0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yok mu bunun basit yöntemi sabahtan beri mutfaktan çıkamadım .. birde ilikli kemik suyunu nasıl yapıyorsunuz annem fırına et verdi onun suyundan yapıyorum şimdilik püreleri kocama bu kadar yapıp yedirmemisimdir :-D

2 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ah ah sorma çok zor cidden insan ne yedircegini bilmiyo acaba boğazına kacar mı korkusuna herşeyi ezip veriyorum 
(1,785 puan) tarafından
Maşallah maşallah bide benimki az kilo alsa keşke :D
tarafından
Alır canım acele etme belki seninki yiyip kilo almayanlardan olacaktır yedikleri yariyordur ona seninki kız bebek mi benimki erkek belki o yüzden geliskindir
(1,785 puan) tarafından
Erkek canm atom karınca gibi yerinde durduğu yok ki :D
tarafından
Maşallah şekerim yürümeye başladığında sizi peşinden koşturtacak :-D
(1,785 puan) tarafından
Tutunup kalkmaya başladı bile yetişemiyorum :d
-Reklam-
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Kac aylik bebegin canim ben hep kaynattim firinda yapmadım hic
tarafından
6 doldu yeniden gün aldık şekerim bende kaynatıyorum canm havuç soğan patates etcsuyundan azıcık pirincinden atıp veriyorum bal kabağı aldım muhallebi yaptım bal kabaklı muhallebi yedirecegim yoğurt mayaliyoruz yoğurt yedir pirinç unu yap yedir derken mutfaktan çıkamıyorum işe başlayınca naparim bilmem hiç düdüklü kullanmadım ilikli kemik al diyorum benimkine azıcık birşey kaynatıp difrize atayım kavanoza koyar azıcık kesip sebze purelerine atarız diyorum korkuyorum dudukluden duruyor garibim bir köşede dolapta :-D
(1,950 puan) tarafından
Ilk geçiş zor evet bir de yemeyip puskurtmesi var hahaha :D 7. Ayda daha da rahatliyor corba ver kendine yaptığın çorbadan kemik suyuda at içine gitsin. Ben oyle yaptim doktor da yerse ver demisti cok kasma kendini
tarafından
Kasmıyorumda canım yoruluyorum benimki secmiyor Allah'tan :-D kocam hiç birşey yemediginden sadece tavuk yer yada balık başka birsey yemiyor adam haliyle yemekte pismiyor sadece çocuğa çalışıyorum 7 ay olsun ne bulursam vereceğim :-D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Annelercicektir (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
3 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 99 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (679 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...