanmıyor da yizsuzzz
(13 puan) tarafından
Valla kocam savunurdum ama bu durumda sovesim geliyor acikcasi kendi babasi annesi cocugu dogurana kadar 1 kere gitmisler hastaneye bana onun lafini yapiyor babasida cok sinir bi Adam ztn
tarafından
Bunun savunacak bir tarafı yok . Kendi çocuğunu ve eşini en zor günde yalnız bırakan biri için az bile dedim . Ve bunu sırf kendi rahatı bozulmasın diye yapıyor . Mecbur kalsa , imkanı olmasa zaten sözüm yok. Neyse Allah gönlüne göre versin.
0 oy
(576 puan) tarafından
Sen bi doğur da o gün sizi bırakıp eve gidebilecek mi görürsün :) şimdi o ben bakamam ona göre diye gözdağı veriyo aklınca ödü kopuyo ona da sorumluluk yüklücen diye. Bebek doğsun bak nasıl değişcek bırakamıcak hiç. İşteyken bile özlücek. Aynı benim eşim de doğumdan önce slk slk bana bakamam diyodu ben eve gelirim annen kalır hastanede diyodu valla hastanede sabaha kadar uyumadı bebeğin başını bekledi. Şimdi tırnaklarını bile babası kesiyo çocuğumun :))) 
(13 puan) tarafından
Hadi inslah ya o zmn oyle olur:))
0 oy
(15,049 puan) tarafından
Annenle birlikte onlara git bir hafta olmadı. 
(13 puan) tarafından
Ailem koyde esim kendi olmadan biyere gondermez beni
0 oy
tarafından
Neden senin annen? Onun annesi yok mu? O gelsin baksın sana
(13 puan) tarafından
Ailesi var ama Ben konusmuyoruz zamaninda bana cok cektirdiler esim askerdeyken her gece agladim onlarin yuzunden simdi evim ayri ayiracagimiz gun Ben olursem bu kizi mezarima getirirsen bilmem soyle olur faln dedi konusmuyoruz o yuzden beni istemiyolar
tarafından
Ayyyo zaman boş ver öyle insanları bir de daha doğuma çok var Allah kerimdir şimdiden canını sıkma Allah yardımcın olsun
0 oy
(48,536 puan) tarafından
Ne guzel ya sen kac yasindasinki 2 yasinda kardes dusunemiyorum ne tatli☺️ esinde ne kadar anlayissiz ya kendi rahatı kacmasin diye kardesini dusunmuyo
(13 puan) tarafından
Annem 37 Ben 18 kardesime cok duskunum rezil olmasini istemiyorum hastanede
(48,536 puan) tarafından
Ne guzel genc anne abla gibi masallah annene ☺️ yazik tabi ufacik daha

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 303 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gonul_6. (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 377 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy