0 oy
211 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Arkadslar herkese günaydın oyle birsey ki bi gün çıkıyorum ertesi gün çıkamıyorum aslinda sebze ağırlıklı besleniyorum ama sabah ac karina hic su icemem mesela oncenden her gün çıkardım sizce bu kilo vermeme etken mii

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiloyu bilmemde zeytinyağı kuru kayısı salatalik gibi şeyler etkili
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Bende de ayni sorun var su içip yuruyus yaparsam her gun tuvalete gidebiliyorum.

Bo.kumu neden anlattım bilmiyorum su an :D

(886 puan) tarafından
Sabah sabah kahkaha attim yaaa
(1,950 puan) tarafından
Hahahha :D
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Cın biberi ye canım cok guzel cikariyo
0 oy
(800 puan) tarafından
Aç karnına su önmli bi de sabah uyanor uyanmaz yemek yeme 1 2 saat oylanıp su iç
0 oy
(899 puan) tarafından
Akşam yatmadan suya cevizin içinde ki her şeyi koy sabah aç karina suz suyunu iç cezini de ye çıkarsın inşallah
0 oy
tarafından
Canım lavaboya çıkmak derken kastettigin küçük abdest mi yoksa büyük abdest mi ayıptır sorması 
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Tabi bağırsaklarda tembellik olduğu zaman kilo da alınıyor. O yüzden her gün yeşil çay için diyolar zayıflamak isteyenlere. En önemli şey bol su. Aç kqrnina icemesen de sonrasında iç. Bişey olmaz. Sabah uyandığında önceki geceden islattigin kuru kayısıları ye. Üzerine öyle iç suyunu. Faydası olur inşallah. Bir de kafana takma. O kendiliğinden düzene girer. Bağırsaklar 2. Beyin gibidir. Stres hemen etkiler
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kuru erik suda beklet sabahları iç süper çıkarır 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya ben patates kızartması yiyem yarım saat sonra wc deyim
0 oy
(1,691 puan) tarafından
normalde ben iki gund 3 gunde bir cikardim dogum yaptim dikislerim vs acilma yapti o yuzden kabiz olmamm gerekiyor bol bol su iciyorum birde rezene beni ishal yapiyor gunde 2 kupa rezend ic bagirsak duzenliyor resmen dogum yapali 22 gun oldu hergun iki kere ishal olarak cikiyorum oberirim
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Akşamdan içme suyunun icine kuru kayısı incir veya kuru erik artık hangisi varsa at iki üç tane sabah aç karnına taneleri ye suyunu ic sonra evde dizlerini karnına çekerek yürü bı beş dakika gün içinde zeytinyağı iç yada bunlarda olmazsa Dr A duphalac yazdır 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Benim her gün oluyorda günlük sade kahve içerim ayıptır söylemesi kahvenin kokusunu alır almaz tuvalete kosarım ablamda benim gibi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 199 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 791 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyda60 (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...