0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
Ya kızlar oğlum annemdeydi sabah geç kalkmış gündüz uyumamış. Erken uyutayım dedi. Dedim ki uyutma gece kalkıcak. 9 buçukta söyledi bunu. Gündüz uyumayınca öğlen uykusu gibi kısa uyuyor biliyorum. Kalkmaz kalkmaz dedi. Uyutma dedim dinlemedi. Uyuttu. Ve süpriiiz oğlum şimdi kalktı aman sabahlar olmasın. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ver kaynanaya sabahlar olmasın sen uyu sjsjsnsj
(1,097 puan) tarafından
Yani ilk kez olan bişey olsa bişey demicem her seferinde aynı şey valla :) akıllanmıyoor. Daha önce dediğini de yaptım ama anlamıyor yani
tarafından
Allah yardımcın olsun o zaman canım :))
(1,097 puan) tarafından
Sesine uyandı şimdi sallıyor. Ama oğlum şarkı söylüyor :D  valla devirdim totoyu bende
tarafından
Sjsjsjsj uyu uyu sen onlar şarkı söylesin
(1,097 puan) tarafından
:D kfnflfkf
-Reklam-
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Gelsin gecede baksın o zaman sende devir kıçını yat
(1,097 puan) tarafından
Kendi uyumuştu sesine kalktı şimdi. Dedim ben sana diyorum uyur şimdi uyur diyo aldı sallıyo valla devirdim totoyu bende :D
(7,230 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ahaha iyi yapmisin gelirse uyur şimdi uyur de geri gönder :))
(1,097 puan) tarafından
Mantıklı :D
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Kaçta uyuttu 9.30dami 
(1,097 puan) tarafından
Evet. 9.30da uyuttu
(1,227 puan) tarafından
Hmm 9.30  erken bir saat değil zatn çocuklar için canm tabi düzeni nasıldır bilemem annesi olarak senin karar vermen lazım kaynana ver baksn ozm :)
(1,097 puan) tarafından
Ya gündüz uyumayınca akşam kesin uyanıyo. Bide 11.30 - 12den önce uyumaz normalde. Geç biliyorum ama uyumuyor yani. Gündüz ıyumadığı için erkenden uyudu. Bak ne güzel uyudu diyo bide :D ama yok yani biliyorum kalkacak :)
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Sırf o yüzden öğlenleri zorlada olsa yarım saat uyutuyorum yoksa benim kızda aynısını yapıyor 

Zaten kaynanalar karismasa olmaz herseyi en iyi onlar biliyor 
(1,097 puan) tarafından
Bende uyutuyorum ama annemler geç kalktığı zaman uyutmuyorlar yada uyutamıyorlar. Söylüyorum mutlaka uyutun diye ama nafileee. Anane babane herşeyi biliyor mübarek
0 oy
tarafından
Çağır kaynananı baksın sende git uyu ben öyle yaptım bir gece 
(1,097 puan) tarafından
Amin inşallah :D bi bakayım dedim napıyolar diye. Kaynana uyumuş oğlum kalkmış tv açmış. :D çıldırıcammm güleyim mi ağlayayım mı
tarafından
Git uyuma numarası yap
(1,097 puan) tarafından
Tost bitsin gidiyorum hemen :D
tarafından
Afiyet olsun canım
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 222 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzey19 (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 858 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 534 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Yalandunya34 (487 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,137 cevap

34,777 kullanıcı

...