0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Sorum baslikta guzel oluyormu 4 lu kofte gormustum ama kararsiz kaldim evde kendjn yapamamkoftesini 

15 Cevaplar

0 oy
(3,097 puan) tarafından
Ben bizimkini alıyordum güzel oluyordu 
-Reklam-
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben o tür şeyleri uzun zamandır almıyorum oğluma hamile kaldığım ve oğlumun emip ek gıdaya başladığı zamana kadar diyeyim eğer emziriyorsan falan yeme öyle şeyler çocuğun varsa sa yedirme çok kötü şeyler duymuştum bende çok yerdim güzelde gelirdi açıkçası 
(822 puan) tarafından
Bilemiyorum bir ara binin etleriyle alakalı yorumları okumuştum hiç iç açıcı değildi :D
(1,389 puan) tarafından
Eğer kişnersek anlarız o hâlde :D
(822 puan) tarafından
Yok kız at eti eşek eti  değil mesele olmaması gereken bölümleriyle birlikte kıyma edip öyle yapıyorlarmış hamileyken okumuştum sonra tıksındım
(1,389 puan) tarafından
Hee şimdi anladım o zaman baya lezzetliymiş o yerler ahahah:D
(822 puan) tarafından
Evet ya tatları aşırı güzel :D kötğ olan herkes güzel zaten bjdjjdks
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Biz sürekli alıyoruz bim güzel 
0 oy
(3,640 puan) tarafından
Önceden çok alırdık ya. Abim size yemek ısmarlayacağım der onlardan alır kendi elleriyle bize yapardı :)  bayağı da lezzetliydi. 
0 oy
tarafından
Ben sürekli alıyorum canım BİM'in 5 li var dana hamburger köftesi gayet güzel oluyo hazirlardan farksız hatta daha iyi diyebilirim
0 oy
(154 puan) tarafından
Migrosun hamburger köftesi ni al diğerleri güzel değil benim mideme dokunmuştu
0 oy
(664 puan) tarafından

image

Köftesi kendimiz yaptık ekmek hazır 
(1,389 puan) tarafından
Canım bunu yapacağınız zaman tost Makinesinde bas onu , yemesi daha kolay oluyor ben hep öyle yapıyorum
(664 puan) tarafından
Demi taze ekmek aldık ama ekmeği baya büyük içine malzeme girincede çok büyük oluyor
0 oy
(1,348 puan) tarafından

Valla ben oyle bı kere denemiştim kutudaydi ama incecik biseydi bilmiyorum aynı marka mi bimden almıştım sağlıklı olup olmamasini geçiyorum zaten :) ama kalite olarak ben begenmemistim superfresh veya başka markalarınki daha iyidir bence ve gelirsek sağlık olayına ben daha öyle şeyleri evime sokmuyorum çocuk olduktan sonra şuanda emziriyorum çünkü kendim yapıyorum köfteyi çokta guzel oluyor ekmeğini hazır al içine bol malzeme yap süper oluyor :)

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Gecenlerde ben yaptim koftesine hicbir sey koymadim cok da guzel oldu soslari falan ekleyince hazie gbi oldu kiymaya hicbisi yapmadim.  
bunu yaptim.hazir gbi oldu
0 oy
(136 puan) tarafından
Eskiden bim de alırdım artık herşeyi kendim evimde yapıyorum ddaha. Saglikli
0 oy
(411 puan) tarafından
BİM değil de Migros'un uzman kasap hamburger köftesini alıyorum çok güzel
0 oy
(5,893 puan) tarafından
hamburger köftesini evde yapabilirsin canım hiç onlara bakma. 

ben kıyma aldığımda hamburger yapacak şekilde de köfte yapıyorum, arada hamburger iyi oluyor
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben sniitzel alıyorum hamburger için Banvit marka domates marul soğan patates kızartıyorum içine miss gibi oluyor bnm oglan seviyor :))1aklima soktun kız akşam yapayım 
0 oy
(530 puan) tarafından
Biminkini aliyoruz iş görür ama kendin kıyma alip yapsan daha guzel lezzetli ve saglikli olur
0 oy
(87 puan) tarafından
Niye yapamazsın köftesini internete çok tarif  var kendin daha güzel yaparsın ben beğenmiyorum o köfteyi evde kendim yaparım çok güzel olur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 177 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
10 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...