0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (7,161 puan) tarafından

Kizlarr iyi akşamlar hepinizee 

Oğlum ayın 9 da 26 aylık olucak normalde hiç iş kesmeyen biri durdan şeyden anlar tabi babası işteyken babası eve geldinde çocuk çok değişiyor herşeye ağlıyor babasının kucağından inmiyor adama yemek yedirtmiyo normalde böyle bı çocuk deyil adam kaçacak yer ariyo resmen güzelce konuştuk anlamıyor gerçekten çok zorluyor adam işe giderken kaciyo resmen WC de filan kapısında bekliyo hemde ağlayarak ama oyle böyle ağlama değil sanki biyerden düşmüş gibi agliyo ne yapmam lazım akıl verin bana artık ne yapacağımı şaşırdım yaa:(:dizzy:

9 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından

1 yaşına girecek babasi gelince sürekli kur yapıyor hoşuma da gidiyor <3

(7,161 puan) tarafından
Kur yapsa vala razıyım bizimki ağlıyor hemde bişey olmuş gibi
(7,654 puan) tarafından
Babasını cok seviyordur allah ayırmasın sürekli de yaninda degil gittiğinde gelmeyeceğini düşünüyordur 3 yaşına kadar ayirt edemezler bunu
(7,161 puan) tarafından
Aminn cnm ♥️
Adam artık eve gelmeye korkuyor aglicak durmicam diye
(7,654 puan) tarafından
Daha cok ilgilensin canım normal bence
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
2 yaş sendromuna benziyor ama doktora götürmekte fayda var.  Babayı kaybetmekten korkuyor olabilir 
(7,161 puan) tarafından
Bilmiyorum vala o iki yaş sendromu bana yapmiyo sadece babaya yapıyor
(92 puan) tarafından
Bizim ki 17 aylık akşamları işten gelince benden intikam alircasina davranıyor.  Bazen çok üzülüyorum özlediği çok belli oluyor . Ondan da olabilir
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Benim oglumda oyle
(7,161 puan) tarafından
Kız aile gibi üçümüz bı akşam guzelce vakit geciremiyoz adam saklanıyor resmen ağlamasın diye
(7,972 puan) tarafından
Öyleler cnm bide sürekli görmuyolar çalistiklari için normal bence
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Babası daha cok oynayıp herşeyine evet diyorsa ve gunduz ozluyorsa aksam kaybetme korkusu duyuyordu canım biraz daha buyursun gecer canım 
(7,161 puan) tarafından
Herseyine mecbur evet diyor cnm yoksa ağlamaktan kusma derecesine geliyor
0 oy
(12,746 puan) tarafından
Aha senin oğlun gibi kızım var ama benimki bana yapıyor :D biraz zor oluyor ama napalim canı sagolsun 
(7,161 puan) tarafından
Bana hiç yapmıyor herşeyi babasına
(12,746 puan) tarafından
Özlüyor herhalde. Halbuki benim kız da sürekli yanımda niye bana yapıyor anlamadım
(7,161 puan) tarafından
Bnde anlamadim vala adam işteyken ariyo duruyomu diye durunca adamın da zoruna gidiyo niye bana öyle yapiyo diye
(12,746 puan) tarafından
Özlüyor dur kız sevinsin oyun oynasın ☺️
(7,161 puan) tarafından
Oynuyor cnm gece yarısına kadar oyun oynarlar
0 oy
tarafından
Babasından ilgi görmek istiyor demekki 
(7,161 puan) tarafından
Kız görüyor dibine kadar hemde adam gece yarısına kadar oynuyor gezdirir
Vala analmadim geçer insalha ya
tarafından
Onu görmüyor gün içinde dip dibe olmak istiyor demekki geçer canım şimdi daha çok küçük kendi haline biraksaniz ağlayınca ilgi gostermesen belki durulur
(7,161 puan) tarafından
Kız ağlarken kusma derecesine geliyo kıpkırmızı oluyor ateşi cikiyo hemen
Bı ay oldu ise gireli babası cifciydi ona yardım ediyordu hep evdeydi önce ozmnda aynıydı
tarafından
İlginç inşallah düzelir sorduğunuzda birşey söylemiyor mu ...
(7,161 puan) tarafından
Hayri sadece ağlıyor babası oldunda
0 oy
(5,151 puan) tarafından
Acaba babası ise gittiğinde onu terk ettiğinimi düşünüyor çocuklar çok zeki inan güzelce babası ben senin için çalışıyorum calisip sana mama alicam dese gerçi diyordur mutlaka ama bilemedim
(7,161 puan) tarafından
İse gireli bı ay oldu önce evdeydi cnm babasına yardım ediyordu çiftçilik yine aynıydı
Bana soruyo meslea babam nerde diye sana Mamak almaya giti para kazanmaya giti diyorum tamam diyor ama babası telefonla bile arasın ağlayarak konuşuyor
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Kızım 1 buçuk yaşında kapıdan girer girmez bir bacaklarına yapışıyor sevinip dans ediyor yemek yerken kucağına oturuyor o yedirin istiyor benim yedirmemi istemiyor wc nin kapısının önünde bekliyor ben eşime  sarılınca beni cimcikliyor hayır diyor parmağını sallıyor benim diyor şikayetçi değilim babayı özlüyor sanırım ondan 
(7,377 puan) tarafından
Canım dediğine göre küçük o gidip bir daha geri gelmeyeceğini düşünüyor yok olduğunu düşünüyor şuan ondan kaynaklı yapabilir biraz büyüsün düzelir sen odadan çıktın mıda arkadan ağlar çünkü seninde kaybolduğuna inanıyor
(7,161 puan) tarafından
İnsalha düzelir cnm gerçekten hem korkutuyor hem yoruyor insanı
(7,377 puan) tarafından
Bizde geçtik o dönemde canım yavaş yavaş anlıyor döneceğini
(7,161 puan) tarafından
İnsalha cnm cunki kackere hastanelik oldu bu yüzden nefessiz kaldı kusmaya basladi
(7,377 puan) tarafından
İnşallah geçer düzelir canım
0 oy
(48,083 puan) tarafından
Hicbirsey yapma tadini cikar babacı degilde anneci olsaydi daha kotuydu en azından o ise gidiyo rahatliyo☺️
(7,161 puan) tarafından
Kız adam eve gelmicek bigun diye korkuyorum okadar bezdiriyo adamı kendinede zarar veriyo kackere hastanelik olduk

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 662 göst.
2 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 481 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 171 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 157 göst.