+1 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Kızlar 39+1im doguramadım bir turlu eger 40a kadar doguramazsm şehir hastanesinin acilinden giriş yapsam onlar dogumumu başlatırlar mı yoksa illa bir doktor görsün mü derler 

3 Cevaplar

0 oy
(1,066 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesi hemen doğumunu başlatmıyor 41.haftaya kadar sancı bekliyor herşey normalse geçerse de suni sancı veriyor
(1,066 puan) tarafından
Isancınız varsa ya da herhangi bir doğum belirtiniz bakarlar yoksa da nstye bağlarlar sancı bakarlar yoksa geri gönderirler benim sancım olmasına rağmen 5 dakikada 2 sancıya kadar düşmesi lazım dediler o şekilde gittim açılman az dediler ensonda açılmam ve sancım olması gerektiği gibiydi ama bebek kanala sıkışıp oksijensiz kaldı
(200 puan) tarafından
Noldu sonra
(1,066 puan) tarafından
Sezeryanla aldılar 1 hafta yenidoğan yoğunbakımda kaldı her doğum kendine özeldir canım tedbirli olmanda fayda var tabi ama sancını bekle ve doktorunun dediklerini uygula risk alma
(200 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm benm hastane 1 saatlik yol mesafesinde bir anda bastırır diye korkuyorum bir de 2 tane cocugum var git gel yapamam gibi ondan sordum
(1,066 puan) tarafından
Bir anda baztırsa bile eğer sinyallerini doğru zamanda alırsan tam zamanında yetişirsin Rabbim sağlıkla kucağına aldırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
41+3 e kadar normal doğum için beklerler şehir Hastanesi'nde.rahim ağzında açıklık olmadığı sürece de suni sancı vermezler. Öyle doğum başlatmak diye bir şey yok özetle.
(200 puan) tarafından
Anladım canm sagol 37 haftalıkken 2 cm acıklıgın var yatırsam mı falan demişti ben istememiştim
0 oy
(45 puan) tarafından
Hem acele etmeyin bence daha 39+1 erken, bebeğin anne karnında geçirdiği bir gün dışarıdaki bir haftaya bedel. Ne zaman hazır olursa o zaman gelir. 
(200 puan) tarafından
40ı dolana kadar bekliycem eger gelmezse o zmn gidicem :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu