0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben haberlerde izledikçe kahroluyorum. O çocuklara bebeklere  insanların caresizligine çok üzülüyorum. Hergun ağlıyorum artık. Dilime ne beddua gelirse putine ediyorum. Allah tez zamanda nefesini kessin. Bizim ülkeyi de batırdı. 5 lt yag 220 tl olmuş. Onlara mi üzülsem bizim ülkeye mi üzülsem bilemedim. 

11 Cevaplar

0 oy
(120,690 puan) tarafından
yuuh 220 mi oohaa
tarafından
Evet 20 litre yag 1030 tl falan
(120,690 puan) tarafından
cuuuussss
tarafından
Bencede çüş. Millet nasıl gecincek bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(11,216 puan) tarafından
 zelenski surukledi ulkeyi savasa
tarafından
Valla bilmiyorum kim yaptıysa Allah belasını versin artık. Olan halka oluyo
(11,216 puan) tarafından
yillarca bircok.musluman ulkesinde
0 oy
tarafından

Rabbim yardım etsin

Cidden yağ o kadar mı yaa başımıza taş yağıyor artık
tarafından
Malesef o kadar oldu canm.
0 oy
(2,906 puan) tarafından
220 TL mi  nerde olmuş 
tarafından
Nete yaz canm. Ben bugün yazdım ağzım açık kaldı.
(2,906 puan) tarafından
Kizz cussss bu ne 5 lt 220 kusur nerdeyse
0 oy
tarafından
Sığınakta bir kadının doğum yaptığı haberinden sonra açmiyorum. Çok kötü etkilendim. Sütümü etkilicek korkusu ile izlemiyorum. Ama biz kapatınca kapanmıyor tabiki.. Çok zor dalar allahım yardımcıları olsun insallah. Sebep olanında canı çıksın. 
tarafından
Evet bodrumlarda doguruyorlar  zavallı yavrular nasil bir zaman geldiler :(
tarafından
Bebeğime bakıp öyle çok ağladım ki Ogün. O anneye o bebeğe yandı içim. Rabbim bilsin hakkımızda hayırlı olanı.
tarafından
Bu haberleri gördükçe şükür edip yavrularına daha çok sarılıyorum ağlıyorum.
tarafından
Çok bencilce belki ama öyle yapıyoruz.
0 oy
tarafından
Allah yardımcıları olsun dur daha neler görücez :( 
tarafından
Ins daha kötüleri olmaz.
0 oy
(13,805 puan) tarafından

Gorumcem Bursa da markette çalışıyor ona sordum 220 değil çalıştığı yer diğerlerinden ekstra fazla satiyot 

image

tarafından
Ben nette gördüm
(13,805 puan) tarafından
Fazla abrti internette
0 oy
tarafından
Rusya'nın hala Ukrayna'yı alamamış olması Rusya'nın yenildiğinin göstergesi zaten. Kimse Ukrayna'nın bu kadar direneceğini düşünmedi çünkü Rusya'nın ordusu, Ukrayna'nın bin katı. O yüzden Nato-UN asker yollamadı ama silah yolladı. Onları geç, tüm ülkeler Ukrayna'yı destekliyor. Rusya'ya amgargo koydular. Tüm ülkeler hava sahasını kapattı. Sokağa çıkma yasağı var, her iki ülkede de. Ukraynalı askerler de Rusyaya girmiş. Olay boyutunu aştı. Dün Rusya bu yüzden gitti nükleer santralde yangın çıkarttı. Rusya'nın son demleri bunlar. Rusya çok fena savaş tazminatı ödeyecek. Şu an Rus altını çok fena düşüşte.
tarafından
Hersey müstahak onlara.
tarafından
Rusya tarafından düşünürsen sınır komşun nato müttefiği oluyor. bir sürü amerikan üssü ukraynaya kurulacak. bir sürü missilli bomba senin üstüne gelebilir. sen de tepki koyardın. diplomasi savaşı olsaydı rusya haklı olurdu.
tarafından
Balla cnm kim haklı kim haksız bilmem. Ben masumlara üzülüyorum. Bebeklere üzülüyorum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Okadar yağ pahalı olamaz o markalı yağ dir bim şok takiler okadar pahalı deil valla onlarda yazık ama biz kendi halimize yanalim ne olucak halimiz
tarafından
Evet bilindik markalar pahali
(2,671 puan) tarafından
Allah yardım etsin ben zeytin yağı kullaniyrm kayin babam gül saolsun ayçiçek yağı da 2kutu bat sadece pastaya kullaniy yeterli yani :-)
0 oy
(14,435 puan) tarafından

Çay kaşığıyla koyarız yağı napalim :ermm:

tarafından
Artık kızartma yemek yapmak bile evde pahalıya gelecek
0 oy
tarafından
Biz hep kahroluyorduk yıllarca Çin'in zulmunde ki Uygur Türklerine Suriye de masum insanlara bebeklere Filistin'de mazlum müslümanlara batı hristiyan olduğu için Ukrayna'ya fazlaca üzüldü ama doğu hep yangında 

...savaşların olmadigi doğu batı hangi dine mensup olursa olsun hiçbir insanın acı çekmediği bir dünya olur umarim
tarafından
Aminnn inşallah hepsi insan dinler farklı olsada.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 612 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Esilayet (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
2 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde BirAnne93 (463 puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 156 göst.
27 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kralice55 (3,017 puan) tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,933 cevap

35,949 kullanıcı

...