0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Amcamın oğlu  fransız tercümanlığı okuyor 3.sınıf  ve sınıfında kırgız bi kızla flört ediyormuş ve baya ciddi yengemde anneme anlatmış aslında yengem karşı değil boyle şeylere ama galiba kız farklı bir dine mensupmus. 

Aile farklılıkları uzaklık vs nasil olcak bilmiyoruz :ermm:

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sülale de 2 Kırgız gelin var çok mutlular bacım çok iyi akıllı oturaklı oluyorlar :)
-Reklam-
0 oy
(1,872 puan) tarafından
benim için hiç sakıncası olmazdı muhtemelen ama eşim istemezdi yani müslüman olmasını isterdi eşim ama ben karışmazdım sevdiği kişiyle evlenebilir. 
0 oy
(7,681 puan) tarafından
Isterse japon olsun evlensin karışmam 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dini,dili,ırkı kız alıp vermeme engel değil alırım da veririm de insan evladi olsun yeter ki 

Müslümanım diye geçinen ama herseyi yapan Allah rizasi icin birsey yapmayan cok kisi var 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
İnsan olsun yeter gerisi önemli değil oğullarım mutlu olsun kafii..

Daha dün bnm 12 yaşındaki sıpa sordu bunu biliyon mu anne ben büyüdüğümde açık bi kızla sevgili olsam veya evlensem ne dersin dedi.. Eşşek sıpasının düşündüğü şeylere bahhh :)))
0 oy
tarafından
Suanki düşünceme göre saygı duyarım diye düşünüyorum ama hayat neler getirir bilemeyiz. Hiçbir konuda büyük konuşmamak lazım. Ben sadce çocukları karar verirkn zorlanır diye endişe ederim galiba.
0 oy
(316 puan) tarafından
3 yengem var 2 si hristiyan 1 i sadece Allah'a inanıyor başka birseye inanmıyor  dini yok . Napalim insanlar yani iyiler çok şükür kimsede zorlamıyor saygılı terbiyeliler edepliler herşeyden önce dayilarimi mutlu ediyorlar
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Müslüman olmayan biriyle evlenmesine razı gelmem. Kız olsun erkek olsun fikrim aynı

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 860 göst.
0 oy
34 cevap 356 göst.
+1 oy
14 cevap 252 göst.
+2 oy
62 cevap 720 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap