0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün tahlil yaptırmaya devlet hast. doktoruna gittim sende şeker tansiyon vs var özelde değil şehir Hastanesi'nde doğum yapmalısın dedi ben özele muayeneye gidiyordum çok şaşırdım şuan 37. Haftaya girecem bu saatten sonra doktoru nerden bulscam randevu bile yokki adam akıllı. Bide şehir Hastanesi'nde doğumda tek kişilik oda vs var mı? Oda susleyecektim her şeyimi hazırlamıştım. Dengesizlik var tansiyon şekerde ama çok göze batsa doktorum söylerdi diye düşünüyorum. Şehir hast. Doğum tecrübesi olanlar lütfen benimle paylaşsın şuan kafam aşırı karıştı.

5 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Özele gitmemen ne alaka özeldekiler de acil durumda müdahale edebiliyolar dogurtup birakmiyolar
tarafından
Ya çok acil bir durumun olursa seni özel hastane devlete yönlendirecek boşuna özele para verme dedi şaşırdım
(9,626 puan) tarafından
Geniş kapsamlı hastaneye gidersen gerek kalmiyo  eger gittiğin hastanede yenidogan yoğun bakım ünitesi yoksa o yüzden şehir hastanesinde doğur demiştir hastaneni iyice araştır ne gibi durumlarda hastaneden başka hastaneye sevk edilirim diye konuş,bizim hastanede bütün imkanlar var derse hiç gitme şehir hastanesine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tahminen yoğun bakımı olan bir hastane olması için şehir hastanesi demiştir 

Yenidoğan yoğun bakımı var mı gittiğin hastanenin 

Preeklamsi eklamsi gibi bi durum olursa diye canım 

Allah göstermesin tabi ama
tarafından
Var ama benlik bir durum olursa özel hastsne devlete yonlendiriyormus riske girmemek için öyle dedi perişan olursun dedi doğum anında ne olacağı belli olmaz dedi gözüm korktu
tarafından
Saçmalamasin ya her şey özelde de yapılıyor
0 oy
(599 puan) tarafından
Gelinimiz konya şehir hastanesinde yaptı memnundu değer tek kişilik oda istersen cüzi bir miktar ödeyip alabiliyorsun eğer yoğunluk yoksa gelinimiz öyle yapmıştı aynı özel gibi demişti 
0 oy
tarafından
Özelde kötü birşey olsa bakılmıyor ekipman yok ve o riski almk istmiyor hastne direk devlte yoluyor devlte öcü değil sezeryan olcksa bir doktra git gün al norml se acile gidersn ordan yatış yapılır acil de olan doktor dogurtur oda suslmde devlt 2 kişilik odadlr kimse senin susunu pusunu cekemz canım evinde suslersn
tarafından
Şehir hastanesinde oda tutma şansı varmış ben o yüzden sordum.
tarafından
Zaten öcü değil randevu yok benim doktorum yok her diplomalı doktor olamuyor maalesef
tarafından
Sabh erkndn git sıra yoksa bile begnmsn ertesi gün de basksna git sancin olunca doktor sz kalmsn Zatn ki devlte sancn olunca doktor gelmiyor sezryan olursa amlyt gunne verr sadexe
tarafından
Var di en son ama her hastnde olmya bilir
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Hangi sehir canım? Ben Bursa şehir hastanesinde doğum yaptım odam tek kisilikti.

tarafından
Şehir hastanelerinde oda süsleme oluyor mu
(2,139 puan) tarafından
Benim 36.haftamda suyum geldi acilen gittik hastaneye. Hiç bir hazırlığım yoktu o yüzden bilmiyorum ama hemşirelere sorabilirsin canım.

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 109 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Haticeipek (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu