0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (2,423 puan) tarafından
Selam kızlar iyi akşamlar. 

Benim kan değerim 10.4 şuan 1 ay önce 10.7 idi ilacı ikiye çıkarmama rağmen yine yükselme di doğuma kaldı 3 hafta stres oldum doğumda da düşer zatn. Öncesinde kan vercez falan demediler korkuyorm çok halsizim zaten. Yasyan var mi sıkıntı oldu mu neler yapabilirim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hergun sabah pekmez iç canım 
(2,423 puan) tarafından
15 güne etki eder mi
tarafından
Bilmiyorum canım ama şuan en iyi aklıma o geldi
-Reklam-
0 oy
(119,308 puan) tarafından
hic bilmiyom semos bi dogursaydik cumleten
(2,423 puan) tarafından
Vallahi ya her dk Bi stres :/
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Her gün 1 avuç kuru üzüm ye ben öyle yapmıştım 
(2,423 puan) tarafından
Son 3 hafta var etkisi ni gösterir mi ki
(1,595 puan) tarafından
Göstermesi lazım
Benim bi ara kan değerlerim düşmüştü doktor ilaç yazdı oda iştahımı kesti 1 haftada 4 kilo vermiştim. Esim kızıp hapları çöpe attı sonra kuru üzüme başladım 1 ay sonra tekrar bakıldığında yükselme olmuştu
Tabi sen ilacını bırakma bide şişede olan kan ilacı daha iyi hapa göre
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Korkma canım ilk hamileligim de o civarda sezeryan oldum ikinci de 9 larda oldum sadece ikinci Sezeryanda doğumdan sonra 7 ye düştüğü için kan takviyesi verdiler 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Şekerin yoksa siyah kuru üzüm ve pekmez tüket canım bol bol
0 oy
(601 puan) tarafından
Pekmezi portakal suyu ile karıştır iç Cnm daha etkili oluyor 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim degerine göre  kan vermezler ama sezeryanda cok fazla kan kaybedersen dogumdan sonra kan takviyesi yapabilirler. Ama gerek de olmaya bilir  sen ilaclarini duzenli ic bide hergun kan yapici seyler yemeye calis
0 oy
tarafından
Vallahi canım bende de çok kansızlık var hatta doktor bana dedi ki sen bu kansizlikla zor doğurursun hemen kan takviyesi yapıldı o kadar ilaç içtim pekmez falan ama yok takviye ile biraz kendime geldim çok şükür inşallah sende sağlıkla sağ salim kucağına alırsın 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hergün 1 adet muz ve 1 bardak süt iç birlikte tüket kan değerlerini çok güzel yükseltiyor birde haftada 2-3 defa yeşil mercimek ye  
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim kanımda 8e falan düşmüştü doğum öncesi doktor bu şekilde sezaryen yapamam dedi iğne verdi 1 hafta kullandım 10a yükseldi sonra bir sorun yaşamadık 
(601 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun demir değeriniz kaç cnm
(14,032 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ki canım oğlum 2 yaşında girecek

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 65 göst.
9 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf 427 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yonca23 (440 puan) tarafından soruldu

379,727 soru

11,367,158 cevap

34,850 kullanıcı

...