+1 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (925 puan) tarafından
Kizlar aşırı düşkünüm eşim biktti artık burgerburger:D nyse arkadaşla konstk kasaptan koftesini alıp sen yapsana evde fln dedi iç malzemede alıp ne istersem arrk ama döküm tavada pisiriyom diyo hiç yağ koymadan başka türlü olmuyo diyo bendede döküm Tava yok varmı yapan yada nasl yapiyosunuz güzel oluyomu .

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
cok guxel oluyo normal kofreyi hamburger boy yapiyorum normal tava da pisiriyorum. 
(925 puan) tarafından
Tost makinesinde olurmuki:D
tarafından
Ay tost makinen dokumse niye olmasin  ☺️❤️ benimki dokum cok guzel oluyo koftee
(925 puan) tarafından
Döküm tost makinesi:D tamam onda yapaym ozaman üstünü kapatmaym dmi
tarafından
Yok kapatma ☺️ ben onda yaptim ama pencereyi ac .Mangal gibi dumanalti oluyo ev sjsjsjs
tarafından
Aynen yagi akan yere de bi tabak koy .Onun icine aksin ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,093 puan) tarafından
Dökümde lezzetli olur ama tavada yapınca da güzel oluyor tadı. İstersen tost Makinesinde falan dene
(925 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim tost makinesi döküm kapagink kapatmam olmadı:D
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Ahanda ben hamburger ekmeği alıyorum kasaptan kıyma internette tarif var hamburger koftesi ordan açıyorum hooop tost makinasında pişiyor sonra onun yağı kalıyor ya ekmekleri de o yağ ile isitiyorum marul peyniri domatesi soğanı turşuyu ketçap mayonez hamburger sosu e birde patates kızartması eşimle yarışıyoruz yerken :D

(1,154 puan) tarafından
Olur ama sonra tost makinasını baya yıkamak gerekiyor o koku gitmiyor kolay kolay :D eee kokdukça da istiyorsun kısır döngüye giriyor bir ara çok abarttım ben sanırım sabah uyanıyorum hamburger yatana kadar hamburger yiyordum hatta gece uyanıp yine yiyordum hatta hala malzemeler hazır bekler buzlukta ne olur ne olmaz canım çekebilir diye :D
(135 puan) tarafından
Yaaaa öyle ni çıktın ki karşıma şu an çok mutluyum hamburger sosu demişsin onu nerden alıyosun yada yapıyosan nasıl yapıyosun
(1,154 puan) tarafından
Market geziyorum devamlı migrostan almıştım en son
(135 puan) tarafından
Tamam teşekkürler adı hamburger sosu mu
(1,154 puan) tarafından
Burger sos
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Benim eşim yapıyo köftesini de kendi yapıyo normal granit tavada. 2 tsne yiyom ayıptır söylemesi :) 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben tost makinemde yapmistim 
0 oy
(509 puan) tarafından
Tost makinesinde yapıyorum maammamiaa ☺️
(509 puan) tarafından
Ama benim tost makinası granit ve çift taraflı düz çizgili iki taraffı var düz kısmında yapıyorum
0 oy
(191 puan) tarafından
Kuzum fırının ızgarası var ya ben onda yapıyorum:))
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Zaten uykum yok gece gece canım hamburger çekti 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Döküm tavada güzel oluyor birtek, bir de köftesini nasıl yaptığınız çok önemli burger köftesi anne köftesine benzemiyor sonuçta. Ekmeğini de köftesini de kendimiz yapıyoruz.
0 oy
(553 puan) tarafından
Canim bende kasaptan alıyorum eti kendim yapıyorum inan daha lezzeti eti de tost makinesinde pisiriyorum
0 oy
tarafından

Ben hamburger ekmegine kadar evde yapiyorum esimde cok seviyor komsumada goturuyorum onlarda begeniyor:))döküm tavan yoksa normal tavada da olur

0 oy
tarafından
Ben tost makinesinde kizartiyorum kofteyi kendim yapiyorum hamburger ekmegini de kendim yapiyorum
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Canm norml tava tost makinesndAda yapablrsn bn tost maknsnda yapyorm genelde güzel oluyor 
0 oy
tarafından
Dün yaptım normal köfte den çocuklara bizde eşimle ekmek arası yedik hamburger gayette güzeldi ben teflonda kızartım
0 oy
(119,640 puan) tarafından
koftesini ben supher fresh aliyom kasaptan bilmiyom nasi olur
0 oy
tarafından
İçine küçük bi soğan rendeliyorum, biraz galeta unu, 1 yumurta, 2 yemek kaşığı pekmez, tuz, karabiber, az biraz salça, birazda kimyon atıp karıştırıyorum köfte haline getirip yağsız tavada pişiriyorum benim hamburgerim meşhurdur eşim bayılır
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bak ben çok güzel yaparım hamburger köftesini... İçine bi kaşık pekmez bi kaşıktan sirke at. Tuz baharat at. Sonra incecik bir köfte yap geniş olsun. İnce dediysem içi kuru kalmayacak incelikte olsun. Sonra yağ dökmeden tost makinesinde pişir bana tesekkur edeceksin. Kocam asla dışarda yemiyor senin köften daha iyi diye :D 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bn tost makinesinde yapiyorum cokda guzl oluyi
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Benim esim kofteci yusufta calisiyor canm ordan kofte getiridigi zaman ekmegini aliyorum peynirini aliyorum bimden o sekilde kendim yapiyorum tost makinasinda kizartiyorum kofteleri cok guzel pisiyolar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 212 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 306 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu